Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Az országban tényleg ennyire...

Az országban tényleg ennyire jól működik a propaganda, hogy az amúgy neves diplomával rendelkezők is elbutulnak egy idő után?

Figyelt kérdés
Munkatársam, aki közgazdász diplomával rendelkezik kijelentette, hogy az oroszok az élet minden területén fejlettebbek az USA-tól, még GDP tekintetében is. Ismétlem közgazdász végzettséggel rendelkezik. A legszebb az egészben, hogy miután tényleges keleti és nyugati statisztikákkal is kijavítottam idegesen rávágta, hogy azokat az adatokat meghamisították, nyugati propaganda. Mit várunk a vidéki kevésbé iskolázott rétegtől, ha az elit diplomával rendelkező emberek sincsenek tisztában alapvető adatokkal? Tényleg ennyire kezd elbutulni az ország? Ha már egy közgazdászt is ennyire meg lehet vezetni nem sok jót jósolok ennek az országnak...

2022. szept. 9. 08:35
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
10%
Napi kamu.
2022. szept. 9. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 A kérdező kommentje:
Bárcsak kamu lenne. Ezt kívánom én is.
2022. szept. 9. 08:38
 3/25 anonim ***** válasza:
91%
Napi kamu, csakúgy, mint, hogy a ruszkik nem fogják megtámadni Ukrajnát, napi kamu, csakúgy, mint, hogy nem lesz 400 Ft az Eur, napi kamu, hogy nem lesz 2 számjegyű az infláció, napi kamu, az is, hogy a németek megfagynak, mig, minálunk örökélet és ingyengáz lesz és még sorolhatnám, hogy mennyi napi kamunk van!
2022. szept. 9. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
95%
Én nem tudom, de lehet a bolond molnár f. árpinak volt igaza és radiotornyokkal formálják a tudatunkat, mert ugyan ezt tapasztalom és én sem értem... Szar a helyzet.
2022. szept. 9. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
96%
Attól hogy valakinek diplomája van még nem jelenti azt is hogy esze is. Nézz rá a Rogán Tónira, csoda hogy a cipőjét fel tudja venni.
2022. szept. 9. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
10%

"elit diplomával "

Azért mert közgazdász, még nem lesz elitdiplomás, ahhoz olyan helyen is kellett volna végeznie.

2022. szept. 9. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 A kérdező kommentje:

6-os!


ELTE-n végzett, ez még inkább elszomorítja a történetet.

2022. szept. 9. 08:53
 8/25 anonim ***** válasza:
96%

Bizony, nekem is vannak ilyen ismerőseim. Európai hírű kutató vegyész srác, elképesztő szakmai talentum, de soft-skillek és műveltség terén egész életében csak egyetlen rétegben mozgott, neki az a világ. Hiába kutató tudós, aki a számok embere, ember ő is, akinek van egy érzelmi világ, egy otthonról hozott értékrendje. Vele mindig sikerül összeveszni zsidó, meleg, ukrán kérdésekben.


Az igazán vicces, hogy amúgy mint ember, teljesen helyén van, semmi ellenérzés nincs benne melegek, cigányok, zsidók irányába, csak issza a propagandát.

2022. szept. 9. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
100%

#7

Ohhh, hát igen, akkor gratulálok neki. :D

2022. szept. 9. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
2%
Kamu.
2022. szept. 9. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!