Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért nem volt reprivatizáció?

Miért nem volt reprivatizáció?

Figyelt kérdés
Miért nem annak adták vissza a vagyont, akié a rablás előtt volt? Mint Csehországban, ahol megcsinálták és működött. A kamu okokkal hagyjatok, tudom, hogy kivitelezhetetlennek mondták, aztán mások megcsinálták és durr be is jött.

2023. máj. 7. 11:31
1 2 3 4
 31/37 A kérdező kommentje:
Nem lett, 1,8 millió ember kárpótolva. Álomvilágban élsz. Néha fel is ébredhetnél, továbbá nem írtam, hogy más földjét, hanem, hogy lehet, hogy más földjét, amire hisztériával reagáltál. A zaklatás vádja nem áll, mert bármikor leléphetnél, ezt te is tudod. Tehát találkozhatunk a bíróságon. Nyugodtan jelents fel, és leginkább, az anypd picspját fenyegesd. Hülye kis fpsz. Én is feljelentelek ennyi erővel, rágalmazásért és majd a bíróságon, hogy megnézheted magad, miket mondtál a családomra és te is kezdted. Szóval ne fenyegess, de szerintem, akkor is bitorló tolvajok lehettek, legalábbis, én ezt szűrőm le a reakciódból. Erkölcsi értelemben feltétlenül erre következtetek. Sajnálom, ha buta voltál ahhoz, hogy ezt értelmezd. Tudom, hogy jogilag tiszta, de attól még bitorlás erkölcsileg. Le is vezetem a bíróságon ha akarjátok, mert a linkelt cikkek is be lesznek olvasva, mert én azokkal érveltem. Igen, leírtam még egyszer. Most már tényleg találkozni akarok a bíróságon. Szerintem más földjét bitoroljátok a családoddal. Nem jogilag, erkölcsileg. Erre is kiterjedt a cikk amit írtam. Szóval tedd csak meg a lépéseket fiam. Én is megteszem. Látom nem tudod mire költsd amit a bérleti díjból leszedtél. Szerintem azt is másnak kellett volna leszednie. Szóval állok elébe, anypd fenyegesd ne engem. Bitorló.
2023. júl. 1. 14:47
 32/37 mindentudó99 ***** válasza:
De tudom . Nyaralni megyek belőle. Dehogy jelentelek fel. Hogy ott is megalázzanak téged ? A bíró első kérdése az lenne hogy miért èvtizedekkel a kárpótlás után jut eszetekbe az egész. Eddig miért nem intéztétek. Sajnos nagyon csekéj értelemmel rendelkezhetsz. Ebben biztos vagyok. Nyilvànvaló dokumentált tényeket tartasz igaztalannak. Az nagyon kevés ám hogy te ideböfögöd hogy nem volt kárpótlás. Attól még nem lesz igaz. Inkább leírhatnád mióta kiírtad a kérdést milyen lépéseket tettél hogy bizonyítsd az igazad. Nyilván semmit mert ezt már kérdeztem és azóta se írtál rà semmit. Nem intéztél semmit azóta se. Na látod az őseid is így álltak a kérdéshez ezért nem kaptatok semmit. 🤣🤣🤣 De legalább szörakoztató vagy.
2023. júl. 1. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/37 A kérdező kommentje:
Hát sajnálom, hogy a valóság nem érdekel. Mi van kisgyerek, berparáztunk, hogy nem megye a fenyegetőzés öcskösöm? Mekkora egy szánalom halom vagy 😂😂😂 A te őseid meg a családod gondolom lesben állhattak ugye? Gondolom más földjéért. De ne zavarjon, hogy szerintem egy bitorló erkölcstelen lény vagy a bitorló és erkölcstelen családoddal szerintem. Hát igen fiacskám xdd A te családod gondolom "tisztességes" résen lévő komcsik lehettek 😂😁😁 Nos a helyzet az, hogy még ehhez is hülye vagy, ugyanis a véleményemért nem jelenthetsz fel, a bíró előtt meg lemosnálak mert nincs agyad. Pl. ahhoz sincs, hogy a ügy tárgya nem a történelmi tény lenne (ezt ugyanis nem lehet szankcionálni, ugyan úgy mint a többi véleményt)Ezt hívják szólásszabadságnak, de gondolom a komcsicska fajtád nem ismeri ezt a fogalmat, csak a szemfülessége van meg 😂😁
2023. júl. 1. 21:25
 34/37 mindentudó99 ***** válasza:
Na mi van nyomoronc jutottál valamire? Vagy most más förumon nyavajogsz? Lefogadom sz@rért hugyért eladták a szüleid a karpótlási jegyeket az árát meg elitták.🤣🤣
2023. júl. 31. 04:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/37 mindentudó99 ***** válasza:
Milyen kárpótlási jegy mutyis? Azt mondtad olyan nem is volt? Most hirtelen van? Na legalább ennyit előreléptél pár hónap alatt.🤣🤣🤣 Nem sok ugyan de valami. Nekem kiutalták a földbérletet beraktam állampapírba. Szerintem ti továbbra se tegyetem az ügybe semmit 30 évig majd lesz valami🤣🤣🤣🤣
2023. aug. 2. 05:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/37 A kérdező kommentje:
Fogykos egyéni emberként nem lehet mit de ennyi, többet nem mondok, válts meg te a kics tolvaj komcsi családoddal a világot, jah nem kell, Rákosi elvtárs már megtette helyetted és Grósz Károly XDDDDSzerintem ne tegyél semmit, bitorold csak másért te csöves kukorica 🤣🤣🤣🤣 Ne tegyél semmit, vagy menj szembe 70 év komcsi törvényével, azt tudtad te analfabéta komcsi tolvaj családú komcsi tolvaj, hogy a magyar állam a kollektivizációt még mindig elismeri? Senki se kaptak vissza a földjét ,csak ti komcsi parasztol elloptátok attól akié jogosan lenne. De nem felejtettük el, te meg tegyél a családoddal 70 év kommunista törvéyne ellen, vagy ne, hazudj még, Ti mindig is ilyenek voltatok Majd lesz valami helyett (amit mi nem csináltunk, de ha nem is lehet semmit, akkor semmit se lesz) 🤣🤣🤣🤣 Gyakorlatilag nem volt kárpótlási jegy, csak a magatok fajta komcsi mutyizott vele, 1,8 millió ember meg semmit nem kapott vissza, MERT A TOLVAJNAK KELL VISSZAADNI NEM AZ ÁLDOZATNAK KÖNYÖRÖGNI TE SÚLYOSAN SZELLEMI FOGYATÉKOS, Na ennyi befejeztem, menjél, felvételizz a komcsi pártmaffiába te tolvaj bitorló komcsi családú tolvaj bitorló kommunista kis ávós 😂🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣
2023. aug. 2. 20:52
 37/37 A kérdező kommentje:
Állampapírba raktad? Te hülye fogyatékos fideszes mondom, én, hogy komcsi vagy, hát ellopják adósságtörlesztésbe te világtalan ostoba fidesznyik kiskomcsi, kisnyilas családú tolvaj kisnyilas kiskomcsi te vadszamár nyomoronc nyávó dölyfösködő sertésfejű párttag 🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣ÁLLAMPAPÍRBAAAAAAAA 😆😆😆😆😆😆😆 Majd infláció elviszi a kamatot semmit nem kapsz vissza de legalább megtudod milyen mikor lopnak tőled te kis zsellér 🤣🤣🤣 Nem baj, majd mikor kapsz 300000000 pengőt amiből vehetsz két tojást akkor úgyis azt fogod hinni a jóságos magyar népköztársaság viktor vezérrel visszaadott mindent, de imbecilis zsellérköjök az extrém alacsonyrendű és alávaló tolvaj, semmirekellő kommunista családoddal te, amilyen te is vagy 🤣 nyomoronc 🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣balek borjú 😆😆😆😆csicskácska 😆🤣🤣😂😂👎👎👎👎👎👎👎
2023. aug. 2. 20:58
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!