Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mi a probléma a Debrecenben...

Mi a probléma a Debrecenben épülő akkumulátorgyárral?

Figyelt kérdés
A világ a fosszilis energiahordozókról a megújulókra fog átállni, aminek magas az akkumulátor igénye. Én jó lépésnek látom ebbe az ágazatba való minél nagyobb arányú beszállást.

2023. jan. 22. 16:34
 71/102 A kérdező kommentje:

#70

"Azt azért nem árt tudni: a magyar GDP a fasorban nem lenne az AUDI, a Mercedes, az Opel, a Suzuki nélkül!"

Szeretnénk erre valami alátámasztást matematikailag.

2023. jan. 24. 22:49
 72/102 anonim ***** válasza:
73%

70: és a 2 gyár felépítéséhez hány milliárd Ft állami támogatást kapnak?


Kérlek, adj arra valamilyen bizonyítékot, hogy megkezdődött a szakképzés az akkugyárba.

2023. jan. 24. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 73/102 anonim ***** válasza:
44%

71 - ha én egy választ megírok, akkor annak a valóságtartalmához utána nézek különböző forrásokból! Kövesd a példámat, és akkor nem nekem kell téged felhomályosítanom.

Engem nem igazán érdekel, hogy mit gondolsz: ha majd te is utánanézel, akkor eldöntöd, hogy vitatkozzunk vagy ne?

De hogy én kaparjak ki neked adatokat??? Miért érné ez meg nekem?

72- "Kérlek, adj arra valamilyen bizonyítékot, hogy megkezdődött a szakképzés az akkugyárba."

Ne zavarjon az, hogy a BMW-ről beszéltünk...

2023. jan. 24. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 74/102 A kérdező kommentje:

#73

Tehát csak egy levegőbe tett kijelentés volt, értem.

2023. jan. 24. 23:14
 75/102 anonim ***** válasza:
95%

74 - semmit nem értesz!

Keresni, gondolkodni...Képtelen vagy rá!

2023. jan. 24. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 76/102 A kérdező kommentje:

#75

Én képes vagyok rá, de úgy tűnik te nem. Ha valaki tesz egy kijelentést, a kijelentést tevőnek kell alátámasztania, nem másoknak keresgélni rá (akár nem létező) bizonyítékokat.

Ilyen alapon én is kijelenthetem, hogy a Pfizerrel oltottak fele mára meghalt. Te elkezdesz kételkedni, én még elsütöm, hogy márpedig így van, csak nem jól kerestél rá az igazságra.

2023. jan. 24. 23:27
 77/102 anonim ***** válasza:
73%

A kérdezőnek igaza van: ha állítok valamit, akkor azt alá is tudom támasztani - legyen ez alap.


73: Értem, hogy te a BMW-ről beszéltél, de miután az akkugyár a téma, így nincs alapja, hogy cikizz, mert arra gondoltam.


Az, hogy 2000 embert hoz a török cég az építkezésre továbbra sem azt jelenti, hogy egy ilyen építkezésen ennyi jól képzett és begyakorolt munkásra van szükség, akik kiképzése nem érné meg, hanem azt, hogy már lapátolót sem találnak Debrecen környékén, ezért kell azt is hozni.

2023. jan. 25. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 78/102 anonim ***** válasza:
94%

Ekkora factcheck képességgel nehéz lehet élni..


google, második találat:


"A kormány kiemelt figyelmet fordít a járműiparra, az ágazat ma már mintegy 25 százalékkal részesedik a magyar GDP-ből - hangsúlyozta a technológiai és ipari miniszter csütörtökön online konferencián."


Mondanám, hogy a forrast kérd Palkovicstól, de ez szeptemberi kijelentés ő meg már lemondott.


Ha feltételezzük, hogy pontatlanul fogalmazott:

mas találatok szerint az export 25%-a autóipari cucc. 2001-ben a teljes ipari termelés 18%-át adta az autóipar és akkor ez 10%-át jelentette a GDPnek.


Ne legyetek már ennyire buta trollok, a KSH,IFM,MNB infói nyilvánosak, a google is kidobja őket.

2023. jan. 25. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 79/102 anonim ***** válasza:
36%

""A kormány kiemelt figyelmet fordít a járműiparra, az ágazat ma már mintegy 25 százalékkal részesedik a magyar GDP-ből - hangsúlyozta a technológiai és ipari miniszter csütörtökön online konferencián.""

- ez klassz, és azzal melyik állításodat támasztottad alá?

2023. jan. 25. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 80/102 anonim ***** válasza:
92%
Olvasd el az előző néhány választ...
2023. jan. 25. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!