Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Az LMBTQ-k miért nem ott...

Az LMBTQ-k miért nem ott kampányolnak, ahol tényleg állatias módon bánnak el a melegekkel?

Figyelt kérdés

[link]


Miért itt nyugaton a leghangosabbak, ahol a legszabadabbak is egyben?



2022. dec. 6. 16:05
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
4%
#10 hát nem tudom. Szerintem a semmi jobb mint a lelki trauma. Jobb ha valami nincs mintha rossz. Amúgy képzeld az én szüleim is szentfazékok és a sima szexről és kapcsolatokról sem lehet velük beszélgetni. Úgyhogy ne jádsz a mártírt csak mert meleg vagy. Hidd el ezek a dolgok nem csak titeket érintenek. Keress támogató barátokat.
2022. dec. 6. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 A kérdező kommentje:
10; ezt ki hiszi el ezt a mesét a fideszes mélykeresztény szüleidről meg minden homofób osztálytársadról? :D
2022. dec. 6. 16:45
 13/28 anonim ***** válasza:
72%
Akkor ne hidd el, attól még így van. Még a vasárnapi evangéliumot is el tudom mesélni, mert kötelező velük mennem misére.
2022. dec. 6. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 A kérdező kommentje:
13; gondolom a 228 féle nemi identitás felsorolása azért jobban megy, mint a tízparancsolat.
2022. dec. 6. 16:52
 15/28 anonim ***** válasza:
52%
Tudom a hülye 10 parancsot, és teljes mértékben leszarom :)
2022. dec. 6. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező, ideológiáktól és állásponttól teljesen függetlenül mondom, hogy a kérdésed úgy hülyeség, ahogy van.


1: Ez a szöveg tipikus troll csapda: arra akarsz kilyukadni, hogy mennyire képmutatók és gyávák az lmbtq aktivisták, mert ott verik a nyálukat, ahol biztonságban vannak, nem ott, ahol igazán szükség van rájuk. Azért azt számon kérni, hogy ott óvatosabb vagy, ahol megölhetnek a szavaidért, sokkal nagyobb képmutatás.


2: Palesztinában azért kampányolni, hogy a melegek házasodhatnak-e olyan, mint egy 200kg-os embernél kockahasat álmodni: nem tartunk ott. Arrafelé reális célkitűzés az, hogy pár hónapig nem gyilkolják egymást az emberek, a szexuális tolerancia egyszerűen nem is lehet prioritás.


3: A nyugati lmbtq aktivisták NYUGATIAK, és azért kampányolnak, hogy a saját kultúrközösségükben úgy élhessenek, ahogy szeretnének. Eszembe nem jutna az európai keresztény értékeket féltő konzervatívoknak azt mondani, hogy miért nem az iszlám állam telegram oldalán féltik a keresztényeket, pedig ott is sokkal több okuk lenne rá, mint Magyarországon.


4: Igazából irreleváns, mert tevékenykednek emberjogi aktivisták ilyen környékeken is, csak szerintem ez a van/nincs sapka a nyuszika fején tipikus esete. Néhány napja még azon ment az anyázás, hogy miért nem kussolnak a focisták Katarban, most meg az, hogy miért nem arrafelé nyomatják a propagandát. Szerintem neked is fix a meggyőződésed, hogy az lmbtq f.szság, azért ne tegyél fel kérdést, hogy ezt így próbáld megértetni velünk.

2022. dec. 6. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 A kérdező kommentje:

1: a képmutatás az az, hogy egyből halálos ítéltetet vizionálsz, holott ez mindössze 10 országot érint (önmagában persze egy is sok), de emellett van másik kb 30, ahol csak pénzbüntetés vagy börtön jár érte, tehát egész nyugodtan mehetnél kampányolni a társaid mellett, de neked itt a szabad világban verni a nyáladat fontosabb.

2: Palesztina. Megint kiemeltél egyet, mi újság a többi sokkal, ahol nem ölnek meg érte?

3: Igen. Kampányolnak, hogy úgy élhessenek, ahogy szeretnének. Nagyon a fontos a megfogalmazás, ugyanis nyugaton már messze nem az egyenlőségről szól a dolog, hanem a kiskorúak begyógyszerezéséről pubertásblokkolókkal, a 125 ezer féle különböző nemről meg a többi agyhúgyköves pedofíliát súroló baromságról.

4: Én aztán biztos nem nyammogtam azon, hogy miért nincs Katarban LMBTQ, itthon se kellene legyen. De ha már van, akkor igen, ki kellene állni a nem a német válogatottnak karszalaggal bohóckodni, hanem az LMBTQ szervezeteknek maguknak. Őket viszont sehol sem látni valamiért.


Itt van egyébként egy példa, akik hülyék voltak, de legalább odamentek, ahol ténylegesen baj van:

[link]

2022. dec. 6. 17:23
 18/28 anonim ***** válasza:
91%
Mikor unod már meg hogy erre verd a nyálad?
2022. dec. 6. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 anonim ***** válasza:
Azt azt tisztázni kellene itt és mindenhol, hogy a homoszexuálisok világszerte elvannak nyomva, csak ennek formája más és más.
2022. dec. 6. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 A kérdező kommentje:
20; vagy éppen mindig mást és mást kell kitalálni.
2022. dec. 6. 23:09
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!