Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Nem szorul össze a gyomrotok...

Nem szorul össze a gyomrotok mostanság, amikor boltba jártok?

Figyelt kérdés
Én most legutóbb az 1200 Ft-os tojáson és 150 forintos natúr joghurton akadtam ki, de napról napra megy fel szinte minden termék ára. A sajt például gyakorlatilag luxuscikk lett. És azt mondják, a legtöbb termék meg a mostani árnak is a kétszerese lesz hamarosan. Az állam meg örül, mert ha egy termék ára felmegy a duplájára, az áfabevétel is duplaannyi lesz. Tényleg nem tudom, ez meddig tartható, mi lesz azokkal, akik minimálbért keresnek, albérletben élnek. Ráadásul mivel egyre több az elbocsátás, sok munkakereső jut kevés állásra, egyre alacsonyabb fizetéseket is kínálnak. Ami eddig nem minimálbéres volt, mostmár az is az lett. Én Békés megyei vagyok, ott lassan tarthatatlan a helyzet. Azt látom, a kiadás a duplája, a fizu meg kevesebb, és eddig is mennyien éltek rosszul. Bocsi, igazából csak puffogni akartam egy kicsit, de puffogjatok nyugodtan ti is. Én azt látom, nagyon nagyon nyomor jön. :(

2022. okt. 28. 14:11
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
43%

Szüleim járnak boltba, rendszeresen mindennap hoz anyukám gyümölcsöket nekem, ma mandarint és gránáttalmát hozott.


Ergo: Nem! :))

2022. okt. 28. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!