Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Tényleg olyan sok 20 év...

Tényleg olyan sok 20 év feletti szűz férfi van, akik csak tagadják mások előtt, hogy még nem voltak senkivel?

Figyelt kérdés
Elég sok helyen hallom, olvasom ezt, hogy elég sokan csak 20 év felett esnek át a tűzkeresztségen. Van egy ismerősöm, aki az egyik haveromnak azt hazudta, hogy már több nővel volt dolga, de nekem elmondta hogy csak egy csókig jutott el és nem sikerült még többet elérnie. Sokan inkább játsszák az eszüket, minthogy őszintén elmondanák, hogy ez a szitu.
2014. júl. 27. 14:15
 1/3 anonim ***** válasza:

Nálam ez úgy működik,hogy ilyen haveroknak meg ismerősöknek rohadtul semmi köze hozzá,hogy az én magánéletemben mik vannak,vagy nincsenek.Az ilyen felszínes kapcsolatokban igen én is inkább behazudtam nekik mindenféle baromságot,mert szerintük ez a menő,én meg csak szimplán nem szeretném,ha lenéznének ilyenek miatt is.

Ha van olyan,akiben megbízhatok és arra érdemesnek tartok,annak őszintén elmondom mi a helyzet.Na ilyen nem létezik nálam.

Igen elég sok van,csak mivel ez nem menő,és lenézik miatta az emberek,ezért inkább nem mondja el az igazságot.ilyen egyszerű.

2014. júl. 27. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
39%
Nem csodálkoznék ha így lenne, mivel ha 20 évesen nem voltál senkivel a legtöbb nő elküld a halál f4szára.
2014. júl. 27. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nem küldenek el sehova max meglepődnek.
2014. júl. 28. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!