Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » ! Mikor kapok végre egy...

! Mikor kapok végre egy hasznos választ? 37 ember válaszolt, de egy fideszes sem tudott értelmes, hasznos választ adni. Vajon miért?

2010. szept. 29. 01:41
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
74%

Talán azért mert lehetetlen utánajárni minden információnak hogy most dezinformáció vagy tényleg úgy van-e, illetve mennyire van elferdítve, eltúlozva.


Ezért minden ember csak az élettapasztalatára, megérzéseire, logikájára, emberismeretére támaszkodhat.


Az mszpnél könnyű volt belátni hogy gonoszak és rosszindulatúak, már az öszödi beszéd kiszivárgása előtt is, most meg persze mégkönnyebb. A fidesznél csak a hibákat lehet látni, de ezekről még annyira nem biztos hogy most csak véletlen hibáról, elszámolásról, belelkesedés miatti túlzásról, vagy esetleg olyan "kisebb" korrupcióról van szó, amit nem az ország kárára akart elkövetni az illető csak adódott az alkalom és élt vele. A fidesz hibázhat és beleeshet a kapzsiság/korrupció csapdájába, de nehéz egyértelműen magyarország ellen irányuló dolgokat találni náluk.


Magyarul: a fidesz szerintem sok embernek egy kapaszkodót jelent, egy biztos pontot, a leejtőn.


A jobbik, meg minden kis párt aminek még nem adatott meg elég nagy hatalom hogy tényleg próbára legyenek téve, pedig egy rizikósabb út, kifelé a leejtőből. (vagy befelé)

Mert mondani lehet bármit.

2010. szept. 29. 01:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
40%
Na, ezért!
2010. szept. 29. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
49%
Persze, mindenki hülye, csak Te nem.
2010. szept. 29. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
91%

Fideszestől ne várj reális választ! Ők nem gondolkodnak,csak mennek birkanyájként a vezérük után! Elhiszik neki,hogy 20 év minden bajáért CSAK az MSZP és Gyurcsány a felelős. Nem emlékeznek az első Fidesz-kormány alatti (A főügyész által eltusolt) botrányokra,korrupciós ügyekre,Orbán 8 év alatti hazudozására, uszítására! A Fideszes önkormányzatok korrupcióira stb. Nem veszik észre,hogy a Fideszt csupán a hatalom érdekli!

Lehet,hogy jövőre felébrednek majd! Főleg,ha nem tartoznak a gazdagok közé. Mert csak azoknak lesz jó,a kisembereknek pedig nem.

Pintér megmondta,hogy mire számíthatunk!

2010. szept. 29. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
42%
Már kaptál, csak a te erősen determinált nézőpontodból haszontalannak tűnik.
2010. szept. 29. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Már az első válasz is értelmes. Az emberek többsége valami ellen szavaz.
2010. szept. 29. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

Nem írtam, hogy mindenki hülye rajtam kívül. Nem is gondolom így. Lehet, hogy amit páran írtak, az értelmes volt, de nem a kérdésre adott választ. Az volt a kérdés, hogy milyen érvek szólnak a fidesz MELLETT.


Ha a kedves fidesz rajongóknak tényleg elég annyi, hogy szerintük kevésbé kártékonyak, mint az mszp volt, akkor meg is érdemlik a választásukat... Az egyetlen bajom, hogy nem csak a saját sorsukról, hanem az én, illetve az én leendő unokáim sorsáról is döntenek.


A jelenleginél sokkal szebb jövőt Mindenkinek!

2010. szept. 29. 11:30
 8/13 anonim ***** válasza:
50%

Kedves kérdező!

Fideszestől értelmes választ ??? Na ne vicceljünk már kérem, akkor lehet kapni, amikor piros hó esik.

Mindenre az mondják, szemét hazug tolvaj banda az mszp, szociznak mindent és mindenkit, jobbikosokat meg mit tudom én még milyen jelzővel illettik stb..

Mindent az elmúlt 8 évre kell fogni, nem az elmúlt 20 évre stb.

Nekik csak egy számít: amit a vezér mond, az szent és sérthetetlen...

Értelmesen nem lehet velük beszélni mert a fent említetteket fújja mindegyik csak más mondatokban...

2010. szept. 29. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
43%
Ja, hogy csak közölni akartad, hogy jobbik-hívő vagy?
2010. szept. 29. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
44%

Kedves kérdező, pont azok az érvek szólnak a fidesz MELLETT, ami a többi párt ELLEN szól. Plussz az ellen hogy ne szavazz. Ami azért nem jó dolog, mert úgyse lesz érvénytelen a szavazás, és ha mégis, egyszerűen lejjebb szállítják az érvényes szavazáshoz szükséges szavazatokat.


Ezen túl, ha jobban figyelnél, kitértem a Jobbikra is. Ha még mindig nem világos, akkor leírom konkrétan: bármilyen hihetetlen, sokak szerint a fidesz JOBB választás mint a jobbik. Tehát aki a fideszre szavaz, az a saját véleménye szerint a legjobb pártra szavaz. Ami azt hiszem elég indok.


Ha szeretnél hallani pár ellenérvet a Jobbik ellen: Tomcat és Novák Előd, akik szerintem erősen megosztották a (szélső) jobboldalt. A jobbik támogatása Budaházy felé, aki büszke törvényenkívüli, aztán csodálkozik ha elkapják.

Vona Gábor zsidó származású. A jobbik "kétszínűsége" ami ugyan lehet hogy poén, de ha az, akkor túl sokat csinálják, elég rossz a humorérzékük. És végül: mivel kis párt, még nem bizonyítottak, még nem lehet tudni hogy tényleges hatalommal mit kezdenének.


A fideszről lehet tudni hogy mit. Nem rántják ki az országot a gödörből két hét alatt, amibe az ország éveken keresztül csúszik, ezt minden normális fidesz szavazó tudja, de mégis egy pozitív irány, így gondolják.



Én egyébként, a jobbikra szavaztam legutóbb, de a fideszen is gondolkoztam erősen.

2010. szept. 29. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!