Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Fideszesek! Gyurcsány idején...

Fideszesek! Gyurcsány idején 300 volt a benzin, most 550 alatt nem találni. Orbán ennyire elkúrta? Visszasírjátok a Gyurcsány idején lévő benzinárat, nem igaz?

Figyelt kérdés

2023. máj. 13. 17:45
1 2 3 4 5 6
 41/54 anonim ***** válasza:
62%

#39

"A béreket a munkáltató határozza meg, nem a kormányzat."

De a kormányzatnak is szerepe van abban, hogy olyan gazdasági környezetet teremtsen, ami lehetővé teszi a munkáltatónak a magasabb bérek kifizetését.


"A mindenkori kormány a bérekbe legfeljebb annyiban tud beavatkozni, hogy meghatározza a minimálbér összegét"

a #19-es leírta, hogy a minimálbérből mennyi benzinre futja.


"illetve megteremti a gazdasági feltételeket a bérek növekedéséhez, amivel a munkáltató vagy él, vagy nem."

Na, én is erről beszéltem. Vagyis elég nagy szerepe van benne.


"És bocs, de az akkori és a mostani forint -euró árfolyam elég beszédes."

A bérek az még beszédesebbek. 2010-ben 750 Euro volt az átlagkereset, ma 1570 Euro. Még az árfolyam romlása ellenére is!


"Ahogy az inflációs mutató is."

Az MSZP 8 év kormányzása alatt 58,75%, volt az infláció, a Fidesz 12 éve alatt 58,69%. Az MSZP 8 év alatt rontott rajta annyit, amennyihez a Fidesznek 12 év kellett...

2023. máj. 15. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/54 anonim ***** válasza:
37%

"2010-ben 750 Euro volt az átlagkereset, ma 1570 Euro. Még az árfolyam romlása ellenére is!"


Valamiért akkor mégis többet ért, mint most. Plusz, az emberek életét kb 23 féle adónemmel kevesebb terhelte.

2023. máj. 15. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/54 anonim ***** válasza:
44%

#40

"Nézd, ha arra válaszolsz, ami nem neked szól, akkor:

- jogosan feltételezem, hogy ugyanaz vagy. Akár másik accountról. Nem te lennél az első a világtörténelemben."

Kezdjük ott, hogy te válaszoltál valami olyasmire, ami nem neked szólt. Nem tiltja semmi egyébként, engem nem zavar.

Talán inkább el kellene számolnod 10-ig mielőtt megírsz valakinek egy kommentet. Ez a 10 másodperc elég arra, hogy beazonosíts, pl. a pipák számából.


"miért okoskodsz bele, ha fogalmad sincs, hogy miről van szó?"

Én okoskodok bele? Te adtál reakciót egy olyan kommentre, ami nekem szólt. Engem nem zavar egyébként. De akkor téged se zavarjon, ha én is reagálok egy olyanra, ami nem nekem szól.


"És megint tévedsz. Alanyunkkal épp abban voltunk vitában, hogy szerinte nem érdekes a GDP arányos adósság. Oké, mondom akkor nézzük a nominálisat... Erre beleokoskodsz"

Voltunk vitában??? ÉN VOLTAM VITÁBAN VELE. Enyém a #16-os, #20-as, #26-os, #27-es, #29-es komment. Te csak ezután szóltál a dologhoz, de azért még én vagyok aki beleokoskodik egy épp meglévő vitába, amiben eleve én vagyok az egyik vitázó fél, te még csak épp hogy megjelentél, de rögtön előadod, hogy te voltál az egyik aki épp vitában volt vele... :D

Akkor ki is az, aki nem tudja, hogy merre van arccal?

2023. máj. 15. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/54 anonim ***** válasza:
37%

#42

"Valamiért akkor mégis többet ért, mint most."

Ezt miből számoltad ki? Az euro 12 év alatt 28%-ot inflálódott. Szóval nem, nem ért többet 2010-ben 750 euro, mint ma 1570 euro.


"Plusz, az emberek életét kb 23 féle adónemmel kevesebb terhelte."

Tudnál sorolni ilyen adónemeket, amik terhelik az életedet 2010 óta?

2023. máj. 15. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/54 Koplárovics Béci ***** válasza:
80%

"Kezdjük ott, hogy te válaszoltál valami olyasmire, ami nem neked szólt. Nem tiltja semmi egyébként, engem nem zavar."


Egy emberi tévedésre (butaságra) válaszoltam. Mint most is.


"Ez a 10 másodperc elég arra, hogy beazonosíts, pl. a pipák számából."


A pipák számából semmi sem következik. Ugyanis nem csak egy embernek lehet ugyanannyi. Nem egyedül te vagy két pipás. Ne legyél ennyire egoista. Értem én, hogy anonim, de nem fogom azt bogarászni, hogy melyik noname senkiházi melyik választ írta. Akiben annyi gerinc nincs, hogy egy kamunevet kiírjon, az mind egy kutya. Megvolt a 10 másodperc, nem javult a rólad alkotott kép.


"De akkor téged se zavarjon, ha én is reagálok egy olyanra, ami nem nekem szól."


És téged se zavarjon, ha egy kalap alá veszleg egy fideszes kis agyhalottal. Sajnos az ellenzék is bőven bizonyítja, hogy igenis van lejjebb, köszönöm neked is, hogy alátámasztod ezen nézetemet.

2023. máj. 15. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/54 anonim ***** válasza:
43%

"Tudnál sorolni ilyen adónemeket, amik terhelik az életedet 2010 óta"


Termeszetesen, amint rájövök, hogyan tudok közzétenni pdf fájlt.

2023. máj. 15. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/54 anonim ***** válasza:
95%

"Ezt miből számoltad ki? Az euro 12 év alatt 28%-ot inflálódott. Szóval nem, nem ért többet 2010-ben 750 euro, mint ma 1570 euro"


Erről is van valahol anyagom, de van egy sokkal egyszerűbb válaszom is rá: emlékszem, mwnnyit kerestem akkor és mire volt elég. Látom mennyit keresek most és mire elég.

2023. máj. 15. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/54 anonim ***** válasza:
30%

#45

„Egy emberi tévedésre (butaságra) válaszoltam. Mint most is.”

Mi az a tévedés konkrétan, amire most válaszoltál?


„A pipák számából semmi sem következik. Ugyanis nem csak egy embernek lehet ugyanannyi. Nem egyedül te vagy két pipás. Ne legyél ennyire egoista.”

Már hogyne következne. Ha nekem két pipám van, a másiknak meg négy és egymással kommunikálunk, te meg ugyanazon a fórumon hozzáfűzöl valamit, akkor ez egy jó támpont, hogy megkülönböztess minket.


„Értem én, hogy anonim, de nem fogom azt bogarászni, hogy melyik noname senkiházi melyik választ írta. Akiben annyi gerinc nincs, hogy egy kamunevet kiírjon, az mind egy kutya”

De akkor minek szólítasz meg anonim felhasználókat, ha egy ilyen egyszerű dologban elvérzel, hogy a pipák száma alapján beazonosítsd őket? Minek jársz az oldalra, ahol a felhasználók 90%-a általad senkiházinak titulált anonim kommentelő?


„Megvolt a 10 másodperc, nem javult a rólad alkotott kép.”

Nem arra kellett volna a 10 másodperc, hogy a rólam alkotott kép javuljon, hanem hogy ne csinálj magadból megint idiótát. Nem sikerült.


„És téged se zavarjon, ha egy kalap alá veszleg egy fideszes kis agyhalottal. Sajnos az ellenzék is bőven bizonyítja, hogy igenis van lejjebb, köszönöm neked is, hogy alátámasztod ezen nézetemet.”

Szóval én (mint kormánypárti :D) támasztom alá, hogy az ellenzék lejebb van, és egy kalap alá veszel a fideszes (amúgy kormánykritikus nézetű) kis agyhalottal.

Már megint azt sem tudod melyik bolygón vagy. Engem, mint fidesz szavazót ellenzékiként azonosítasz, a másik ellenzéki kommentelőt meg lefideszes agyhalottozod. :D


#46-#47

„Termeszetesen, amint rájövök, hogyan tudok közzétenni pdf fájlt.”

Kimásolni nem tudod belőle? Az is érdekel, hogy téged miben érint, vagyis a fizetésed kb hány %-át terheli.


„Erről is van valahol anyagom, de van egy sokkal egyszerűbb válaszom is rá: emlékszem, mennyit kerestem akkor és mire volt elég. Látom mennyit keresek most és mire elég.”

Hát én meg emlékszem, hogy most elég többre a fizetésem. De nem a saját, egyéni élményedból kellene kiindulni, én sem ebből indulok ki. Amúgy lehet, hogy valamit nem jól csinálsz, mert a többségnek többre futja a fizetéséből, mint 2010-ben.

2023. máj. 15. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/54 anonim ***** válasza:
0%

Gyurcsány idejében minden sokkal jobb volt! Ezt tudják a fideszesek is, de tudod a birkák így működnek, hogy van egy birkavezér, a többi meg megy utána! Ha a birkavezér leugrik a szakadékba, akkor a többi is megy utána gondolkodás nélkül! Egy dolgot képtelenek felfogni a fideszesek (nem véletlen birkázzák őket), azt hogy az országot a FIDESZ vezeti több mint 1 évtizede így se Gyúrcsány, se Márki, se Jakab, se senki nem okolható a jelenlegi árakért, inflációért, válságért, csak a FIDESZ!!! Akik szerint nem a fidesz okozta ezeket, hanem Brüsszel meg a háború, azok nem gondolnak arra, hogy "rendben, nem a fidesz okozta, de a fidesz NEM TUDTA MEGOLDANI, ezért el kellene takarítani őket, hátha más meg tudja oldani". Látjátok, minden logikai érv oda vezet, hogy a fideszt el kell zavarni! De mivel logikusan gondolkozó birka nincs, ezért ez szinte lehetetlen feladat. Amíg jár a feles vagy sör a szavazatért, és amíg 100% ban a fidesz hazugságok mennek a tévében, rádióban addig itt változás nem lesz...


Ha a fideszbirkák olyan nyomorúságos helyzetbe kerülnének, hogy ténylegesen az éhenhalás szélén lennének, akkor is a fideszre szavaznának! Na, ezt hívják agymosásnak! A fidesz egy szekta, ahol a szektavezért a követők a halálba is követik. Agymosottak.

2023. jún. 15. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/54 anonim ***** válasza:
100%

#9

A kenyeret sem azért adják kétszeres àron, mert fokozódott volna irànta a kereslet, hanem az inláció miatt!

De ehez nem csak nézni, hanem látni is kéne!

2023. júl. 11. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!