Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ki fog ezért a vörös iszapos...

Ki fog ezért a vörös iszapos katasztrófáért felelni? És ki fogja kárt megtéríteni?

Figyelt kérdés
Mert szerintem minden költséget az erőműn kell bevasalni. Ha tudják.
2010. okt. 6. 20:41
1 2 3 4
 11/32 anonim ***** válasza:
Utolsó megint: a biztosítónál bekerült link az oldal által beszúrt reklám, nem én raktam bele célzásként.
2010. okt. 6. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/32 anonim ***** válasza:
Én csak arra szeretnék választ kapni illetve örülnék ha valaki viszaírna nekem ide válaszba hogy szerintetek ez tovább fog terjedni ez az iszap?
2010. okt. 6. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/32 anonim ***** válasza:

Ha tudják

ha nem akkor is!

2010. okt. 6. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/32 anonim ***** válasza:

"Én csak arra szeretnék választ kapni illetve örülnék ha valaki viszaírna nekem ide válaszba hogy szerintetek ez tovább fog terjedni ez az iszap?"


Igen. Egyre hígabban, de igen. Beivódott a talajba, onnan beszivárog a föld alatti vizekbe. Ezt már nem tudják megállítani, még ha a felszíni vizeket eg is tisztítják horribilis áron. És a földalatti vízréteg a felszínre tör valahol, keveredik a folyóvízzel, állóvizekkel. Ez már nem az a tömény maró anyag lesz, de azért nem egészséges épen. Plusz ha kiszárad az anyag, akkor a szél porként is továbbviheti, ami szintén veszélyforrás.

2010. okt. 6. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/32 anonim ***** válasza:

fúúú értemm:((((


Meg mondták hogy sugárveszélytől nem kell tartani. Én ezt hülyeségnek tarom mert már ami benne van az iszapba abban különböző sugárveszélyes anyagok vannak vagy nem így van?

2010. okt. 6. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/32 anonim ***** válasza:

"Első: a helyiek helyében hova és miből építenél egy új települést? Fejtsd már ki ezt a tervedet légyszíves, hátha megvalósítható.

"



Arrébb és közmunkából.

2010. okt. 6. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/32 anonim ***** válasza:

"Mindjárt jönnek az internetnácik és kitalálják, hogy a zsidók tehetnek erről is. Meg a globalista-zsidó világkormány..."


Menj már legelni te szerencsétlen.

2010. okt. 6. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/32 anonim ***** válasza:
Nem mindegy milyen mértékben. A radioaktivitás mértéke a nagyon nem mindegy: ha az egészségügyi határérték alatt van eléggé, akkor nem ártalmas. Rövidtávon semmiképen, de hosszútávon nyilván nem egészséges sugárfertőzött területen élni, még enyhe sugárzás esetén sem. Bár ha úgy vesszük, fél Ukrajna enyhén sugárfertőzött, mégis sokan élnek a területen.
2010. okt. 6. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/32 anonim ***** válasza:

"Én csak arra szeretnék választ kapni illetve örülnék ha valaki viszaírna nekem ide válaszba hogy szerintetek ez tovább fog terjedni ez az iszap?"


Nem. És légy nyugodt most lesznek felelősek is. Fejek fognak porba hullani.

2010. okt. 6. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/32 anonim ***** válasza:

MAL Zrt. már tavaly is csődben volt! Ezért nem törődtek a biztonsággal, ezért halt meg négy (talán több) ember, ezért mentek tönkre települések, életek! Vajon miből kaptak ezek mentőövet tavaly? A mi adónkból?!

Komoly gondjai voltak az iszapkatasztrófát okozó cégnek!

[link]

2010. okt. 6. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!