Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért nem volt reprivatizáció?

Miért nem volt reprivatizáció?

Figyelt kérdés
Miért nem annak adták vissza a vagyont, akié a rablás előtt volt? Mint Csehországban, ahol megcsinálták és működött. A kamu okokkal hagyjatok, tudom, hogy kivitelezhetetlennek mondták, aztán mások megcsinálták és durr be is jött.

2023. máj. 7. 11:31
1 2 3 4
 21/37 mindentudó99 ***** válasza:
Még annyi ha minden így intézel az éketben akkor nem viszed sokra.
2023. máj. 31. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/37 A kérdező kommentje:
Csak, mondom, egyetlen állításod sem állta eddig meg a helyét. Szinte senkit nem kártalanítottak, mert a földet nem felváltható fix összegre. Te is tudnád ezeket ha utána járnál, és nem csak a propagandából meg a saját hülyeségedből indulnál ki folyton. 1,8 millió embert nem kártalanítottak. Nagyon sok marhaságot és butaságot beszélsz. Ha nem itt szitkozódnál hanem utána néznél pl a RABLÓPRIVATIZÁCIÓ fogalmának tudnád.
2023. jún. 3. 20:37
 23/37 mindentudó99 ***** válasza:
Veled beszélni mintha lónak imátkozna az ember. Leirtam pontosan mikor hány embert kártalanítottak. Sajnos te a kész tènyeket se fogadod el. Tagadod a tagadhatatlant is. Kár minden szöért
2023. jún. 4. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/37 A kérdező kommentje:
Leírtad a saját kamudat, annyira lehetnél szerény, hogy nem kezeled kinyilatkoztatásnak amit hazudsz. Na gyerünk, nem válaszoltál, ha mi volt a raplóprivatizáció? NA MIT JELENT GYERÜNK MONDJAD. Így nem fogod túl sokra vinni az életben.
2023. jún. 4. 17:33
 25/37 mindentudó99 ***** válasza:
Belinkeltem egy ket cikket a témaról ami tényeket tartalmazza. Nincs kedvem időm ilyen értetlen emberekkel vitatkozni. Te a valósagot úgyse fogadod el. Egy balfék vagy a családoddal együtt akik még a saját ügyeiket se képesek elintézni. Lassan egy hónapja irogatod a baromságaidat. Megkérdezhetem tőled ha ennyire biztos vagy az igazadban milyen jogi lépéseket tettél az ügyben? És az illetèkes mivel bíztat? Én közben várom az agusztust akkor fizetik a földbérleti díjat. Te mibe fektetnéd a helyemben? Aranyba vagy prèmium magyar államkötvénybe? Még hezitálok.
2023. jún. 4. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/37 A kérdező kommentje:
Balfék családú vagy te.
2023. jún. 9. 14:56
 27/37 A kérdező kommentje:

[link]


[link]


Ezeket miért nem olvastad el? Én elolvastam a tiedét és nem igaz. De mondd el nekem, azok az emberi százezrek és milliók akiknek az életét tönkretette az úgynevezett "rablóprivatizáció", azoknak mégis mi tette tönkre az életet? Egyszerű logikai válasz. A mondat eleje a mondat másik végére a válasz. Hamis önigazoló célzatú információkat küldesz. Légy szíves olvasd el amiket küldtem és hidd el más véleményen leszel. A sértegetéseidre meg nem vagyok kíváncsi. Gondolkodj el alaposan, mert így nem leszel sikeres az életben. Alapvető logikai hibákat követsz el. 30 évvel az események után kérsz számon olyan miatt amit nem én intéztem, ám ismerem. Rosszul, a saját axiómarendszeredet kéred számon és amikor csattanás van emiatt csak sértegetsz, amire vissza sértegetek. Miért a te kis kitalált világodnak megfelelően járnék el? Ami azért érdekes, mert a te axiómarendszered további lépcsőfokai se állják meg a helyüket, pedig általában csak az első fokozat szokott hamis lenni (amitől persze az összes többi is hamis), de itt utána a többi is.A másik pedig az, hogy nem a kérdésre válaszolsz. A kérdés az volt, miért nem volt reprivatizáció? Nem pedig kérés volt, hogy mosdasd a rablóprivatizációt. Ezt érted? Akkor a kérdésre válaszolj. Azért válaszolsz szándékosan rosszul mert érzed a mögöttes tartalmat, és sértve érzed magad, ezért ön igazolsz, és nem a kérdésre válaszolsz hanem a családod és a saját szennyeseteket akarod mosdatni. Nyilván azért, mert van miért mosdatni. Tehát szégyelld magad. Ne ön igazolj, olvasd el amit küldtem és válaszolj a kérdésre.

2023. jún. 9. 15:14
 28/37 mindentudó99 ***** válasza:
Ugyan azt tudom mondani mint eddig miért nem intézte a családod akkor amikor kellett? A másik sértegetését te kezdted privátban. És még egy ami már korábban is írtam hiàba linkelsz ide 2010 es cikkeket meg a Ner-ről. Mi a bànat köze van ezeknek az 1990 es évek elején történt reprivatizációhoz? Semmi. Egyszerűen nincs köze a cikkeidnek ahoz hogy titeket miért nem kártalanítottak 1990 környékén. 30 évvel későbbi cikkekkel jössz. Nem tudom érted e ezt. De már nem is érdekel annyira értetlen vagy hogy az hihetetlen.
2023. jún. 9. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/37 A kérdező kommentje:

Mert nem tudtak róla, mert senki nem szólt, mert nem is akart, mert úgy volt kitalálva, hogy az nyerjen aki közel ül a tűzhöz. A cikk tartalma a lényeg, amikor a korról beszélnek benne, mármint az rendszerváltáskori rablóprivatizációról. Nem is annyira a nerről szól, de ne tereld a témát, nem erről beszélünk. Továbbá miért az írod, hogy az akkori "reprivatizációhoz"? Ezek szerint nem ismered a fogalmakat mert nem az volt akkor. A magyar állam szerint is privatizáció volt, nem a "re" jelzős változat. Minden közé van a cikkeknek csak nem akarod megérteni. Szerinted a reprivatizációs 444 cikknek mi köze a reprivatizáció elmaradásához? Na mi szerinted? Ezen kulcsszavak alapján? na mi? Annyira értetlen vagy, hogy az hihetetlen, te. Ha rendesen elolvastad volna tudnád. A Ner-es cikk a rablóprivatizációról ír, és a ner eredetébe beágyazva, de nem olvastad el, mert nem érdekelt, csak belenéztél. A kárpótlási jegyes mutyit vágom. Az nem érv valami ellen, hogy régen volt, mert él a dolog, él a föld, tulajok, az emberi százezrek és leszármazottjaik és nincs elfelejtve. Ismét csak azt tudom mondani, hogy valószínűleg a másik elbitorolt földjén való gazdálkodás okozhatja ezt a mélyről jövő érvtelenséget és ezt a meddő és parttalan "rég volt már" dumát. Tudod hányan mondhatták ezt a rendszerváltás előtt? "Ugyan már, 50 éve volt már kollektivizálás" hát aztán mégis lett változás. Nem tudom érted-e ezt, de szerintem, NEM IS AKAROD. Azt írod, 30 évvel későbbi cikkel jövök? És ennek mi értelme? Miért ne lenne ettől igaz arra válaszolj. Ilyenkor buktatod le magad. Miért, ha akkori cikket küldök, mikor még nem is történt semmi, akkor az miért jobb? Csak rosszabb. Meg tudod, ez még hibásabb is. Mert kiderül, hogy nem olvastad el, ezért a cikk tekintélyével akarsz érvelni nem a tartalmával. A cikk tekintélyét pedig neked a kora adja meg, tehát visszacsatolsz a rég volt érvhez, valami elképesztő buta és hibás módon. Kit akarsz ezzel megetetni most őszintén? Ha valóban a saját földjeiden lennél nem kapálóznál ennyire ilyen hamisságokkal. Hanem azt kívánnád bárcsak más is visszakapta volna. Azt, meg, hogy nem a népnek kellett volna tennie- hogy visszakapja, hanem az államnak szépen felkeresni a jogos tulajokat és akkor és ott a szájukba rágni és odaadni, szerintem egyértelmű. Hát, nehogy már a tolvaj aki ellopta a tárcámat 2 héttel később feldobja a levegőbe, és azt mondja "azé aki elkapja". Hát nem. A tárca azé akié a lopás előtt volt. Nem kell más tárcája. Persze ehhez embernek kell lenni, nem kommunistának, hogy ezt valaki megértse. Továbbá magyarázd már el nekem, mégis miért hívja a köznép rablóprivatizációnak? És miért szidja mindenki ez az eseménysort? A spontán privatizációt? Amit mindenki mindenhol (kivéve te és a kitalált világod, ahol minden jól történt, csak pár millió magyarral nem az történt ami veled). A földeket pl, nem adták vissza, hanem lenyúlták. Nem csak velem vitatkozol, hanem

sok százezer ha nem milliónyi magyarral és a történelemmel. Én ezt a többet nem fogom magyarázni. Kb. olyan mintha a Mohácsi csatát magyaráznám, te meg azt mondanám, hogy megnyertük. Kész, hülyékkel és értetlen kamugéppekkel, valóság hamisítókkal nem beszélek. Ne szólj hozzá akkor ha nem érdekel, vagy ne az ellenkezőjéről győzködj hanem a kérdésre válaszolj. Ne magyarázz, hanem válaszolj. Ha nem tudsz tipli fiam. A balfék tolvaj családoddal együtt. Minden köze megvan a cikkeimnek. Ha nem érdekel akkor ne válaszolj. A kérdésre pedig továbbra sem válaszoltál.

2023. jún. 10. 02:44
 30/37 mindentudó99 ***** válasza:
De fárasztó és értetlen ember vagy. Többre mész ha a szüleidet kérdezed meg mit tettek az ügyben hogy kárpótolva legyenek mint az a 1.8 millió ember mint mi. Aztán fogadsz egy ügyvédet aki utána néz a dolgoknak. Ha mégegyszer azt írod hogy más földjét bitoroljuk megteszem a rendőrségi feljelentést ellened rágalmazás miatt. És zaklatásért is. Aztán bíróságon találkozunk.
2023. jún. 10. 04:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!