Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Van Magyarországon objektív...

Van Magyarországon objektív híroldal?

Figyelt kérdés

Ugye vannak a legnagyobbak, az Origo ami full Fideszes, aztán a Telex, 444, HVG ami full woke propaganda oldal.

Idáig az Index tűnik valamennyire normálisnak.

Tudtok esetleg olyat, ami tényleg objektív?



2022. dec. 14. 12:19
1 2 3 4 5 6
 1/57 anonim ***** válasza:
76%

A Mészáros Lőrinc tulajdonában álló Index, az egyetlen független?


Én ezt sosem gondoltam volna! Akkor már ott van, a médiaként még, csak be sem jegyzett Vadhajtások inkább!

2022. dec. 14. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/57 anonim ***** válasza:
59%
Infostart.
2022. dec. 14. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/57 anonim ***** válasza:
72%
Független van, objektív nincs. Az index nagyon messze áll a független sajtótól. Igaz én is olvasom, de csak azért, mert emészthetőbb formában adják ki a kormány gondolatait, mint az Origó.
2022. dec. 14. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/57 anonim ***** válasza:
14%
1: Objektívebbé, kiegyensúlyozottabbá vált, miután leléptek a telexesek. A "független" szó nem szerepelt a kérdésben.
2022. dec. 14. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/57 A kérdező kommentje:
Még nincs 1 éve, hogy Magyarországon élek, ez a megfigyelésem. 24.hu ajánlották még, az milyen?
2022. dec. 14. 12:24
 6/57 anonim ***** válasza:
80%

Kérdező, baromira rosszul látod. A Telex, sokkal kevésbé propagandaoldal, mint az origo, vagy bármelyik fideszes propagandaműsor (vadhajtások, megafon). De még a 444 is kevésbé részrehajló, mint a fideszes portálok.


Bár én a 444 től és a telextől videókat szoktam nézni, cikkeiket nem igazán ismerem. A videókban nem propagandát tol még egy 444 sem. Például bemutatták a Matolcsíhoz köthető fideszes kisebb-nagyobb NER es vállalkozókat egyik videójukban. Ezen mondjuk mi a propaganda a 444 től? Az propaganda, hogy megmutatja a magyar népnek, hogy a fidesz mire költi el azt a pénzt, ami az adófizetőket illetné? Ez nem propaganda, bármennyire is fáj a fideszeseknek, hogy valaki leleplezi őket.


A fideszes média meg képes azt a kamut beadni, hogy Németországban milyen szar élet van, pedig egy random csóró fideszesnek (ha bekajálja a kamut) mennyivel jobb élete lenne, ha olyan sínvonal lenne itthon, mint Németországban.


Szóval nem, nem ugyanankkora propaganda a kormányellenes média, mint a kormánypárti média. Vagy a fideszeseknek nem tetszik, ha valaki bemutatja a népnek, hogy a fidesz mit csinált a lenyúlt közpénzekkel, amit a népre kellett volna költenie? Fáj nekik az igazság?


Bár mint írtam, cikkekben nem vagyok otthon, a 444 videói alapból eléggé igényesek, amiket láttam. A telex is, de az objektívebb szerintem a 444 nél, de a 444 meg a fidesz médiáinál.

2022. dec. 14. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/57 anonim ***** válasza:
100%
Azt javasolnám kérdező, hogy nézz szét a boltokban, beszélgess helyi emberekkel, a problémáikról és amiről látsz egy darab hirt legalább valamelyik oldalon, na az lesz a független, objektiv oldal!
2022. dec. 14. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/57 anonim ***** válasza:
9%
5: A 24.hu az egyik legalja balos propaganda szócső.
2022. dec. 14. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/57 anonim ***** válasza:
78%
7: a helyi emberek is valamelyik oldal mantráit visszhangozzák... ehhhh.....
2022. dec. 14. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/57 anonim ***** válasza:
13%
origo, 888, vadhajtások
2022. dec. 14. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!