Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ellenzéki embertársaim,...

Ellenzéki embertársaim, mondanátok kérlek három pozitív tulajdonságot, Orbán Viktor politikai munkájával kapcsolatban, az elmúlt tíz évből?

Figyelt kérdés

Bár tudom, hogy sok a szomorú politikai harc körülöttünk... Azt gondolom, hogy semmi sem fekete-fehér az életben. És, hogy képesek a magyar emberek egymásról pozitívakat is mondani, még ha két különböző pártot támogat is az a két személy.

Én hiszek az emberiségben, és abban, hogy tudtok objektívan, pozitív véleményeket is mondani a miniszterelnökünkről is.



2022. dec. 28. 23:22
1 2 3 4 5 6 7
 11/70 anonim ***** válasza:
92%

Cigi kitiltas kocsmakbol buszmegallokbol, benzinarstopp kivezetese, rezsicsokkentes reszbeni kivezetese, rendorokre testkamera, es biztos van meg jopar de semmilyen intezkedesuk nem tudja helyre hozni ami kart a magyar tarsadalomnak es jogallamnak okoztak. Evtizedekkel vetettek vissza az orszagot a hatalomhoz valo beteges ragaszkodasuk miatt, ezt tulzas nelkul allitom. Gyurcsanyek is szarul kormanyoztak de legalabb nem konzervaltak a hatalmukat, es nem mindent a sajat klienturajuk kiepitesenek rendeltek ala.


Lenyegeben visszavezettek az orszagot egy parlamenti demokraciabol egy autokrata rendszerbe es 2-3 eve a gazdasagot is tonkre teszik (ami 18 elott annyira nem volt jellemzo de lenyegeben nehez lenne rosszabbul csinalni a dolgokat mint most).

2022. dec. 29. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/70 anonim ***** válasza:
78%
10es Nana én nem írtam hogy takarodjanak a francba xd viccen kívül Borkain annó jól szórakoztam, főleg a Fekete Pákó add ide a didit című zene mellett xd, szóval számomra az tényleg egy ilyen pozitív WTF pillanat volt. Ha már vetted a fáradtságot és válaszoltál nekem, akkor amúgy én is írok egyet, a 25 éven aluliak SZJA mentességét pl nem tartom rossz dolognak, mert sok helyen a pályakezdők alapból kevesebbet keresnek, és ezzel lehet valamit kompenzálni.
2022. dec. 29. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/70 anonim ***** válasza:
26%
Talán azt tudom pozitívan értékelni, hogy vannak családtámogatások, és olyan családokat támogatnak, akik ideális esetben vissza is tudják fizetni, amit kell, tehát megtérül a befektetés. Az is valahol jó dolog, de lehetett volna talán jobban csinálni, hogy SZJA-t nem kell 25 év alatt fizetni. Ami még egész jó döntésnek tűnik, hogy azért munkahelyeket valóban teremtett a kormány a sok multi beengedésével.
2022. dec. 29. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/70 anonim ***** válasza:
68%
Nekem tetszett a Szép kártya alszámláinak eltörlése, a családtámogatások (bár ez engem nem érint, nincs gyerekem, így csak nettó befizető vagyok, de elfogadom, hogy ez valóban hasznos célt szolgál), illetve hogy megszavazták az Oroszország elleni szankciókat.
2022. dec. 29. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/70 anonim ***** válasza:
0%
Nem volt ilyen. Az elmult 12 évben nem volt pozítiv hatás.
2022. dec. 29. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/70 anonim ***** válasza:
14%

"Azt gondolom, hogy semmi sem fekete-fehér az életben"

Tehát ha egy ember tömegmészárlásba kezd és megöl 50 embert, akkor abban a pozitív dolgot kellene meglátni? Mivel kb. ilyen szintű a kérdésed.

2022. dec. 29. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/70 A kérdező kommentje:
Tisztelt 16-os, ezt most kár volt ideírnod nekünk... Ha Fidesz-esekkel akarsz acsarkodni, akkor azt vagy kétszáz másik Kérdés alatt is megteheted. Itt nem a sárdobálás meg a vádaskodás a cél.
2022. dec. 29. 01:44
 18/70 A kérdező kommentje:

Az SZJA mentesség a 25 év alattiaknak, az nekem is eszembejut időnként, az előremutató.

Meg a Cigi kitiltás helyekről, bár nem egy népszerű lépés a dohányosok számára... de egészség meg tiszta levegő szempontjából hasznos intézkedés volt.

2022. dec. 29. 01:53
 19/70 anonim ***** válasza:
0%

#17

"Itt nem a sárdobálás meg a vádaskodás a cél."

Ha neked ez jött le a kommentben, akkor itt a te fejedben vannak gondok.

Gyerünk, akkro mondd meg, hogy a tömegmészárlásban mi a jó, és akkor beszélhetünk arról, hogy mi jót tett a fdiesz.


#18

"Az SZJA mentesség a 25 év alattiaknak"

Tehát ami inflációt növelte és a munkahelyeken konfliktust szült az jó.

Értem, jah, hát így akkor az árstop is nagyon jó. Igaz csak hiány lett mindenből és nőtt az infláció, de kb. ugyanaz a hatása a kettőnek.


"egészség meg tiszta levegő szempontjából hasznos intézkedés volt"

Azt ugye tudod, hogy ha nem az arcodba fújják a cigifüstöt, hanem 12 méterrel arrébb cigiznek, akkor nem lesz tisztább a levegő?

Ennek akkor lenne értelme, ha a környezetedből lenne tiltva, ami sosem lépnének meg.


Mindkét esetben ugyanúgy ugyanazt az adott település levegőjét szennyezik, amit beszív.



Az a helyzet, hogy minden "jó" fideszes intézkedésnek, valójában ha objektíven akarod értékelni, akkor kb. 10 negatív szempontja van, ami miatt nem jó intézkedés.

2022. dec. 29. 02:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/70 anonim ***** válasza:
76%
Nem tudnék mondani olyat, ami ne lenne sokkal sokkal rosszabb mint 12 éve. A fidesz elmult 12 éve abszolut nullás.
2022. dec. 29. 04:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!