Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Elképzelhető, hogy a feministá...

Elképzelhető, hogy a feministák idővel a jobboldalra sorolnak át, mert az LMBTQ felfogás kiábrándítja őket?

Figyelt kérdés

Azért gondolom ezt, mivel az LMBTQ mozgalom, amelyikkel eddig úgy tűnt, hogy közös céljaik vannak, lábbal tapossa a nők jogait és azok méltóságát: férfiakat engednének be a női mosdókba (tudom, szerintük léteznek hímtaggal rendelkező nők, de ezt most hagyjuk), a leszbikus közösség pedig kifejezetten erős (el)nyomás alatt van a transzlobbi miatt.

Elképzelhető, hogy a feministák elpártolnak a mozgalomtól, és még akár a leszbikusokat is viszik magukkal? Ma ténylegesen a jobboldal az, ami valóban a női érdekeket védi, lásd családpolitika, női vezetők, női köztársasági elnök stb.



2022. okt. 31. 20:04
1 2 3 4
 11/31 A kérdező kommentje:

10: egy szót nem ejtettem az LMBTQ-ról, a genderről beszéltem. Csak a durván agymosott balosok képzettársítanak ehhez egyből.

Arról beszéltem, hogy a gender egyik fő ideológusa pedofil volt, ezek tények, és a kollégája nyilatkozott róla úgy, hogy csak megideologizálja a gyalázatait.

2022. nov. 1. 21:30
 12/31 anonim ***** válasza:
8%
A radikális, OG feministákat a női egyenjogúság érdekli, nem pedig felnőtt emberek mentális betegségei. Ettől még nem lesz soviniszta.
2022. nov. 1. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/31 anonim ***** válasza:
79%
#11 a gender is része az lmbtq-nak. Mint a társadalmi nem és a biológiai nem különbsége. Ebből következnek a transzneműek, akik a “T”-t képviselik az lmbTq-ban.
2022. nov. 1. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/31 A kérdező kommentje:
#13: annál nagyobb szégyen akkor rájuk nézve.
2022. nov. 1. 23:46
 15/31 anonim ***** válasza:
100%
#14 miért?
2022. nov. 1. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/31 anonim ***** válasza:
48%
Volt valaki, aki a genderről írt és pedofil volt --> a gender a pedofília legalizálása. Micsoda brilliáns logika! Azért lehetőleg matematikusnak ne menj.
2022. nov. 2. 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/31 anonim ***** válasza:
100%

“ 10: egy szót nem ejtettem az LMBTQ-ról, a genderről beszéltem. Csak a durván agymosott balosok képzettársítanak ehhez egyből.”

Inkább a saját tudatlanságodat nem kéne ennyire nyíltan reklámozni. És leszólni azt, aki meg tájékozott a témában 😂😂😂

2022. nov. 2. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/31 A kérdező kommentje:
16: ha a pedofil olyan eszméket terjeszt, ami konkrétan a pedofília legalizálását vetíti elő, akkor nem kell matematikusnak lenni, hogy valaki ezt a következtetést vonja le belőle, elég csak simán normális embernek, ami te láthatóan nem vagy.
2022. nov. 2. 16:19
 19/31 anonim ***** válasza:
95%
#18 hibás a következtetésed. Ha látsz egy fehér varjút, akkor onnantól minden varjú fehér?
2022. nov. 2. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/31 anonim ***** válasza:
76%
#20 persze. Hiába mondja 100000 LMBTQ ember, hogy elítéli a pedofíliát, ha egy ember mégis azt mondja, hogy nincs azzal baj, akkor azzal azonosítod a csoportot. Mert ez nem következtetési hiba, ugye?
2022. nov. 2. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!