Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Jelen közhangulat mellett van...

Jelen közhangulat mellett van esélye normális életre egy ilyen embernek Magyarországon?

Figyelt kérdés

27 éves.

Magyar-történelem szakos tanár, rosszul keres.

Saját lakása nincs, ezért a fizetése kétharmada lakhatásra megy el.

A családja nem áll szóba vele, kitagadták.

Nem heteroszexuális, viszont homofób családban nőtt fel, és annyira gyűlöli magát a szexuális orientációja most, hogy nem képes párkapcsolatot kialakítani.



2023. márc. 28. 21:00
1 2 3
 21/30 anonim ***** válasza:
60%
19, amihez nem értesz, abba inkább ne szólj bele... 12 félév a tanári. Általános iskolába lehet tanítani 10 félévvvel.
2023. márc. 28. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 árokpart ***** válasza:
70%
20-as Éltem akkor és tudom, hogy milyen volt. Magyar fizetésekhez magyar árak voltak legyen au élelmiszer, ingatlan és sorolhatnám.
2023. márc. 28. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 anonim ***** válasza:
41%
#22 Én is éltem akkor ezért írtam le hogy hülyeségeket beszélsz.
2023. márc. 28. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 A kérdező kommentje:

"A mostani osztatlan tanárképzés meg 10 féléves."


Ettől a tanévtől. Eddig 12 félév volt az osztatlan, én meg abban a rendszerben végeztem.

2023. márc. 28. 23:58
 25/30 anonim ***** válasza:
70%

#19 Közèpiskolai tanàrnak 12 fèlèg osztatlanon, 5 èv az egyetemen, plusz 1 èv gyakorlat ami szintèn beleszàmìt, targyat is fel kell tenni.


Àtlag jobber, okoskodik ès fölènyeskedik, de fingja aincs semmiről.

2023. márc. 29. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 anonim ***** válasza:
12, egy mesterszakos diplomával nem cska építőiparba lehet menni 😅 nyitott szemmel kell járni
2023. márc. 29. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 anonim ***** válasza:
Gerincsérvre figyelmedbe ajánlom a porckorong.hu oldalt, Bene Máté videóit, nekem meghatározóan segített, a gerincsérvről alkotott elképzelésem merőben megváltozott, ma egy csomó fizikai munkát végzek. Van kiút a gerincsérvből.
2023. márc. 29. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 anonim ***** válasza:
Szerintem inkább jogot kellene tanulnia, humán beállítottságúőaknál az talán egyszerűbb, mint a műszaki pálya.
2023. márc. 29. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 anonim ***** válasza:
32%

Szerintem ez kamukérdés, és nekem az rémlik, hogy volt már hasonló a közelmúltban. De azért válaszolok.


"Jelen közhangulat mellett"

Nem értem, mi köze a nyűgödnek a közhangulathoz. Nem is pontosan értem, mit értesz ez alatt. Mindenesetre, ha a saját életednek nem te vagy a kovácsa, hanem a közhangulat, akkor azzal nem lehet mit csinálni. Keltheted itt a hangulatot, de a saját boldogulásodért egyedül te felelsz, és ez attól nem fog megváltozni, hogy a körülményekre akarod kenni.


Sokan írták itt, hogy mit csinálj, de mindenre van valamilyen "nem" válaszod. Ennek sincs semmi értelme, mert kb. eldöntötted, hogy szerencsétlen vagy, mert ezzé tett téged a világ. Oké, de akkor most mit vársz, hogy milyen választ adjunk. Aki normális életet akar élni és valamit tesz is érte, annak lesz is esélye erre. Igazából ennyi.


Találj ki valamit, tűzz ki egy célt, pl. helyezkedj el egy multiban, nézd meg az álláshirdetéseket, hogy mi kell egy ilyen elhelyezkedéshez (nyelvismeret, ilyen-olyan képzések). Képezd magad és célozz meg egy ilyen állást. Máris többszöröse lesz a fizetésed.

2023. márc. 30. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 anonim ***** válasza:
Finnországot, Hollandiát javaslom. Akkor is, ha eleinte csak halat fog pucolni.
2023. ápr. 30. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!