Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A balosok/libsik normálisnak...

A balosok/libsik normálisnak gondolják a rasszon kivüli keveredést?

Figyelt kérdés

2022. dec. 8. 19:31
1 2 3 4 5
 31/50 anonim ***** válasza:
0%
30as Ne haragudjál már meg de a Kelet ázsiai az szerinted milyen kinézetű embereket takar ? Nézd meg az Oroszország keleti részén élő embereket ázsiai vonása van az összesnek, de ahogy írtam menj ki az utcára és nézd meg az átlag magyar embert rengeteg embernek van mandulavágású vagy mint írtam enyhén ázsiai vágású szeme, ha nem japán akkor is ázsiai nép vagyunk, a genetikai kutatások amúgy egyértelműen nem tudtak semmit meghatározni mármint már régóta próbálják felmerült annó a japánokkal közös genetikai vonás is, ami mint írtam számomra nem lenne meglepő, abban biztos vagyok hogy a magyarok egy jelentős része ázsiai származású és ázsiai jellege is van elég sok embernek, de amit te is írtál abban egyet érthetünk hogy egy nagyon kevert nép a magyar szóval magyar ember szájából azt hallani hogy keveredés normális e hát igencsak visszás :).
2022. dec. 8. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/50 anonim ***** válasza:
90%
Nem haragszom meg, de szerintem elég régen olvashattad azokat a kutatásokat. A modern genetikai kutatások nagyon sok dolgot egyértelműen meghatároztak. A legtöbb magyar 0% kelet-ázsiai genetikai örökséget hordoz, persze egyes személyeknél, régiókban ez megüt 1-4 százalékot de ez jó eséllyel sokat nem tesz hozzá ahhoz hogy valakinek érzékelhetően kelet-ázsiai jellegű fenotípusa legyen. Genetikailag egy átlagos európai nép vagyunk, szerintem az utcán lévő magyarok és átlagos közép-európai arcok. Lehet neked más a benyomásod, meg személy szerint biztos vagy benne hogy a magyarok ázsiai jellegűek de a tudományos tények szerint meg nem. Ezt persze nem kell elfogadnod, csak jó ha tudod hogy van egy ilyen tényszerű dolog hogy mi genetikailag egy átlagos európai nép vagyunk, és ezzel nem igazán lehet vitatkozni "szerintem" alapon :D
2022. dec. 8. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/50 anonim ***** válasza:
29%
#29: Nézd meg, hogy élnek a cigányok, a niggerek meg hasonlók, aztán rájössz.
2022. dec. 8. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/50 anonim ***** válasza:
93%
Azért tisztázzuk hogy az, hogy támogatod vagy az, hogy normális az két különböző dolog. Normális és természetes hiszen erre mindig is volt precedens ahol különböző csoportok érintkeztek ott keveredés is történt. Nem egy rendkívüli dolog. Elég Észak-Afrikára, az amerikai kontinensre, az eurázsiai sztyeppére, Közép-Ázsiára gondolni ahol ez mindenféle "propaganda" nélkül is természetesen végbement. Számos népcsoport eleve ilyen keveredés eredményeként jött létre. A honfoglaló magyarok, kazahok, brazilok stb. Hogy támogatod vagy sem az már egy más kérdés. Viszont legfeljebb magadra vonatkozóan hozhatsz egy olyan döntést hogy te szeretnél párt más rasszhoz tartozók közül, ez szíved joga. Mások viszont olyan párt választanak amilyet ők akarnak, az meg az ő joguk és ebből a szempontból tökéletesen mindegy hogy támogatod, normális, vagy sem legfeljebb konstatálni lehet hogy ez van, ők így döntöttek.
2022. dec. 8. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/50 anonim ***** válasza:
4%
Kérdező, nem normális, nem szabadna minden plakáton, hirdetésen azt propagálni, hogy fehér nő nigger férfivel boldog. Ezt direkt csinálják. Ugyanahhoz az ideológiához tartozik, mint az LMBTQ. A cél a fehér ember kipusztítása. Bocs, én nem akarom, hogy Európából egy közel-keleti, afrikai vagy borsodi putri legyen.
2022. dec. 8. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/50 anonim ***** válasza:
0%

32es senki nem cáfolja a tényeket most néztem meg kb az összes helyen ázsiai kelet ázsiai eredetet és keveredést írnak:

“A kutatás szerint a Kárpát-medencébe érkező avar elit genomösszetétele egyértelműen ősi mongóliai eredetre utal, írják, ami a zsuanzsuan származás elméletét támogatja. Mind az ősi Mongóliából származó európai hun, mind az avar vezető réteg korai ázsiai hun távoli felmenőkre vezethető vissza, de míg az avar elit tisztán megőrizte a mai tunguzokra, burjátokra jellemző bronzkori kelet szibériai genomját, addig a hunok szkíta és kínai keveredést is mutattak.”


illetve azt hogy a mostani magyaroknak nem sok köze van az eredeti honfoglaló magyarokhoz attól még eredetileg Ázsiából jöttünk mégha mára már csak nyomokban is hordozzuk ezt, pl a mandulavágású szem, de én ebbe nem fogok több energiát belefeccölni. Én akárhol utánanéztem most azt olvasom hogy ázsiai eredet és mongolid jellegek voltak jelen.

2022. dec. 8. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/50 anonim ***** válasza:
26%
Az avar mióta azonos a honfoglaló magyarral? A genetikai öröklődés pedig nem úgy működik hogy mi akkor megőrizzük az 1100 évvel ezelőtti ősöktől a mandulaszemet és ennyi :D Atyaég. Tényleg helyre kell rakni a közoktatást.
2022. dec. 8. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/50 anonim ***** válasza:
36%
37es https://www.gyakorikerdesek.hu/tudomanyok__tarsadalomtudoman.. figyelj én nem vitatkozok tovább veled, egyébként meg a mandulavágású szem egy nagyon erős genetikai dominancia, ezért is írtam hogy egymás utáni keveredések által ami pl egybecseng a betelepítésekkel ami nálunk volt ugye folyamatosan, simán kialakulhat az, hogy bár európai genom van többségben ázsiai jellegek illetve külsőségek tovább öröklődnek, de mint írtam én nem vitatkozom veled amit linkeltem kérdést ott a második válaszoló több forrással is azt támasztja alá amit én is mondok, szóval mint írtam én innentől kezdve nem vitatkozok veled.
2022. dec. 8. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/50 anonim ***** válasza:
90%
Ott még mindig az avarokról van szó. Trollkodsz vagy hülye vagy? Vagy mindkettő.
2022. dec. 9. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/50 anonim ***** válasza:
0%
A magyarok eredetét is leírja, figyelj én hoztam neked egy forrásokkal alátámasztott választ egy másik embertől te meg semmit, csak személyeskedő hülyézést, szóval én most fejeztem be veled. Elmondtam hogy a honfoglaló magyarok nagy része ázsiai származású az összes genetikai vizsgálat ezt támasztja alá, és hoztam neked forrásokat amik ezt igazolják, te semmit nem hoztál csak a suttyó stílusodat, szóval további jó szórakozást.
2022. dec. 9. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!