Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A konteósok új narratívája:...

A konteósok új narratívája: eltörlik a készpénzt. Mit gondoltok, tényleg el fogják törölni?

Figyelt kérdés

2023. ápr. 29. 18:23
 91/141 anonim ***** válasza:
74%

89: ", nem kötelező az okostelefon," Ma már semmilyen telefon nélkül is megtalálnak. Sőt, már 10 éve is igaz volt ez.

Egyszerű példa, de elég ismerni két szomszédod, hogy tudják, hogy pontosan köztük laksz. A social engineering már rég túlmutatott azon, hogy te bármilyen butatelefonnal biztonságban légy :)

2023. máj. 4. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 92/141 anonim ***** válasza:
42%

#85

"Ha nincs készpénz, egy kattintással zárolhatják a számládat, a vagyonodat, ha van."

Ezzel az erővel bármikor elvihetnek bárkit és bezárhatják évtizedekre mindenféle tárgyalás nélkül.

De nem teszik mert va olyan, hogy törvény.


Nektek, ostobáknak miért kell fosnotok mindentől?

Annyira kell az a gumicsont? :D

2023. máj. 4. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 93/141 anonim ***** válasza:
57%
92-es,itt tömegek mozgatásáról, lázadások, polgárháborúk, forradalmak megakadályozásáról van szó, nem a szomszédodról basszus. Próbáljál már egy kicsit elvonatkoztatni a tyúksz@ros életedtől😂. Nem az érdekli a hatalmasokat, hogy milyen kottont veszel, meg mit és mennyit iszol. Én elhiszem, hogy nehéz ezt feldolgozni, de erre felé szeretnék vinni a világot a vezetői és ezt egyre kisebb fügefalevéllel takarják csak.
2023. máj. 4. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 94/141 anonim ***** válasza:
91%

#93

Látod, pont ez a gond.

Digitális pénzen gondolkodnak de a hülyék ebből rögtön arra asszociálnak, hogy el akarják törölni a készpénzt.


"tömegek mozgatásáról, lázadások, polgárháborúk, forradalmak megakadályozásáról van szó,"

Ja. Merthogy most sok ilyen van és nem tudják megakadályozni de a digitális pénz után már meg fogják tudni tenni.

Oh, wait! :D

2023. máj. 10. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 95/141 anonim ***** válasza:
48%

#94

Nem azért hogy kekeckedjek, de itt te vagy a hülye, ha azt gondolod, hogy a digitális pénz az ugyan az mint a készpénz.

2023. máj. 10. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 96/141 anonim ***** válasza:
36%

#95

Hol írtam én ilyet te elmebeteg???


Én csak annyit írtam, hogy sok hülye azt kövezkezteti ki abból, hogy digitális pénzen gondolkodnak, hogy meg akarják szüntetni a készpénzt.

Nem, nem fogják tudni megszüntetni.

2023. máj. 10. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 97/141 anonim ***** válasza:
47%

94-es, pedig lesz itt még megszorítás. Pl. hollandiában most be akaráják tiltani az haszonállat tartását.

[link]

Lesznek még ilyenek, ebből előbb utóbb balhék lesznek. Mint franciaországban a nyugdíjkorhatár emelés miatt.

De én elhiszem, hogy neked ezekkel félelmetes szembenézni. Egyszerűbb neked mereven tagadni, de attól a kerék még forog😂

A digitális pénz bevezetése egyetlen, bár hathatós eszköz csupán, lesz itt még más is, nyugi.

2023. máj. 10. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 98/141 anonim ***** válasza:
2023. máj. 11. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 99/141 anonim ***** válasza:
47%

#97

Sosem értettem ezt a retardált logikát:

"Hollandiában korlátozni akarják a haszonállatok tartását, TEHÁT a készpénzt meg akarják szüntetni."


Asszem nincs több kérdésem... :D

2023. máj. 11. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 100/141 anonim ***** válasza:
78%
A kétkedők majd jól meg fognak lepődni, mikor ott lesz a digitális "okospénz" a számlájukon de nem fognak tudni mondjuk húst venni belőle, mert mondjuk túllépték a havi x grammos keretjüket... De menni fog ez üzemanyaggal, vízzel, árammal, amit csak el tudsz képzelni. Mert a bankok mindent látni fognak: mire, mikor, mennyit költesz és nem csak látni fogják hanem szabályozni is tudják majd, vagy mondjuk egyszerűen adnak neki egy lejárati időkorlátot, hogy ne tudj félretenni túl sokat! Ez pedig olyannyira nem konteo, hogy már kész a Digital Euro, ami nem más mint CBDC (Central Bank Digital Coin). Ezek programozható pénzek! Nemsokára rá is fogják engedni Európára. Hivatalosan persze azt mondják, nem lesz programozható, de aki még most is minden ilyen kamut elhisz az tényleg BIRKA!
2023. máj. 19. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!