Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ellenzéki embertársaim,...

Ellenzéki embertársaim, mondanátok kérlek három pozitív tulajdonságot, Orbán Viktor politikai munkájával kapcsolatban, az elmúlt tíz évből?

Figyelt kérdés

Bár tudom, hogy sok a szomorú politikai harc körülöttünk... Azt gondolom, hogy semmi sem fekete-fehér az életben. És, hogy képesek a magyar emberek egymásról pozitívakat is mondani, még ha két különböző pártot támogat is az a két személy.

Én hiszek az emberiségben, és abban, hogy tudtok objektívan, pozitív véleményeket is mondani a miniszterelnökünkről is.



2022. dec. 28. 23:22
1 2 3 4 5 6 7
 1/70 anonim ***** válasza:
3%

Huuu nagyon könnyű dolgot kérsz pedig tőlük mert kismillió pozitív dolgot fel lehetne sorolni amit a FIDESZ tett, de ezeket a barmokat ez is meg fogja izzasztani.


Kíváncsian várom én is a válaszokat.

2022. dec. 28. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/70 anonim ***** válasza:
96%

A 12 év alatt egyetlen pozitív tarsadalmat demokraciát elismerő és támogató fidesz döntésről tudok.

A 22. január 1töl bevezetett egyenlő felügyeleti jogról.

Miszerint 22. Jan 1től az elvált/különélő edesapák akik nevelni szeretnék a kiskorú gyermeküket, már nem köztörvényes bünözöként tekintendőek...

Hanem az anyával egyenértékű felelősség teljes egyenlő szülőként.


Legalábbis a bíróknak így kell-ene?- azóta kezelniük a szitut.

2022. dec. 28. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/70 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszodat #2-es. :)
2022. dec. 28. 23:44
 4/70 anonim ***** válasza:
96%

Ugyanez vajon menne fordítva is?

Mert ugye mi csak azt halljuk állandóan, hogy emútnyócév...


A kerítés a határra egy jó húzás volt, mert így ellenőrizhetően jöhettek be az országba a menekültek. Annak viszont nem örülök, hogy azzal a felütéssel lett felhúzva a kerítés, hogy migránsok=terroristák...

2022. dec. 28. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/70 anonim ***** válasza:
84%
Attól függ mit tekintünk pozitívnak, Pl Mészáros Lőrinc hirtelen meggazdagodása nagyon pozitív dolog lehetett neki, is és a gazdaságunknak is igaz csak papíron, de ez egy derék dolog, hogy Orbán úgy szereti felebarátját mint saját magát, sajnos a sok agyhalott ellenzéki köztük jó magam is nemtudja felfogni, hogy miért csak korrupcióval és a nép kizsákmányolásával lehetett megsegíteni ezt az áldott jó értelmes embert aki okosabb Zuckerbegnél is, de ez a mi problémánk. Nagyon pozitív dolognak gondolom Rezsi Szilárd jelenlétét is, és ha valamikor pacal pörköltet eszem, mindig ő jut eszembe róla és szerintem a pacal hivatalosan is fellendítette a gazdaságunkat. A harmadik dolog pedig ugye Győr volt polgármestere Borkai István uram, hiszen olyan szintű adriai drogos örömlányos mulatós Yachtos orgiát még a legpsziedelikussabb filmekben sem láthattunk, szóval ebből a szempontból országunk felkerült a térképre mint a magyar Hollywood, ha ez nem tesz jót a gazdaságnak akkor nemtudom mi :). Azt hiszem meg is volt a három dolog ami számomra a legszimpatikusabb volt.
2022. dec. 28. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/70 anonim ***** válasza:
1%

#4 Én nekem megy.

Mondok is rögtön kettő jó dolgot tőlük:

Felbomlott az összefogás


Gyurcsány és Makizaj összevesztek


Öröm volt nézni ezeket a pillanatokat.

2022. dec. 28. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/70 A kérdező kommentje:

Valóban, túl sokat szidja a Fidesz a politikai ellenfeleit. Engem felháborít az, hogy ilyen szintre van züllve a magyar politikai közbeszéd...


Ki szabad írni azt a kérdést is, hogy a Kormánypártiak mi jót láttak az elmúlt nyolc év során. :) Senki nem akadályoz ebben senkit.


Köszönöm a választ #4-es!

2022. dec. 28. 23:53
 8/70 anonim ***** válasza:
7%
Nem tudok. Migránsokat beengedte. Búzavonaglásokat nem tiltotta be. Az Eut nem vágta ki.
2022. dec. 28. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/70 anonim ***** válasza:
22%

1) Családi adókekedvezmény,hogy nem a családi pótlékot emelte

2) #2 írt arról nem is hallotam, szóval legyen ez a második dolog

3) Nem akar kilépni az EU-ból és a NATO-ból.

2022. dec. 28. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/70 A kérdező kommentje:

#5-ös, nem a szokásos

„panaszkodjunk a másik pártra, mert ők a rosszfiúk, ők döntötték romba ezt az országot! ezért menjenek a francba” című mantrát kértem az emberektől. Az egy rakás más kérdés alá odaillik itt a GyakoriKerdesek-en...

Mellesleg, jót röhögtem a komment-eden amúgy. ;DDD

2022. dec. 29. 00:16
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!