Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Csak én nem érzem azt, hogy...

Csak én nem érzem azt, hogy olyan nagy probléma lenne Magyarországon?

Figyelt kérdés
Mások helyzetét csak abból tudok, amit látok, de mi ugyanolyan jól élünk mint a háború és a választások előtt.

2022. szept. 10. 12:55
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
90%

"Ne is válaszolj, nincs kedvem a hülyeségedhez."

Pont nem érdekel, hogy mihez van kedved :D


Egy barátommal találkoztam, biztonsági őr Londonban. Én állami cégnél végzek irodai munkát (panaszkezelés). Tízszer annyit keres mint én. 40 óra mindkettő. :) Sírj babám, igen, ilyen pocsék hely Magyarország.

2022. szept. 10. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 anonim ***** válasza:
8%

Hűha, ez aztán nem semmi.

A biztiboy haver belökte, hogy 10* annyit keres és akkor úgy van 🤣🤣🤣.


Legalább valami értelmes szakmát írtál volna, de a biztiboyok mindenhol szarul keresnek.

Mondtam, hogy hülyeségekkel fogsz fárasztani 😁

2022. szept. 10. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 anonim ***** válasza:
100%

"A biztiboy haver belökte, hogy 10* annyit keres és akkor úgy van "

Te csak tudod :) Benned mondjuk sokkal jobban megbízom, mint a barátaimban :) Annyi, de annyi oka van hazudni :D Ellentétben veled, akinek tényleg van.

2022. szept. 10. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 anonim ***** válasza:
70%
Egyelőre én sem látok semmi változást, pedig megjöttek a számlák. :) Nem kétlem, hogy lesz ez még rosszabb, de egyelőre semmi nem változott. Hozzá tartozik, hogy a bevételem nagyrésze euróban van.
2022. szept. 10. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 anonim ***** válasza:
30%

"Annyi, de annyi oka van hazud"


Feltehetően kummant, mivel a net szerint az átlagfizetés 1950 font.

Ez is bruttó.

Na most a nettó kb 1500 font körül lehet, ez kb 650 ezer forint, így fejben.

Szal vagy közmunkás vagy, vagy hazudik.

2022. szept. 10. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 anonim ***** válasza:
0%
Egész Európában gazdasági katasztrófa van, energia drágul, élelmiszer már ha van drágul, uszodák, múzeumok, stb.zárnak be. 18-19 fűtés télen, munkahelyek szűnnek meg és még örülhetünk ha a háború megáll Ukrajnánál.
2022. szept. 10. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 anonim ***** válasza:
100%

Fura, hogy ezt írod, mert látványosan megdrágult minden. Ha jársz boltba, tankolsz, számlákat fizetsz, ilyesmi, akkor látnod kéne, hogy hatalmas a változás.

Mondjuk abban igazad van, hogy a háborúval és a szankciókkal kezdődött a dolog.

2022. szept. 10. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 anonim ***** válasza:
100%

Ha milliárdos vagy, persze hogy nem érzed.

De ha csak "átlagmagyar" vagy, akkor hazudsz.

2022. szept. 10. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 anonim ***** válasza:
100%

2 évet éltem kint németországban, Hamburgtól 40 kmre egy kisebb városban. Konyhai munkával kerestem 2400 eurót, 800-ért béreltem teljesen normális albérletet, kaja, ruhák nem drágábbak sokkal mint idehaza, sőt..

Persze értelek 10-es, ott sincs kolbászból a kerítés, de ez nyílván itthon sem így működik, hogy keresek 280-at és akkor a lehető legdrágább házat nézem ki magamnak.

Nyugodtan ki merem jelenteni, hogy ott kint ha szorgalmas vagy, legalább 2x olyan színvonalon tudsz élni mint itthon. Én elfogadom, ha valaki fideszes, de ne próbálja már meg beadni senki, hogy itthon jobban meg lehet élni, mint nyugaton.

2022. szept. 10. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 anonim ***** válasza:
86%
Én fideszes vagyok és nyilván nyugaton sokkal jobban meglehet élni, egy pillanatig sem gondoltam másképp, ez jó ideje így van .
2022. szept. 10. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!