Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A balosok miért nem ismerik...

A balosok miért nem ismerik el, hogy a kormány sok mindenben téved, de LMBTQ ügyekben igaza van?

Figyelt kérdés
Én is egyetértek az ellenzék sok kritikájával, ami az oktatás, egészségügy helyzetére vagy a kormányközeli oligarchák gazdagodására vonatkozik, de LMBTQ ügyekben igazat kell adnom nekik. Az az igazság, hogy az egész nyugati mainstream poltika annyira beállt emögé a lobbi mögé, hogy az már tényleg kínos és az ilyent határozottan vissza kell utasítani. Nem létezik 66 féle nem és gyermeket is csak férfi és nő tud létrehozni, ezek a temészet törvényei, amiket nem lehet átírni, akármennyi pénzt is költenek el érzékenyítő kampányokra. Persze lehet azt mondani, hogy ez nem is fontos dolog, de mégis sok felületről szivárog be a téma és nem lehet örökké semlegesnek maradni, ki kell állni a normalitás mellett.

2023. jún. 5. 13:14
1 2 3 4 5
 11/43 anonim ***** válasza:
93%
Nagyjából egyet tudok érteni Kérdező, de valahogy mindig olyankor kell az LMBTQ-ra mutogatni, mikor különböző gazdasági, külpolitikai, vagy belpolitikai válság van kibontakozóban. Aki azért foglalkozik egy témával, hogy elterelje a figyelmet magáról, azt nem bátorítjuk ilyesmivel.
2023. jún. 5. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/43 anonim ***** válasza:
26%
8, Orbán Viktornak
2023. jún. 5. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/43 anonim ***** válasza:
98%

"Sajnos" nem vagyok elég homofób ahhoz, hogy belássam, hogy igazuk van.


És nem az a legnagyobb gond, hogy belássam-e, mert, ha minden a lehető legnagyobb rendben lenne az országban, akkor azt mondom, oké, legyen gender, meg szexualitás vita -bár akkor se gondolom, hogy túlságosan sok köze lenne bárkinek is ahhoz, hogy ki, milyen bugyit hord és kivel, mit csinál az ágyban-, de, amikor egy olyan helyzet van, hogy a szekrény háta mögül is német katonacsontváztemetők hullanak szét és esik darabokra az egész ország, egészségügyestül, oktatásügyestül, jogrendszerestül, meg büntetésügyestül, akkor azt gondolom, hogy ugyan, lehetne a valódi problémákkal is foglalkozni és nem csak azzal, hogy egy ilyen álvitával -aminek úgyse lesz vége soha-, maszatoljuk el a valóságot.

2023. jún. 5. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/43 anonim ***** válasza:
90%

"Balosok ti hogy szólítanátok egy szakállas férfit külföldön,hogy ne legyen sértődés ( ha nőnek képzeli magát)?"


Szájer Józsefnek :) Bár kissé kellemetlen lenne, ahogy épp meztelenül állna előttem egy droggal teli táskával a hátán :D

2023. jún. 5. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/43 anonim ***** válasza:
91%
13as vagyok és azt kifelejtettem, hogy annak a rendszernek, semmi joga sincs ideológiai alapon védeni a gyerekeket, ahol ugyanezt a gyereket könnygázzal nyomják telibe, igencsak csorbitják a tanuláshoz való jogát, ha kiskorú és valami problémája van, akkor inkább hagyjon fel minden reménnyel, mert ami Aszód, vagy a védőnői hálózattal, vagy a gyermekotthonokban, vagy a templomokban történik, az az igazi katasztrófa és nem az, hogy ez a gyerek lát-e két férfit csókolózni, vagy sem. Semmi erkölcsi alapja nincs ennek a rendszernek a gyermekvédelemhez, ilyen eszközök után.
2023. jún. 5. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/43 anonim ***** válasza:
60%

9/15 hypno


Én is ezt kérdezem megis Én lettem lepontozva te meg fel.

Elég furcsa dolog!

2023. jún. 5. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/43 anonim ***** válasza:
84%

Hát nézd, elfogadom, hogy nem értesz egyet vele, nem is kötelező vele egyetérteni. Viszont ettől még Orbánéknak nem lesz igaza. Az a kép, amit a hazai média felépít erről a gonosz lobbiról, már a nettó hazugság vonalát is át-átlépi időnként.


Szerintem ez az egész gender studies téma egy rohadt érdekes kutatási terület, csak éppen a jobboldali média rendre kiforgatja a történetet, mintha valamiféle szexuális áttérítés zajlana. Nem kell elfogadni, vitatkozzunk a dologról, csak fontos lenne, hogy arról vitatkozzunk, ami a téma, ne arról a hamis dilemmáról, amit a hazai média felállít.


Szóval igazából nem kell egyetérteni, sőt: kérdőjelezd meg bátran a dolgot, de előtte plz olvass utána: [link]


A másik, amit kérnék, hogy ha mondjuk a mandiner/origo/és egyéb haverjaik lehoznak olyan cikkeket, hogy a férfiak is szülhetnek, vagy vaginával rendelkező testnek kell szólítani a nőket, akkor gyorsan keress rá, hogy ez tényleg így volt-e, és eddig még MINDIG kiderült, hogy nem igaz. Ismétlem: MINDIG!

2023. jún. 5. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/43 anonim ***** válasza:
74%
Tényleg túl van tolva az LMBT, de millió sulyosabb probléma van. Ami nem jelenti, hogy teret kéne engedni nekik, csak tök jó penne, ha mondjuk anyagilag is védenék a családokat, meg mondjuk a rendőrség a Süsü paródia helyett igazi bűncselekményekkel foglalkozna.
2023. jún. 5. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/43 anonim ***** válasza:
85%

Oké, mondjuk, hogy nincs 66 féle nem és gyereket is csak férfi és nő tud létrehozni. De ezeknek mi köze mondjuk ahhoz, hogy két felnőtt ember nem házasodhat össze, csak mert ugyan az a nemük? Mert itthon ez sincs meg.

Másrészt meg nem értem, hogy ha egy nem férfi-nő páros valahogy összehoz egy gyereket, az miért baj? A darabszám a lényeg nem? Volt is ilyen kampány, hogy "szülj még egy magyart", vagy valami.

2023. jún. 5. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/43 anonim ***** válasza:
83%

Kérdező, nagyon fontos dolog, hogy értsünk ahhoz, amiről beszélünk, továbbá tisztában legyünk a valósággal.

1. A kormány e témában valóban nem téved, ugyanis tudatosan hazudik, megosztási, bűnbakkeresési céllal. Egyik legmocskosabb tette, hogy orvosi problémából társadalmi problémát csinált.

2. Semmit sem értesz a nyugati politikából, ha ilyeneket mondasz. A nyugati politikában is vannak nagy hülyeségek, de itt mindössze arról van szó, hogy ember és ember között jogi értelemben nincs különbség. Egyebekben lehet akár sok is. És a különbségtől függően kell vizsgálni a cselekedet jellegét. Egy vaktól nem várom el, hogy lásson, egy transzneműtől nem várom el, hogy szüljön vagy nemzzen. Egy melegtől nem várom el a fordított viselkedést, ahogy a balkezestől sem, hogy kizárólag jobbkezes legyen, pusztán mert ebből több van. Te szimplán kevered a szezont a fazonnal.

3. A 66 féle nemről írottak, és ami utána áll, szimplán baromság, vagy totális félreértés. Kétféle nem van és e pillanatban nem ismerünk másféle nemzési, szülési formát, mint ami a gyakorlat. És rendkívül hamis dolog a szexuális nemeket keverni a társadalmi nemekkel (amely utóbbit nem ártana értelmezni). Társadalmi szempontból sokféle szemlélet, viselkedés, elképzelés létezik, ezeknek azonban semmi közük ahhoz a "nem" fogalomhoz, ami alapján az embereket két csoportra osztjuk. Továbbá, meg kell különböztetni azt, hogy például egy nemileg férfi szemléletében nőnek érzi magát attól, hogy valóban nő-e. Mert az egyik egy szexuális testi jelleg, a másik pedig egy személyiségérzet. Továbbá vannak olyan emberek, akiknél a természet "megbolondult" és alkotott egy egyidejűleg férfi és női szexuális testi jegyekkel rendelkező embert. Akinek lelkileg borzalmas lehet ez a helyzet, hiszen nem teheti azt, amit az emberek döntő többsége, ugyanakkor ő is társas lény.

4. Igen, sok felületről szivárog be. Mert egy mocskos kormány érdeke, hogy az emberek egy természettől idegen helyzettel foglalkozzanak, veszekedjenek, sőt gyűlöljék egymást, ahelyett hogy törvénytelen, emberellenes tetteikkel foglalkoznának. Sok országban jártam, ahol e témát a helyén kezelik, senkinek, se természetes szexualitással rendelkezőnek, se melegnek, se transzneműnek semmi problémája, élik a maguk lehetséges életét. Ami azonban ebben az országban zajlik, amit mesterségesen generál a kormány, az az aljasság legalja. Miközben az egészségügyet szándékosan teszi tönkre, amit nyugodtan nevezhetünk tömeggyilkosságnak.


A létrehozott helyzetet illetően nem tudok és nem is kívánok finomabban fogalmazni, mert a gazemberséget, az embertelenséget nevén kell nevezni, hogy minél többen szembesüljenek vele és megértsék: kizárólag ellenük irányul.

2023. jún. 5. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!