Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Az LMBTQ-k miért nem ott...

Az LMBTQ-k miért nem ott kampányolnak, ahol tényleg állatias módon bánnak el a melegekkel?

Figyelt kérdés

[link]


Miért itt nyugaton a leghangosabbak, ahol a legszabadabbak is egyben?



2022. dec. 6. 16:05
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:
100%

"holott ez mindössze 10 országot érint"


Hallod, ránéztem a cikkre, amit linkeltél: "KÍNZÁS ÉS HALÁLBÜNTETÉS VÁR MÉG MINDIG SZÁMOS HELYEN AZ LMBTQ-EMBEREKRE". Erre reagáltam, és képmutató lettem. Érdekes...


"egész nyugodtan mehetnél kampányolni a társaid mellett"


Alapvetően semmi közöm a mozgalomhoz, csak az érvelésedet kritizáltam.


"nyugaton már messze nem az egyenlőségről szól a dolog, hanem a kiskorúak begyógyszerezéséről pubertásblokkolókkal, a 125 ezer féle különböző nemről meg a többi agyhúgyköves pedofíliát súroló baromságról"


Érdemes lenne egyszer nem a konzervatív politikai sajtóból, meg a fröcsögős véleményblogokról tájékozódni. Pl a pubertásblokkolónak k.rvára semmi köze nincs az lmbtq-hoz. De kib.szottul semmi. Az is érdekes kérdés, hogy a 125 ezer féle nem hol súrolja a pedofíliát.


A helyzet az, hogy semmit sem tudsz arról, amit írsz, csak a célzott hergelést kapod. Mármint nem kell vele egyetérteni, egy csomó dologgal nem értek egyet én sem. Beszélgessünk, vitatkozzunk, de akkor a valóságról, ne egy politika gerjesztette alternatív valóságról tegyük.


Ami a legjobban idegesít, hogy képtelen vagyok megérteni, mi a f.sznak tesz fel valaki kérdést, ha nem érdeklik a válaszok. Te egyszerűen eldöntötted, hogy az lmbtq aktivisták aljas csúszómászók, és ezt akarod bebizonyítani, semmi mást nem hallasz meg, a tévedés szikrája sem merül fel benned. Ennek mi értelme van? Mit akarsz elérni? Jobb lesz tőle a napod? Gondolod, hogy ezzel bárkit meggyőzöl? Az igazsággatyód jobban áll majd rajtad tőle?

2022. dec. 7. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 A kérdező kommentje:

"Pl a pubertásblokkolónak k.rvára semmi köze nincs az lmbtq-hoz."


Az LMBTQ-ban tudtommal azt jelenti a T betű, hogy transz. A transzlobbi az, ami szeretné elérni (és sok helyen sikerrel), hogy pubertásblokkolókkal tömjék nyugatabbra a kiskorúakat, tönkretéve a gyerekkorukat testi és lelki mérgezéssel. Szóval hogyan is érted azt, hogy semmi köze ennek az elmebajnak az LMBTQ-hoz?


Itt egy kis szösszenet arról, ahogy a kedvenc hírportálos sivalkodik amiatt, hogy korlátozzák a kiskoróak pubertásblokkolóhoz való jutását (a nácik gondolom):

[link]

2022. dec. 7. 12:16
 23/28 anonim ***** válasza:
Nincs olyan, hogy transzlobbi.
2022. dec. 7. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:
83%

Itt is "kampányolniuk" kell, máskülönben pár év és itt is állatias módon bánnának velük. Újra.

Hatalmas erők dolgoznak azon a mai napig, hogy sárba tiporják őket. Például a történelmi egyházak.

2022. dec. 9. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 A kérdező kommentje:
24; én nem vagyok semmilyen egyház tagja, de a pedofilokat tiporják is a sárba, sőt mélyebbre.
2022. dec. 9. 10:27
 26/28 anonim ***** válasza:
100%

"de a pedofilokat tiporják is a sárba, sőt mélyebbre"


Azt tudnám, miért gondolják még mindig az emberek, hogy a meleg, a transznemű és a pedofil ugyanaz.

2022. dec. 9. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező attól hogy van rosszabb ország lmbtq elfogadás/jog téren az nem jelenti azt hogy akkor nem küzdhetsz tovább az adott országban.


Ennyi erővel miért kérsz te fizetés emelést ha afrikai országokban örülnek ha 1$-t össze tud szedni egy család és még ivóvíz sincsen?


Egyébként meg nehéz hangosnak lenni olyan országban ahol kivégeznek érte

2022. dec. 20. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:
Ők maguk élnek emberhez méltatlan életformát, amit rá akarnak erőszakolni a normális emberekre.
2022. dec. 29. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!