Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ki fog ezért a vörös iszapos...

Ki fog ezért a vörös iszapos katasztrófáért felelni? És ki fogja kárt megtéríteni?

Figyelt kérdés
Mert szerintem minden költséget az erőműn kell bevasalni. Ha tudják.
2010. okt. 6. 20:41
1 2 3 4
 21/32 anonim ***** válasza:
Jó, akkor gyere és építs fel egy komplett falut. Kiváncsi vagyok, ki fogja ott hagyni a munkáját, hogy ezt megtegye, honnan lesz rá építőanyag, honnan lesz annyi ember, és mennyi idő alatt lesz kész 500 db ház. Amúgy meg annak örülnék legjobban, hogyha azok, akiknek fogalmuk sincs róla, mi történt valójában, befognák a pofájukat.
2010. okt. 6. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/32 doboszoli ***** válasza:

Tudom, hogy nem lesz ilyen egyszerű, de józan parasztival átgondolva:

Van egy (két) település, amelyik évszázadok óta éli hétköznapjait. Dolgoznak, születnek, meghalnak, kocsmába járnak, házat építenek.

Adott egy kö..ög cég, aki a magasabb profit érdekében nem fordít elég gondot a veszélyes hulladék tárolására, megsemmisítésére, tehát biztonságos kezelésére. Biztos, hogy gondatlan ,mert ugye nem a kiöntés a normális , hanem a gátak között tartás. Elönti a falut a szenny.

Az addigi hétköznapok katasztrófába torkollnak a helyiek számára, odavész mindenük.

Na, ki lehet a felelős? A Tisztelendő úr?

Én sem laknék, nevelnék gyereket egy fertőzött helyen, aminek a megfertőződéséhez nincs közöm, nem volt ráhatásom. Igenis ragaszkodnék az eredeti állapot visszaállításához.

Most legyen tökös a kormány, itt az alkalom a bizonyításra. Csavarja meg a cég fülét, szolgáltasson igazságot a szerencsétleneknek olyan szinten, hogy még egy buszjegy árába se kerüljön nekeik.

2010. okt. 7. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/32 anonim ***** válasza:

"Amúgy meg annak örülnék legjobban, hogyha azok, akiknek fogalmuk sincs róla, mi történt valójában, befognák a pofájukat."


Akkor dugulj be és lesz minek örvendj. :)

2010. okt. 7. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/32 anonim ***** válasza:
Az eredeti állapotot nem fogják tudni visszaállítani. Még talajcserével sem. Valamennyi nyoma mindig marad, maximum enyhíthetnek a károkon.
2010. okt. 7. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/32 anonim ***** válasza:
Orbán elment Kolontárra és ő is arról beszélt, hogy új falut (falurészt) kell építeni. A BME szakértője elborzadva mondta, hogy ilyen közel a házakhoz HÁRMAS védelmi vonal nélkül hogyan építhettek ennyire rozoga tározót!? Magyar Rádió, déli hírek...
2010. okt. 7. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/32 anonim ***** válasza:
A Torna-patak és a Marcal folyó TELJES élővilágát kipusztította ez a lúgos borzalom! És már elérte s Mosoni-Dunát. Ha nem lesz a dunamenti településeken ivóvíz, azért ki felel?!
2010. okt. 7. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/32 anonim ***** válasza:
Majd a legegyszerűbb, szerencsétlen kis munkásra rákenik, hogy az egész az ő gondatlanságából volt (mint mindig). Lehet fogadásokat kötni.
2010. okt. 7. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/32 anonim ***** válasza:
Az ajkai ólomkristály gyár szennyvizét és talán még mást is (pl. galvániszapot) is beleöntöttek a tározóba! A teljes Mengyelejev táblázatot meg lehet benne találni, a laborvizsgálatok szerint. A MAL urai TÖMEGGYILKOSOK!
2010. okt. 7. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/32 anonim ***** válasza:

Nem dugulok be, mert én itt élek, és pontosan tudom, ki a felelős az egészért. S*ggfej paraszt.

Amúgy meg ha ennyire érdekel titeket az ügy, akkor küldjetek pénzt, ne ugassatok.

2010. okt. 7. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/32 doboszoli ***** válasza:

Neked is elvitte a házad a vörösiszap? Sajnálom.

Küldtem pénzt, és nem "ugatok".

Melyik településen vagy érintett?

2010. okt. 8. 05:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!