Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért nem volt reprivatizáció?

Miért nem volt reprivatizáció?

Figyelt kérdés
Miért nem annak adták vissza a vagyont, akié a rablás előtt volt? Mint Csehországban, ahol megcsinálták és működött. A kamu okokkal hagyjatok, tudom, hogy kivitelezhetetlennek mondták, aztán mások megcsinálták és durr be is jött.

2023. máj. 7. 11:31
1 2 3 4
 11/37 mindentudó99 ***** válasza:
Kösz a gyónyörű privatot ne küldj többet letiltottalak. Az a baj veled hiába kérlek még csak azt se teszed meg hogy utana olvass a témának. De azért te jobban tudsz mindent. Hogy jön ide állampárt meg ilyenek? Sehol nem volt már állampárt a földvisszaosztáskor. 1992 ben kezdték osztani a kárpótlási jegyeket. Ekkor már Mdf kormány volt mert megtörtént a rendszerváltás. Tehát a szüleidnek kellett volna intézni. Két dolog lehet vagy nem jàrtak utána ez a valöszínűtlenebb vagy felvették a jegyeket és földvisszaváltás helyett eladták a kárpótlási jegyeket. Ha minimális értékű jegy volt érthető ha eladták. Ha nagy értékű volt akkor kár volt eladni mert elherdálták a földet. Gondolom megkérdezted tőlük . Lehet nem intézték vagy eladták a jegyet csak nem merik eladni. Nem tudom hol laksz keress egy falugazdászt a közelben hátha tudja hol lehet ennek utána nézni. Ennél érthetőbben nem tudom leìrni. Amit te írsz hogy akkor nem engették intézni az egyszerűen nem igaz. Mindenki megkapta aki kérte. Téged valöszínü megvezetnek a szüleid a témában. Járj utána úgy ahogy tanácsoltam. Valahol valami nyoma biztos van
2023. máj. 27. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/37 mindentudó99 ***** válasza:
Elírtam szóval azt akartam írni lehet eladták csak nem merik mondani
2023. máj. 27. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/37 A kérdező kommentje:
Nem, rosszul tudod, és pls ne küldj ilyen privátot többet, mert letiltottalak. Szóval ennyi, igazán utána nézhetnél rendesen ahelyett, hogy provokálsz aztán meglepődsz mikor valaki a pofátlan stílusodon felháborodik aztán kioszt. Szüleimről le lehet szállni szó sincs róluk a tieid viszont nem neveltek meg rendesen, és/vagy lopott földön vagy, azért még csak el se hiszed amit írok. Nem, a te világod egy álomvilág, valószínűleg átverhettek vagy megvezettek a szüleid. Hát nem tudod megérteni, hogy nem volt kárpótlási jegy gyakorlatban, nem kapott senki? Meg akkor is egy büdös látszatmegoldás lenne. Leírtam, Ha tudsz olvasni, nem csak komcsiskodni akkor nézz utána, vagy mondjuk olvasd el amit küldtem. Vagy ha akarod, mond ki 100x kiállva a mezőre, hogy "KÁRPÓTÁLSI JEGY KÁRPÓTLÁSI JEGY KÁRPÓTLÁSI JEGY". Amúgy tudod mi a jó, hogy azok a földek nem tűntek ám, tehát nem "KÁÁÁRPÓÓÓTLÁÁÁSIII JEEGYECSKÉT" kellet volna adni (ami nem adtak senkinek gyakorlatban), hanem mondjuk azt a meglévő valódi földet visszaadni a tulajnak. Mert, hogy a föld nem olyan mint a szél, nem áll tovább. Talán érted fiam. Hát persze, erre ez nagyon könnyű válasz, hogy "átvertek a szüleid", milyen alapon veszed a pofádra őket, a jó kcrca any4d vert át téged. Miből veszed, hogy tőlük tájékozódtam te hatalommentegető kommunista!? A te szüleid meg ócskák lehettek, ha ilyen kretén komcsihatalom tolvajpárti köjkük lett. A szüleid te, a szüleid. Hogy jönnek ide a szüleim? A te szüleid, meg ha nem létező kárpótálsi jegyek, legközelebb mikor kimondod, jól nyomd meg az s-t meg a k-4 benne, attól lehet orgazmusod. Meg a neveletlen komcsi szüleidnek, meg neked, a te szüleidnek te elmebajos. Nézz utána, elküldtem neked. Én is utána néztem a tiédnek, és le is írtam miért kamu. Az enyémet olvasd el amit küldtem. Sajnálom ha analfabéta vagy, meg a szüleid akik nem neveltek meg.
2023. máj. 29. 00:20
 14/37 A kérdező kommentje:
Légyszi többet ne szólj hozzá, te vagy reménytelen, és fejezd be, nem érdekelnek a hülyeségeid. Örülök, hogy van lopott földed, hencegj vele, és alázd akitől elvették, kb. csak neked van az országban, meg annak aki másét ellopta, kb 1% lehettek a 99%-ból, de sajnos súlyosan szellemi fogyatékos vagy, hogy megértsd, szóval ne állampapírt vegyél (csak lebuktál, hogy hülye fideszes vagy XDD értem már miért véded a komcsikat te is az vagy), reménytelen menthetetlen komcsi szrr. Szerintem a bérleti díjból egy történelem könyvet vegyél meg disznó velőt, hogy képződjön belőle agyad 😂😂😂 Látszik megvagy amúgy sértődve, tuti lopott földön vagy, azért hisztériázol ennyire, na ennyi, a bérleti díjat meg dugd fel inkább, kis komcsi tolvaj, számom tartjuk ám a fajtád, mi igazi földbirtokosok, szóval ne ugass mert megkötlek. És többet ne válaszolj. Méltatlan komcsi buta freg vagy hozzá.
2023. máj. 29. 12:02
 15/37 A kérdező kommentje:
Ezeket olvasd inkább el majomszájú: [link] Meg utoljára mondom el, hogy nem az kapott akinek kellett volna, meg egyébként sem eleget, nem érted mi a különbség az Esterházy herceg és a komcsi földtolvaj között? Erre még válaszolhatsz, tolvaj komcsikám. Nem a privatizációnak a cél, hanem, hogy az kapja vissza akitől ellopták, nem valaki más, aki magán személy. NEM ÉRTED B!SSZALAK MEG?
2023. máj. 29. 12:07
 16/37 mindentudó99 ***** válasza:

Össze vissza beszélsz mi van veled? Május 7.-óta írogatod a baromsàgaidat hogy nem is volt kárpótlasi jegy. Most meg linkelsz egy cikket a kárpótlási jegyről. Hahahahaha🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣

Egyik szavaddal ütöd a másikat. Tudathasadásod van vagy mi? Én nézzek utána földeteknek helyetted? Mondtam keress egy faugazdászt azzal beszélj. Gondolom azóta se beszéltél egyel se. Hogy képzeled hogy bekopoktat valaki hozzád a földek miatt?

Tóbb mint 20 napja írtad ki a kérdést azóta se haladtál az üggyel semmit. Gondolom a felmenőid is így intézték ahogy te. Sehogy ezert nincs semmitek.

De már haladás hogy elismered hogy volt kárpótlási jegy 3 hét óta folyamatosan tagadtad ezt is. Ellent mondasz önmagadnak de gondolom ez nem zavar cseppet se igaz? Figyel ide egy kis ellenszolgáltatás fejében 150-200 ezer forintért utána nézek helyetted a dolgoknak. Mert az jól látszik hogy a te családod képtelen ilyesmire. De egyébkènt felesleges utána menni lezárult az ügy. Az élhetetlen emberek hoppon maradtak. A visszakapott föld a nagyapám tulajdona volt míg a tsz-ek megalakulásakor el nem vették. Úgy hogy beszélhet össze vissza hogy elloptuk meg stb úgy se érdekel senkit. Nagyon jól latszik az írásaidból hogy nulla tudásod van az egészről. Arra vigyáz hogy még ezek után se indulj és keress fel egy illetékest pl egy falugazdászt hogy esetleg előrébb juss az ügyben. Csak irogass ide még évekig hatha azzal előrébb jut. De mint korábban írtam nem 30 év elteltével kell intézni mert most már úgyse kaptok vissza semmit

2023. máj. 29. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/37 A kérdező kommentje:
Mikor szinte senki se kap az majdnem olyan mintha senki se kapna. Sajnálom, hogy kretén vagy az összefüggések és a valószínűségek sem. Ennyi. Többet nem magyarázom. Tolvajvédő, komcsivédő komcsi vagy. Ha már eladta az állam semmi értelme a falugazdásznak, de fárasztó, hogy folyton ezt kell magyaráznom. Egyszer elvesszük ami a miénk. Ez az ország amúgy sem érdemel meg mindeket. Ti meg nem kaptok meg semmit. Kutyát se érdeklni majd a tolvajlásotok komcsik. Kíváncsi lennék A jog az erkölcs papírra történő leképződése. Nem igazol valamit ha jogszerű. A holokauszt is jogszerű volt. Érted? Kétlem? Komcsi tolvaj söprögető vagy, hogy felfogod. Az, hogy ennyi év telt el meg semmit se jelent, ennek a hajtogatásával csak azt bizonyítod, hogy más földjét bitorlod. Egyszer jóvá kell tenni mindent. A falugazdász meg a fideszes meg komcsi hülyeségeidet meg ásd el, bujkál ilyenek mögé. AZ AZ ENYÉM AMIT 45BEN ELRABOLTAK. ENNYI ÉS NEM MÁS. Attól, hogy jogszerűnek csomagolják még nem számít. HA ELOLVASTAD VOLNA AMIT KÜLDTEM A REPRIVATIZÁCIÓRÓL, AKKOR LEHET ÉRTENÉD, bár, ahhoz agy kéne, meg nem freg komcsi seftes lélek. Azért erőlteted az elévülést. A kárpólási jegy mutyit, amiben alig vettek részt, SZINTE SENKI meg ne erőltesd laposagyú. Számon tartunk mindent. Na takarodj innen a krvra anyádat provokálni, menjél lopni szovjetbe az való neked. c
2023. máj. 29. 13:15
 18/37 mindentudó99 ***** válasza:
Ha fele ennyi energiát fektetett volna családod a földek visszaszerzésébe mint itt te a kommentjeidbe akkor most a birtokodba lenne a föld. Próbálok jótanácsokat adni kihez fordulj de ez se jó. Vered magad de utána se akarsz járni. Senkit nem akarok védeni csak azt próbálom megértetni veled hogy aki a reprivatizáció idején utána járt a dolgainak azok bizony visszakapták ami járt neki. Igen mindenki. Ti már nem fogjátok mert nem intéztétek. De ha meg úgy gondolod neked van igazad miért nem fogadsz egy ügyvédet? Miért itt háborogsz ezzel nem vagy előrébb. Leírhatod 100 szor se tolvaj se komcsi nem vagyok azt a földet kaptuk vissza amit nagyapám dédapám művelt.
2023. máj. 29. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/37 mindentudó99 ***** válasza:
Na szóval szinte senki nem kapott kárpótlási jegyet igaz? Nem igaz. 1.8 millióan jelentkeztek és kaptak kárpötlási jegyet. Ezt itt el is olvashatod [link] Úgy hogy az az állìtásod sem igaz hogy alig kapott valaki ilyet. Akkoriban kellett volna intézni nektek is mint amikor az a 1.8 millió ember is elintézte magának.
2023. máj. 29. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/37 mindentudó99 ***** válasza:
Szóval ha leírom a tényeket az provokáció? Te is tudnád ezeket ha utána járnál és nem itt szitkozódnál. Jelenleg úgy állunk hogy egyetlen állìtásod sem állja meg a helyét. 1.8 millió embert kártalanítottak .
2023. máj. 31. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!