Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Milyen emberek azok, akik...

Milyen emberek azok, akik tagadják, hogy "az apa férfi, az anya nő"?

Figyelt kérdés
Ezt az emberek jobb esetben általános iskolai biológiaórákon megtanulják, később magától értetődően így alapítanak majd családot és normális értékrendet közvetítő meséket olvasnak majd a gyerekeiknek. Miért akarják ezt egyesek aláásni?

2023. febr. 8. 20:03
1 2 3 4 5 6
 31/52 anonim ***** válasza:
27%
Itt senki sem látta a Jurassic Parkot?!
2023. febr. 9. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/52 A kérdező kommentje:

#30

Ez igaz és a klasszikus családmodell nem is elsősorban az LMBTQ miatt került válságba, hanem mert megváltozott az emberek életvitele és az individualizmus sokkal erősebb lett. Ezért végződik a házasságok több, mint fele válással és a gyerekek többsége is ilyen összevissza családokban nő fel. Nyilvánvaló hogy nem ideális a társadalom és nem is lesz soha az, de attól még nem baj, hogy a legoptimálisabb életközösséget propagálják, aminek biológiai alapjait szerintem nem szabad megkérdőjelezni.

2023. febr. 9. 10:17
 33/52 anonim ***** válasza:
100%

30-as vagyok.


Egy dolog propagálni az ideális modellt, más dolog minden nem heteronak bemutatni. És ez itt az utóbbiról szól.

Ezért jött erre válasznak sok helyről, hogy a család az család.


Egyébként nem hiszem, hogy sok embernek kéne propagálni, nem ezen múlik, hogy majd később mire fog porcosodni valakinek. Gyerekként én is tisztában voltam vele, hogy pl. Freddie Mercury a fiúkat is szereti, de ettől még nekem a lányok tetszettek.

2023. febr. 9. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/52 anonim ***** válasza:
77%

" A hímivarsejt megtermékenyíti a petesejtet" forrás: bármely bioszkönyv.... Huzzál haza biológia nem vagy elég elfogadó :DDD


No tündérvirágszálaim...

Apa- ő adja a hímivarsejtet a buliba


Anya- ő adja a petesejtet


Ha megfeszül a Csabából lett Csilla, akkor sem tud 1db petesejtet sem produkálni, nem hogy belső alkatrészek híján kihordani a pulyát ,tehát Csaba csak apa lehet.

De ne legyünk hímsoviniszták, Petrából lett Péter se fog önerőből 1db spermiumot sem produkálni, pedig mint Dollybari óta tudjuk, az xx kromoszómájú egyed elméletben képes önnmagát reprodukálni.

2023. febr. 9. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/52 anonim ***** válasza:
73%

34, és a Petrából lett Péternek.. miért is kéne önmagától megtermékenyülnie?

Megdugják Pétert, aztán terhes lesz és megszül. Attól még Péternek tartja magát.

Na, akkor ez mi?

2023. febr. 9. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/52 anonim ***** válasza:
100%
#35 nézz utána a Dolly bárány féle kísérletnek ;) az anyaállat saját testi sejtjével termékenyítették meg a petesejtjét. Azért írtam, hogy Petra ELMÉLETBEN képes rá
2023. febr. 9. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/52 anonim ***** válasza:
34%
36, joh, oké, de számít ez a kérdés szempontjából? Mámrint.. érted, a kérdés szempontjából tökmindegy, hogy önmagától vagy más egyedtől termékenyül meg, a kérdés az, hogy a Petrából lett Péter miután megszült, anya lesz, vagy apa.
2023. febr. 9. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/52 anonim ***** válasza:
77%

37 petesejtet ad a buliba, szóval anya. Attól, hogy egy combos tesztókúrától ( ami mondjuk erősen csökkenti a teherbeesés esélyét) kiszőrösödik,bariton lesz, és bébirépa méretű csiklót növeszt, a szaporodásban betöltött szerepe és genetikai állománya alapján nő marad.

Akkor is ha piros kistraktorként azonosítja magát

2023. febr. 9. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/52 anonim ***** válasza:
70%
38, és ha az állam férfiként tartja számon?
2023. febr. 9. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/52 anonim ***** válasza:
15%

A dedós gyerekek szintje alá süllyedtél azzal kérdező, hogy egy ilyen kérdés kiírásába egyáltalán energiát fektettél.

Erőltetett semmi! -Pipa!

2023. febr. 11. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!