Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A konteósok új narratívája:...

A konteósok új narratívája: eltörlik a készpénzt. Mit gondoltok, tényleg el fogják törölni?

Figyelt kérdés

2023. ápr. 29. 18:23
❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ... ❯❯
 61/141 anonim ***** válasza:
22%

#58

"Mimt ahogy te is a nagyitószemmel.megláttad hogy a vírus öli az embereket!"

Én sosem állítottam ilyesmit.

Ez is a hólyék jellemzője.

Kitalálnak valótlanságot a másikról és abba kapaszkodnak.

Több százezer szakember látta/tudja/tapasztalta.


De persze tudjuk, hogy mind titokban összebeszélt hogy átverjék a világot bezzeg ti, önjelölt fotelszakértők akik a semmitnemtudás egyetemére meg a facebook-akadémiára jártatok, azonnal ránézésre megmondjátok akár többezer kilométerről is, hogy ki mimiatt betegedett vagy halt meg.


Ha nem látod hol a probléma, akkor nagy baj van a fejedben.


Mellesleg nem arról van szó, hogy én mit láttam a szememmel.

Ezt szóba azért hoztad, hogy el tudj terelni a számodra már kényelmetlenné vált szituációról.


Maradjunk csak szépen a te állításodnál, hogy te LÁTTAD mi miatt haltak meg emberek.

Hogyan tudtad ránézésre megállapítani?

Mesélnél nekem erről a természetfeletti képességedről?

:D

2023. ápr. 30. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/141 anonim ***** válasza:
26%

#59

A vlág történései igazolják, hogy az oltás működik.

Nagyon egyszerű.

Minék több beoltott lett, annél kevesebben haltak meg a járvány miatt.

Ez negyon szépen látszott a világban mindenhol.

Persze a te agyad más világ, ott nem jöhet szóba realizmus és racionalizmus... :D

2023. ápr. 30. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/141 anonim ***** válasza:
94%

62: én emlékszek a fókuszban volt az a riport amiben arról volt szó hogy a második sinopharm után se termelődik elegendő antitest.


[link]


akkor erre mondhatjuk hogy nem működik, nemde?

2023. ápr. 30. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/141 anonim ***** válasza:
28%
50: Nekem meg kizárólag OLTATLAN ismerőseim haltak meg, köztük gyerekkori jóbarátom is. (40 év alatti is volt köztük) Na erről ennyit (mindenki lát valamit a környezetében, más valaki pedig mást lát)
2023. ápr. 30. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/141 anonim ***** válasza:
16%

#63

Igen, a kovid elleni oltások nem elég hatékonyak még, mint mondjuk a gyermekbénulás elleniek.

Nade az, hogy hullanak az oltottak, nettó baromság.

Pláne, hogy a leghülyébbek meg már ránézésre megmondják, hogy valaki mi miatt halt meg.

Eddig is haltak meg infarktus vagy agyvérzés miatt emberek, csakhogy ma már ezek szerint az IQ bajnokok szerint minden ilyesmi az oltások miatt van.

2023. ápr. 30. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/141 anonim ***** válasza:
86%

65



"Igen, a kovid elleni oltások nem elég hatékonyak még, mint mondjuk a gyermekbénulás elleniek."


Dehogynem annyira hatékonyak:


Több embert öltek meg!



"Eddig is haltak meg infarktus..... "


Jajj! Pont a szurik után lett totál véletlenül hogy :


[link]


Egyre többen halnak meg szívinfarktusban

2021-ig csökkent a szívinfarktusban elhalálozottak száma, majd ez a kedvező trend megfordult.



Egyébként meg a te érvelési hibád:


Személyeskedés


Mit tettél?


Egy álláspont vagy egy állítás helyességét a kijelentő személye, vélt vagy valós személyiségjegyei, fizikai megjelenése vagy feltételezett érdekei alapján próbáltad meg kétségbe vonni.

2023. ápr. 30. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/141 anonim ***** válasza:
14%
66: Bármire lehet ellenpéldát találni. 3 oltás után kutya bajom, sőt amióta több, mint 1 éve megkaptam a harmadikat, gyakorlatilag még megfázva sem voltam. "Érdekes".
2023. ápr. 30. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/141 anonim ***** válasza:
57%

67.

Ez nem ellenpélda,hanem statisztika,hogy több a halott pont abban a betegségben amit az oltás mellékhatásai okoznak (országos).


Nincs ellenpéldája.

2023. ápr. 30. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/141 anonim ***** válasza:
77%

Ez lesz a forgatókönyv:

Mindenkit beoltanak.

Bevezetik a greenpast, a covid igazolványt.

Aki ellenáll, azokat fema táborokba zárják.

Eltörlik a készpénzt.

Betiltják a belsőégésű motorral szerelt járműveket a lakosság részére. A katonai, rendőr, rendfenntartó járművek továbbra is benzinesek, ill dízelek maradnak.

Bevezetik a társadalmi pontrendszert, amit kínában már hosszú évek óta tesztelnek.

Adósságspirálba vezetve a lakosságot, szép lassan megszabadítják az ingatlanától, amit kedvezményes áron visszabérelhet.

Az adók, üzemanyag árak egekbe emelésével a saját tulajdonú gépjárműtől való megválást is elősegítik. Helyette lesz a bérelhető, rövid hatótávú elektromos autó hálózat, amelyik rendszert most az e-rollerekkel tesztelnek.

Ezek kb 2030-ig lezajlanak lassacskán.

2023. ápr. 30. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 70/141 anonim ***** válasza:
79%

69:

Ebből egyedül a társadalmi pontrendszer kérdéses, bár az is lehet, hogy egy kínaihoz hasonló társadalomban nem kellene tartanod attól, hogy Kalányos Brendonlí belédrakja a bökőt a négyeshatoson.

2023. ápr. 30. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!