Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ellenzéki embertársaim,...

Ellenzéki embertársaim, mondanátok kérlek három pozitív tulajdonságot, Orbán Viktor politikai munkájával kapcsolatban, az elmúlt tíz évből?

Figyelt kérdés

Bár tudom, hogy sok a szomorú politikai harc körülöttünk... Azt gondolom, hogy semmi sem fekete-fehér az életben. És, hogy képesek a magyar emberek egymásról pozitívakat is mondani, még ha két különböző pártot támogat is az a két személy.

Én hiszek az emberiségben, és abban, hogy tudtok objektívan, pozitív véleményeket is mondani a miniszterelnökünkről is.



2022. dec. 28. 23:22
1 2 3 4 5 6 7
 31/70 anonim ***** válasza:
100%

Ami pozitívum, hogy összetart egy rendszert. Jól tud beszélni, kiemeli a fontos dolgokat, értékeket. A baj az, hogy a rendszer amit összehozott, szétlopta és szétverte az országot, azok az értékek amiket kiemel, azok meg kamu értékek, a hatalma megmaradása érdekében.


Viszont ha lenne egy rendes párt, akkor az ő vezetőjük akár úgy is beszélhetne, mint Orbán Viktor, csak ő nem kamu értékeket közvetítene, hanem igazi értékeket, meg persze nem lopná és verné szét az országot, merne beszélni egy ellenzéki ujságíróval, aki az utcán kérdezi.


Szóval Orbán beszédei fel vannak építve és így hangzásra megfelelőek, viszont Orbán és a fidesz kommunikációja egy bűnös érdeket szolgál.


Nem ez a legnagyobb probléma a fidesszel, de nem szimpatikus, hogy szinte mindig egy emberként szavaznak, ez az önáűlló véleményeket elsöpri. GOndoltam rá korábban, hogy egy jó párt, jó irányba is cselekedhetne így, hogy direktbe meg kell szavaznia a tagoknak egy törvényt, ha jót akarnak. Viszont ha egy törvény tényleg jó, akkor maguktól is megszavazzák, nem azért, mert KELL. Eléggé agymosott fideszesnek kell lenni, hogy valaki szerint minden fidesz törvényjavaslat annyira jó, hogy mindenki mindig megszavazza, legalábbis szinte mindig. Szóval ez önmagában is egy rossz rendszer, ráadásul a fidesz mocsok törvényjavaslatokkal áll elő, mocsok döntésekkel, a párt meg megszavazza, hiszen ezt kell tenniük. Nagyon ritka kivétel, ha valaki nem szavaz meg valamit a pártból.

2022. dec. 29. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/70 anonim válasza:
100%
Olvasgattam a hozzászólásokat,és azon gondolkoztam,hogy van még aki hisz bennük???? Mégis,hogy bírnak mindig nyerni? És,hogy fognak nyerni legközelebb is?? (Mert biztos vagyok benne,hogy megnyerik majd....) Nem érdekel engem ha lopnak egy kicsit,nem tartom helyes dolognak azt sem,de azt még benyeli az ember. De ez már kicsit undorító,hogy minden az övéké,közbe meg belerokkan az ország. Mi meg csak a megszorításokat érezzük,mert ha nekünk valami jó,vagy kedvező,akkor azonnal betart...nehogy jól érezze már magát a hülye
2022. dec. 29. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/70 anonim ***** válasza:
100%
Mindent lehet negatívan értékelni. Itt van például a nők 40 évei munkaviszony után nyugdíjba meneteli lehetősége. De a munkaviszonyba ugye nem számít bele a tanulmányok ideje. Az én párom az utolsó gimis találkozón egyedül volt munkaviszonyban, a többiek nem tanultak tovább, s így mind nyugdíjasok voltak. Nyugodtan lehetett volna károgni, hogy kérem, ebben az országban büntetik a képzettebbeket.
2022. dec. 29. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/70 anonim válasza:
100%

Annyiban egyetértek a kérdés kiírójával, hogy 10 év kormányzás alatt már csak a nagy számok törvénye miatt is kellett, hogy történjen legalább 3 pozitív dolog a kormányzat részéről a rengeteg negatív mellett, ami az elmúlt időszakot jellemezte (demokratikus fékek és ellensúlyok felszámolása, önkormányzatiság kiüresítése, oktatás szétverése, mérhetetlen korrupció stb. stb. stb.)

Szóval a 3 pozitívum:

1. Amiben talán semmilyen hátsó szándék nem volt: Dohányzás betiltása a zárt vendéglátóipari egységekben. Én kifejezetten hálás vagyok, hogy a kabátom mostanság már nem dohányszagú napokig, ezért felakaszthatom az előszobában.

2. Ebben már biztosan voltak visszaélések, de legalább történt valami: Vidéki kastélyok valamilyen funkcióra történő felújítása.

3. Ebbe annyira már nem látok bele, de úgy sejtem, hogy ez egy jó irány: Akkumulátorgyártó üzemek Magyarországra csábítása, amire majd épülhet a hazai elektromosautógyártás. Ha sikerülne (természetesen képesek vagyunk mint oly sok mindent, ezt is bármikor elszúrni...), akkor az jelentős bevételt hozhatna az állami költségvetésnek.

2022. dec. 30. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/70 anonim ***** válasza:
100%

-nem kell stresszelnem,agyalnom,az ingatlanvásárláson.


-a magánnyugdíjpénztár államosítasával a megtakarításom felhasználásán sem kell gondolkoznom


-volt egy kis látványpékségem,de mivel kikerültem a lakossági rezsicsökkentésből

(13x emelkedett a rezsim)

Szóval be kellett zárnom az üzletemet es januartól mehetek egy multihoz dolgozni.

Szóval köszönet a fidesznek és kormányunknak,hogy az üzletvezetéstől járó stressztől is megóv.

2022. dec. 30. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/70 anonim ***** válasza:
78%

35# válaszoló voltam

Szóval nagy köszönet a fidesznek,hogy most teljesen stresszmentesen élhetek,nem kell gondolkoznom a materiális dolgokon.

2022. dec. 30. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/70 anonim ***** válasza:
11%
Ha ő nem lenne, akkor Magyarországot megszállta volna az iszlám és afrikai néptömeg, és már nem is létezne olyan, hogy Magyarország. Nélküle Soros rabszolgái lennénk, ezért hálával tartozunk neki, hogy megvédett minket
2022. dec. 30. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/70 anonim ***** válasza:
70%

#35 a nyugdíjpénztár az nem a takarékpénztár. Noha mindenki arra használja, de az a nyugdíjas időkre lett kitalálva.

Egyébként kíváncsi vagyok, az elmúlt 3 év történéseit tekintve vajon mennyit vesztett volna az átlag magyar. És akkor vajon kit szidott volna.

2022. dec. 30. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/70 anonim ***** válasza:
100%
#37 igyál még egy felest és nézd tovább az M1-et, meg olvass Bayer Zsótit
2022. dec. 30. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/70 anonim ***** válasza:
100%

37 te mire ittál ennyit?


Az a durva tényleg van olyan aki ezt a baromságot elhiszi.

2022. dec. 30. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!