Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Van Magyarországon objektív...

Van Magyarországon objektív híroldal?

Figyelt kérdés

Ugye vannak a legnagyobbak, az Origo ami full Fideszes, aztán a Telex, 444, HVG ami full woke propaganda oldal.

Idáig az Index tűnik valamennyire normálisnak.

Tudtok esetleg olyat, ami tényleg objektív?



2022. dec. 14. 12:19
1 2 3 4 5 6
 31/57 A kérdező kommentje:

"Csak az alapján tudnád eldönteni, ha lenne hírforrásod, ami MINDENKÉPP megbízható, viszont pont az az állításod, hogy ilyen nincs"


Személyes tapasztalatom ellenben van. Neked nem kell elhinned természetesen, de amiről én 100% tudom hogy igaz és az említett orgánumok meg kamut írnak róla, az számomra bizonyíték. Számodra is az lenne, ha te tapasztalnád.

2022. dec. 14. 18:47
 32/57 anonim ***** válasza:

#27


De igen, azt jelentette amit írtam, csak az idők folyamán kiszedték belőle a gondolkodásra ösztönző részeket. A mai formáját a 2010-es években nyerte el. Az "induláskor" nem azt jelentette amit ma.

Egyébként aki eleget olvas, az tudja, hogy mikor kell fasisztázni, vagy mikor kell nácizni. Perpill te nem tudod.

2022. dec. 14. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/57 anonim ***** válasza:
31%

#31

"Személyes tapasztalatom ellenben van"

Mármint? Ukrajnában harcolsz és tisztában vagy azzal, hogy mit tesznek az ukránok és kémhálózaton keresztül az oroszok? Mivel te pont a háborúról beszéltél.

Tekintve, hoyg nem tapasztaltad, így valamelyik állításod hazugság.


"amiről én 100% tudom hogy igaz és az említett orgánumok meg kamut írnak róla, az számomra bizonyíték"

Vagy azt hiszed, hogy igaz, ami két különböző dolog.

Az emberek többsége is azt hitte, hogy lapos a Föld.


Ha igazad lenne, akkor elkezdenéd sorolni a példákat, azért kerülgeted a témát, mert esetleg mások rákeresnének és kiderülne, hogy hazudsz, ami nem lenne meglepő.


#32

"De igen, azt jelentette amit írtam, csak az idők folyamán kiszedték belőle a gondolkodásra ösztönző részeket."

Szóval olvasni sem tudsz.

A rasszizmus nem gondolkodás kérdése, viszont a woke része, hogy ne legyél az.


"Egyébként aki eleget olvas, az tudja, hogy mikor kell fasisztázni, vagy mikor kell nácizni. Perpill te nem tudod."

Nincs olyan, hogy mikor "kell", aki eleget olvas, az ezt tudja, ezek szerint te nem olvasol eleget.

Aki nem teljesen félkegyelmű az már iskolában megtanulta, hogy amit Orbán, Trump, Salvini, Le Pen és Putyin is csinált, csak hogy pár példát mondjak, azt fasizmusnak hívják.

Ezeknek a pártoknak a követői rendszeresen feldítenek el fogalmakat, amiknek tök normális, tök természetes jelentésük van és csak azért, mivel egy vitában nem tudnának nyerni, így magát az adott csoportot támadják. Ez történt a polkorrektséggel is. Eredetileg azt jelentette, hogy add meg a másiknak a tiszteletet, pl. ne hülyézd le. Viszont ez tök értelmes lenne, ezért a fasiszták kitalálták, hogy jelentse azt, hogy bizonyos témákról, ami érzékenyen érinti az adott oldalt arról tilos beszélni, ami sosem volt igaz.

2022. dec. 14. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/57 A kérdező kommentje:

"Ha igazad lenne, akkor elkezdenéd sorolni a példákat, azért kerülgeted a témát, mert esetleg mások rákeresnének és kiderülne, hogy hazudsz, ami nem lenne meglepő."


Vélemény buborékban élsz.

Ha tényleg érdekelne, szívesen leírom amúgy, bár úgyis az lesz, hogy én hazudok, a Szent média pedig a színtiszta igazat írja :)


"Ukrajnában harcolsz és tisztában vagy azzal, hogy mit tesznek az ukránok és kémhálózaton keresztül az oroszok? Mivel te pont a háborúról beszéltél."


Nem pont arra gondoltam, de egyébként vannak rokonaim Ukrajnában, igen a fronton is. Erről viszont inkább nem szeretnék beszélni.

2022. dec. 14. 23:34
 35/57 anonim ***** válasza:
12%

#34

"Vélemény buborékban élsz"

Inkább te, valaki leírja, hogy nem igaz, amit mondasz és egyből ő a hülye, miközben tájékozódás céljából én nem ezeket az oldalakat olvasom.


"Ha tényleg érdekelne, szívesen leírom amúgy, bár úgyis az lesz, hogy én hazudok"

Tekintve, hogy ha leírod, akkor szépen rá lehet majd keresni, hogy miről van szó és kiderülne, hogy hazudsz.


"Nem pont arra gondoltam"

Tényleg nem, csak te említetted, hogy erről beszélsz korábban: "Mondjuk Ukrajnával kapcsolatos dolgokban"

2022. dec. 15. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/57 A kérdező kommentje:

"Tekintve, hogy ha leírod, akkor szépen rá lehet majd keresni, hogy miről van szó és kiderülne, hogy hazudsz."


Nem értem, ha én rákeresek, hogy neked van kutyád, miközben te azt mondod, hogy nincs (és tényleg nincs is), akkor hazug vagy, mert egy firkasz azt mondta?

Eleve azt sem tudod miről van szó, de már elkönyveltél hazugnak, mert szektás módon hiszel a médiában :D

2022. dec. 15. 00:53
 37/57 anonim ***** válasza:
51%

#33


"Szóval olvasni sem tudsz.

A rasszizmus nem gondolkodás kérdése, viszont a woke része, hogy ne legyél az."


Még mindig nem érted, de nem az én feladatom tanítgatni a haladókat. Használd az internetet amire való (többek között). A


"Nincs olyan, hogy mikor "kell", aki eleget olvas, az ezt tudja, ezek szerint te nem olvasol eleget.


"Aki nem teljesen félkegyelmű az már iskolában megtanulta, hogy amit Orbán, Trump, Salvini, Le Pen és Putyin is csinált, csak hogy pár példát mondjak, azt fasizmusnak hívják."


Nem, nem fasizmusnak hívják. Ülj be szépen egy könyvtárba. Esetleg abban segítek, hogy adok neked bibliográfiát. Ha szükséged van rá, szívesen átküldöm privátban. A diákjaim is azt használják.

2022. dec. 15. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/57 anonim ***** válasza:
75%

#36

"Nem értem, ha én rákeresek, hogy neked van kutyád, miközben te azt mondod, hogy nincs (és tényleg nincs is), akkor hazug vagy, mert egy firkasz azt mondta?"

Csak nem ez fog kiderülni, hogy tényleg nincs kutyám. Pont erről van szó.


"Eleve azt sem tudod miről van szó, de már elkönyveltél hazugnak, mert szektás módon hiszel a médiában"

Az ember viselkedése logikailag kikövetkeztethető, ezért tudom, hogy mi a helyzet itt is.

Leírtál állításokat a kérdésedben. Felteszem, hogy tényleg választ vártál erre a kérdésre. Így a következő opciók vannak.

Egy ilyen kérdés hatására meg fognak jelenni azok az emberek, akik nem érdemi választ adnak, hanem elkezdik vitatni a kérdésedben megfogalmazott állítások igazság tartamát. Ha te ezt felismered, hogy ez történne, akkor nyilván hoznál példákat, hogy állításod alátámaszd.

Két okból nem hozol példákat, vagy tudod, hogy nem igaz, amit mondasz, ezért nem is tudod bizonyítani, vagyis hazudsz, ahogy feltételezem.

Vagy fel sem ismerted, hogy a kérdésed ezt okozza, ekkor nem vagy valami okos és így azt lehet feltételezni, hogy az állítások egy nem túl okos embertől elég kis eséllyel valósak, kvázi megint csak hazudsz. Jó, ebben az esetben csak tudatlan vagy és nem aktívan vezeted félre a többi embert.


Vagyis logikát követve, az állításod nem igaz.

Továbbá ebbe belekötöttem a kommentek között és azóta válaszoltál is párszor ÉS ennek ellenére sem hoztál semmilyen forrást, vagyis neked nem számít, hogy ténylegesen érdemi választ adjanak az emberek, mivel ha számítana, akkor rövidre zártad volna ezt a kérdést pár bizonyítékkal.


Logikusan hazudsz. Persze lehet, hogy nem követsz semmilyen logikát, viszont az már elmebetegségre utal, aminek megállapítására nem vagyok kvalifált.


#37

"Még mindig nem érted, de nem az én feladatom tanítgatni a haladókat"

Jó érv, kb. mintha azt írtad volna, hogy "nyem, mert ény azt monydtam".

Komolyan, mintha óvodában lennék...


"Nem, nem fasizmusnak hívják. Ülj be szépen egy könyvtárba."

De, annak hívják.


" Ha szükséged van rá, szívesen átküldöm privátban. A diákjaim is azt használják."

Legalább a wikipédiát csapd fel, ha már ilyen ostoba vagy. Még ott is leírják, hogy ezeket bizony fasizmusnak hívják.


Mellesleg ha már itt tartunk. Ezt nem csak én állítom. Akik a területen dolgoznak és phd-jük van, azok is elég egyértelműen fasisztának tartják a felsoroltak. Jelenleg ez a tudományos konszenzus.


Amúgy nem lehetnek valami okos diákok, ha te tanítod őket.

2022. dec. 15. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/57 anonim ***** válasza:
náci-kártyázás...? :-D
2022. dec. 15. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/57 A kérdező kommentje:

38 aki megmondja ki okos meg ki nem, miközben saját gondolatai nincsenek és feltétel nélkül hisz a mainstream médiának :D

Elon Musk is bizonyosan elmebeteg, mert szerinte is hazug a média.

Jó ég, szállj le a magas lóról.


Egyébként arra gondoltam, amikor jött az a hazug propaganda, hogy a 'zukránok szavazni járnak át és ezért a tulajdonosok tudta nélkül bejelentik őket a lakásukba.

2022. dec. 15. 16:13
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!