Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A konteósok új narratívája:...

A konteósok új narratívája: eltörlik a készpénzt. Mit gondoltok, tényleg el fogják törölni?

Figyelt kérdés

2023. ápr. 29. 18:23
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 11/141 anonim ***** válasza:
75%

1. ez nem konteó, hanem tény

2. ez nem "új narratíva", ezzel ezer éve tisztában van mindenki


Megoldás:

- gyere ki a kő alól és nyisd ki a szemed

vagy

- keress másik állást a hivatásos trollkodó helyett, mert mentálisan le fog gyalulni

2023. ápr. 29. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/141 anonim ***** válasza:
60%
Eddig minden bejött amivel minket "konteósokat" gúnyoltatok...
2023. ápr. 29. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/141 anonim ***** válasza:
40%

Évtizedekig kb csak bankkártyát használtam. SOHA TÖBBÉ! Nagyon pórul jártam vele.


Egy alkalommal rendeltem pizzát, futár jön, ki akarom fizetni közli nem fogadja el a kártyám. Nos a kedves BudapestBank lejárat előtt 2 héttel letiltotta és friss még nem volt. Kérhettem kölcsön a szomszédtól.


Átmentem Raiffeizenhez, nagybevásárlás, dugig puposan a bevásárlókocsi, elutasítja a kártyámat, égtem mint a rongy, banki probléma se be se kifizetés nincs, a kocsimba lötyögött még kb liter üzemanyag kp nuku gyalogolhattam haza.


Átmentem otphez, akartam pénzt levenni bankautómatánál, hosszúhétvége, 4 napig nuku bank, szépen benyelte a kártyámat. 4 napig havertól kértem kölcsön ne dögöljek éhen.


Azóta SEMMIT!!! nem vagyok hajlandó kp nélkül intézni. Valahogy azóta nem is kell kölcsön kérjek mert a saját pénzemhez nem férek hozzá.....

2023. ápr. 29. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/141 anonim ***** válasza:
34%
#12 Persze, hiszen már minden oltott ember meghalt. Ugye? :)
2023. ápr. 29. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/141 anonim ***** válasza:
24%

#13 Ebből csak az derül ki, hogy valami nagyon sáros alak vagy, különben minek tiltanák a kártyád? Valamiért a többi 8 millió embernek nincs ilyen gondja.


AMúgy meg nem értem. Ha a bank zárolni akarja a számlád, akkor készpénzt sem fogsz tudni felvenni. Szóval miről beszélünk? A cégek is simán omndhatják majd, hogy nem fogadnak el készpénzt, ha nem éro meg nekik. Ostoba széljobberek.

2023. ápr. 29. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/141 anonim ***** válasza:
30%
Ez nem konteó, egyértelmű hogy idővel az egész világ a digitális pénz felé megy el. A konteó amit a laposföldesek költenek hozzá hogy a digitális pénzzel szociális kreditrendszert meg hasonló hülyeségeket hoznak be :D
2023. ápr. 29. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/141 anonim ***** válasza:
74%
#16 Kínába se hozták be igaz?
2023. ápr. 29. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/141 anonim ***** válasza:
82%

"#13 Ebből csak az derül ki, hogy valami nagyon sáros alak vagy, különben minek tiltanák a kártyád?"


A banki technikai hiba miatt vagyok "sáros" :D Ez azt jelenti a kp ami nálam van mindenhol elfogadják a bank meg hibázhat aminek te iszod meg a levét.

Örülök hogy neked az esett le 3 banki hibából hogy én vagyok "sáros". Azt hiszem kitűnően példázod a funkcionális analfabétát.

2023. ápr. 29. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/141 anonim ***** válasza:
62%
Nyilván el fogják törölni, ahogy az írógép is kiment a divatból. A konteó az a mögötte rejlő állítólagos indíték.
2023. ápr. 29. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/141 anonim ***** válasza:
70%
Nem értitek, hogyha nincs szándék a kivezetése mögött, akkor is remek lehetőség a visszaélésre az állam és a bankok részéről. Komolyan, itt annyira értetlen pár ember.
2023. ápr. 29. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!