Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A balosok miért nem ismerik...

A balosok miért nem ismerik el, hogy a kormány sok mindenben téved, de LMBTQ ügyekben igaza van?

Figyelt kérdés
Én is egyetértek az ellenzék sok kritikájával, ami az oktatás, egészségügy helyzetére vagy a kormányközeli oligarchák gazdagodására vonatkozik, de LMBTQ ügyekben igazat kell adnom nekik. Az az igazság, hogy az egész nyugati mainstream poltika annyira beállt emögé a lobbi mögé, hogy az már tényleg kínos és az ilyent határozottan vissza kell utasítani. Nem létezik 66 féle nem és gyermeket is csak férfi és nő tud létrehozni, ezek a temészet törvényei, amiket nem lehet átírni, akármennyi pénzt is költenek el érzékenyítő kampányokra. Persze lehet azt mondani, hogy ez nem is fontos dolog, de mégis sok felületről szivárog be a téma és nem lehet örökké semlegesnek maradni, ki kell állni a normalitás mellett.

2023. jún. 5. 13:14
1 2 3 4 5
 41/43 anonim ***** válasza:
12%

Én éppen a házamban vagyok, senkinek sem vagyok a zsebében. Cáfolva. Menjél aludni.


Komolytalan érv.Gyomor és humor kell a balosokhoz igaza volt annak aki mondta.:D

Menjél te aludni mára eleget trollkodtál itt.

2023. jún. 9. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/43 anonim ***** válasza:
89%
Lehet anélkül is támogatni az egyenlőséget, hogy bármilyen irányt követnénk. Nem azért támogatjuk a melegeket, mert a nyugat mondja, hanem mert egyenlő emberek vagyunk, és őket ebben az országban hátrány éri. Ezért támogatjuk őket, mert így helyes.
2023. jún. 10. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/43 anonim ***** válasza:
85%

"Ti tényleg a nyugati baloldalt követitek.A prájdon is ott menetelnek a baloldali pártok és baloldali közéleti szereplők ez tény."


Most ez mit bizonyít? Gondolom a SPARba is járnak a baloldali pártok és baloldali közéleti szereplők, akkor most mindenki aki velük egyidőben vásárol a SPARba az a nyugati baloldalt követi?

2023. jún. 10. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!