Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A balosok/libsik normálisnak...

A balosok/libsik normálisnak gondolják a rasszon kivüli keveredést?

Figyelt kérdés

2022. dec. 8. 19:31
1 2 3 4 5
 21/50 anonim ***** válasza:
3%
Erre majd akkor fognak érdemben válaszolni, ha egy 2 méteres afrikai migráns kezdi megkörnyékezni a családjuk női tagjait. Addig a szokásos ballib rizsát fogják lökni (ahogy azt láthatod is). :)
2022. dec. 8. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/50 anonim ***** válasza:
65%
#20: Kossuth liberális volt, te szerencsétlen.
2022. dec. 8. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/50 anonim ***** válasza:
95%

Kérdező, nekem nem jönnek be például a feketék, így nem keverednék velük. De nem azért, mert irtózatosnak találom, egyszerűen csak nem jön be. Szerintem nem azon múlik, hogy milyen egy pár vagy egy család, hogy milyen származásúak a pár tagjai.

Egyébként szerintem sokkal nagyobb veszteség az, hogy sok magyart elüldöz külföldre az itteni mérgező légkör.

2022. dec. 8. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/50 anonim ***** válasza:

[link]


ha már igy, megcirógattál

2022. dec. 8. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/50 anonim ***** válasza:
91%

"Még mindig s rasszon kivüli keveredésről beszélünk,a Kun példa meg nem releváns,lévén hogy a 18.században már a nyelvet sem beszélték :)"


Kérdező, a rassz definíciója: Azonos testi sajátságú emberek csoportja, amelybe külső testi jellemzők alapján történik a besorolás; emberfajta.


Teljesen releváns a kun származású és sváb származású magyarok példája.

2022. dec. 8. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/50 A kérdező kommentje:
21 Milyen igaz :) ,emlékeim szerint járt már így egy "balos-libsi" "jogvédő"aki lement volna szíriába még anno hogy bebizonyítsa hogy a menekültek ugyanolyan emberek mint mi.De már törökországban egy migránstáborban megerőszakolták és megölték.
2022. dec. 8. 20:11
 27/50 A kérdező kommentje:

23/ Különbséget kell tenni esetleges keveredésről és mondjuk a woke kultúsztól,ami egyenesen szinte propagandálja ezt.


Nem vagyok "náci" elismerem hogy már akár a Római birodalomban is voltak erre precedensek. De ennek a természetessé titulálása,propagandálása szerintem kártékony.

2022. dec. 8. 20:15
 28/50 anonim ***** válasza:
64%
Amúgy a normális fekete fehér vagy ázsiai emberek keveredése téged miért zavar ? Egyébként elmondom neked hogy az eredeti magyarok ázsiai származásúak, a japánokkal vagyunk a legközelebbi rokonságban a genetikai vizsgálatok alapján, nem véletlenül hogy nagyon sok magyar embernek mandulavágású, vagy valamennyire mandulavágású szeme van, nekem is, illetve azért is különleges nagyon sok magyar lány mert picit ázsiai beütése van de ugye a keveredés hatására kék vagy zöld szeme, szóval a magyar nép eredetileg még csak nem is európai fehér nép volt, ezért meg aztán végképp nemértem az álláspontodat magyar emberként xd.
2022. dec. 8. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/50 anonim ***** válasza:
91%
Miért is probléma az, ha más rasszok keverednek?
2022. dec. 8. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/50 anonim ***** válasza:
24%

"Egyébként elmondom neked hogy az eredeti magyarok ázsiai származásúak, a japánokkal vagyunk a legközelebbi rokonságban a genetikai vizsgálatok alapján"


Nem vagyok rasszista, azért jelzek mert nem tudom hol olvastad és mikor de ez egy borzalmas nagy hülyeség. A honfoglalók a magyar törzsek genetikailag egy nagyjából 1/3 kelet-ázsiai, 2/3 nyugat-eurázsiai csoport voltak, a mai volgai tatárokhoz, baskírokhoz, csuvasokhoz, komikhoz, marikhoz álltak közel. Lényegében azokhoz a népekhez akik ma az egykori Magna Hungaria vidékén élnek. A mai magyarok pedig átlagban legközelebb a környező népekhez állnak, a szlovákokhoz, szlovénekhez, horvátokhoz, közünk sincs a japánokhoz a legtöbb emberben 0% a kelet-ázsiai keveredés aránya, egyes vidékeken pár százaléknyi előfordul ami viszont nem a japánok hanem különböző sztyeppei népek hagyatéka. A honfoglalók viszont kevert fajúak voltak :D Bár erősebb európai jelleggel.

2022. dec. 8. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!