Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Fideszesek! Gyurcsány idején...

Fideszesek! Gyurcsány idején 300 volt a benzin, most 550 alatt nem találni. Orbán ennyire elkúrta? Visszasírjátok a Gyurcsány idején lévő benzinárat, nem igaz?

Figyelt kérdés

2023. máj. 13. 17:45
1 2 3 4 5 6
 31/54 anonim ***** válasza:
30%

#30

"Ha Gyurcsányéknál sok volt a 9-ről 19 ezer milliárdra növekedett államadósság, akkor mit szólsz a fidesz alatt 19-ről 42 ezer milliárdra növekedett adóssághoz?"

Nem a 9-ről 19 ezer millárdra növekedés volt a sok, hanem az 55%-os adósságról 80%-ra növekedés. Nem lett volna 9-ről 19 ezer millárdra növekedéssel, ha lett volna mögötte valami eredmény. De nem volt. A GDP ugyanezen időszak alatt 17 ezer milliárdról nőtt 27 ezer millárdra.

A Fidesz 19-ről 42 ezer milliádra növekedése alatt meg a GDP 27 ezer millárdról nőtt 66 ezer milliárdra.

2023. máj. 13. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/54 anonim ***** válasza:
71%
Sőt, akkor legyen újra kádárikusz! Akkor mennyi volt literje öcsém!
2023. máj. 13. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/54 Koplárovics Béci ***** válasza:
38%
#31: most akkor GDP arányosan nézzük, vagy sem? Döntsd már el :)
2023. máj. 13. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/54 anonim ***** válasza:
37%

#33

Természetesen GDP-arányosan. Tán néztem valahol nem GDP arányosan? Vagy miből jutottál arra a következtetésre, hogy nem GDP-arányosan kell nézni?

2023. máj. 13. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/54 Koplárovics Béci ***** válasza:
72%

"Természetesen GDP-arányosan. Tán néztem valahol nem GDP arányosan?"


Akkor most olvasd el azt, hogy én mire írtam válaszként azt, amire te írtad a GDP arányos válaszodat.


"Vagy miből jutottál arra a következtetésre, hogy nem GDP-arányosan kell nézni?"


Mégis honnan a fittyfenéből kellene tudnom, hogy melyik noname kicsoda?

2023. máj. 13. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/54 anonim ***** válasza:
33%

#35

"Akkor most olvasd el azt, hogy én mire írtam válaszként azt, amire te írtad a GDP arányos válaszodat."

Elolvastam, a #31-es komment. Hol volt benne az, amikor nem GDP-arányosan néztem?


"Mégis honnan a fittyfenéből kellene tudnom, hogy melyik noname kicsoda?"

A pipák számából.

2023. máj. 13. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/54 Koplárovics Béci ***** válasza:
61%

"Elolvastam, a #31-es komment. Hol volt benne az, amikor nem GDP-arányosan néztem?"


Tényleg ennyire sötét vagy, vagy csak játszod magad? A 31-es válaszodra már azért kérdeztem vissza, mert amire a 31-ben válaszoltál, ott arra válaszoltam, aki azt írta, hogy nem GDP arányosan érdemes nézni. Azért a bolygó megvan legalább?

2023. máj. 13. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/54 anonim ***** válasza:
27%

#37

Béci, te zagyválsz itt össze-vissza, mert nem tudod követni, hogy kivel kommunikálsz. A másik kommentelővel kevertél aki már rég lekopott, itt egyedül én vagyok már csak, aki a GDP-arányos államadósság mellett érveltem mindig.

2023. máj. 13. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/54 anonim ***** válasza:
64%

"Mennyi volt az átlagkereset a 300-as benya idején, és mennyi most? Kicsit gondolkodj már, mielőtt kiírod a hülyeséget"



A béreket a munkáltató határozza meg, nem a kormányzat.

A mindenkori kormány a bérekbe legfeljebb annyiban tud beavatkozni, hogy meghatározza a minimálbér összegét, illetve megteremti a gazdasági feltételeket a bérek növekedéséhez, amivel a munkáltató vagy él, vagy nem.


És bocs, de az akkori és a mostani forint -euró árfolyam elég beszédes.

Ahogy az inflációs mutató is.

2023. máj. 15. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/54 Koplárovics Béci ***** válasza:
100%

"#37


Béci, te zagyválsz itt össze-vissza, mert nem tudod követni, hogy kivel kommunikálsz."


Nézd, ha arra válaszolsz, ami nem neked szól, akkor:

- jogosan feltételezem, hogy ugyanaz vagy. Akár másik accountról. Nem te lennél az első a világtörténelemben.

- miért okoskodsz bele, ha fogalmad sincs, hogy miről van szó?


"itt egyedül én vagyok már csak, aki a GDP-arányos államadósság mellett érveltem mindig."


És megint tévedsz. Alanyunkkal épp abban voltunk vitában, hogy szerinte nem érdekes a GDP arányos adósság. Oké, mondom akkor nézzük a nominálisat... Erre beleokoskodsz, mert látszólag azt sem tudod merre van az előre...

2023. máj. 15. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!