Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Az LMBTQ-k miért nem ott...

Az LMBTQ-k miért nem ott kampányolnak, ahol tényleg állatias módon bánnak el a melegekkel?

Figyelt kérdés

[link]


Miért itt nyugaton a leghangosabbak, ahol a legszabadabbak is egyben?



2022. dec. 6. 16:05
1 2 3
 1/28 hypno ***** válasza:
78%

Miért itt nyugaton kampányolsz?

Csak akkor találkozom a témával, amikor valami fóbiás szerencsétlen kiokád egy újabb kérdést.

2022. dec. 6. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
74%
Ide születtem, itt akarok teljes jogú állampolgárként élni.
2022. dec. 6. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 A kérdező kommentje:

1; akkor nagyon álomvilágban élsz, vagy egy barlang mélyén, ha te csak itt találkozol a témával. De ez nyilvánvalóan nincs így, csak hazudsz.

Ha a normális válaszra nem futja, mert mondjuk kényelmetlen a kérdés és fáj az igazság, mehetsz más kérdés alá nyugodtan.

2022. dec. 6. 16:11
 4/28 A kérdező kommentje:
2; teljes jogú állpolgár vagy. Én sem házasodhatok azonos neművel hozzád hasonlóan, és neked is jogod van megházasodni és örökbefogadni abban az esetben, ha a párod veled ellenkező nemű. Ilyen egyszerű a képlet. És ha azzal jönnél, hogy nem házasodhatsz azzal, akit szeretsz, azzal nem vagy egyedül, a zoofil sem házasodhat össze a kutyájával, csak mert szereti.
2022. dec. 6. 16:13
 5/28 anonim ***** válasza:
73%
Ha ennyire a szíveden viseled a témát, kedves kérdező, akkor veheted is a repjegyed valamelyik közel-keletre induló repülőjáratra. Neked is van lehetőséged tenni valamit, úgyhogy ne itt járasd a szád!
2022. dec. 6. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
65%

#4


Francokat vagyok teljes jogú állampolgár. Nincs jogom az iskolában kérdezni a tanáraimat, mert nem mernek válaszolni. Egy heteró osztálytársam kaphat hiteles, megbízható információt, felvilágosítást, nekem az sem jár.

2022. dec. 6. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
50%
Még mindig szimpatikusabb az lmbtq propaganda, mint a ruszki, rasszista propaganda. Én nem vagyok rasszista.
2022. dec. 6. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
100%
#6 mintha a heteró felvilágosítás olyan k rva jó lenne. Megsúgom, nem volt az. Engem évekig traumatizált és rettegtem a szextől, annyira rosszul volt megoldva. Úgyhogy ennyit arról hogy a heterókat milyen jól kezelik. Irányultságtól függetlenül az iskolai felvilágosítás egy rakás szar.
2022. dec. 6. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
100%
Hasonló témáról van egy vicc, valójában bölcsesség: Az állatvédők miért öreg dámák bundáját öntik le festékkel, miért nem motoros bandák bőrdzsekijeit, bőrmellényeit?
2022. dec. 6. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
78%
#8 Még a szar is jobb, mint a semmi. Szó szerint senki sincs, akivel beszélhetnék erről, vagy kérdezhetnék. Szüleim mélykeresztény fideszesek, elöttük titkolóznom kell, különben kidobnának, pedig még 17 sem vagyok, csak másfél év múlva érettségizem majd, oda nem hajléktalanként akarok menni. Osztálytársaim közt is sok a homofób, szóval nem tudnak róla. Csak a legjobb barátnőmmel beszéltem erről, de ő heteró, szóval sok segítséget ő sem tud adni.
2022. dec. 6. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!