Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A balosok miért nem ismerik...

A balosok miért nem ismerik el, hogy a kormány sok mindenben téved, de LMBTQ ügyekben igaza van?

Figyelt kérdés
Én is egyetértek az ellenzék sok kritikájával, ami az oktatás, egészségügy helyzetére vagy a kormányközeli oligarchák gazdagodására vonatkozik, de LMBTQ ügyekben igazat kell adnom nekik. Az az igazság, hogy az egész nyugati mainstream poltika annyira beállt emögé a lobbi mögé, hogy az már tényleg kínos és az ilyent határozottan vissza kell utasítani. Nem létezik 66 féle nem és gyermeket is csak férfi és nő tud létrehozni, ezek a temészet törvényei, amiket nem lehet átírni, akármennyi pénzt is költenek el érzékenyítő kampányokra. Persze lehet azt mondani, hogy ez nem is fontos dolog, de mégis sok felületről szivárog be a téma és nem lehet örökké semlegesnek maradni, ki kell állni a normalitás mellett.

2023. jún. 5. 13:14
1 2 3 4 5
 31/43 anonim ***** válasza:
14%
A hazai balosok mindenben követik a külföldi elvtársaikat többek között LMBTQ ügyben is ha elismernék,hogy igaza van a kormánynak azzal elveszítenék a nyugat politikai és anyagi támogatását.
2023. jún. 8. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/43 anonim ***** válasza:
81%

"A hazai balosok mindenben követik a külföldi elvtársaikat többek között LMBTQ ügyben is ha elismernék,hogy igaza van a kormánynak azzal elveszítenék a nyugat politikai és anyagi támogatását."


Többen is elmondtuk, hogy mi a gondunk azzal, ahogy a kormány ezt az ügyet kezeli, így két következtetésre tudok jutni az esetetben.


1. Vagy gond van a szövegértéseddel, amit tudsz fejleszteni (mondjuk ha többet olvasol).


2. Vagy szándékosan ignorálod, amiket írtunk és csak kötözködni jöttél ide

2023. jún. 8. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/43 anonim ***** válasza:
*esetedben
2023. jún. 8. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/43 anonim ***** válasza:
18%

Kedves 32-es itt most csak te kötözködsz,teszem hozzá ok nélkül mert én nem foglalkoztam senkinek a hozzászólásával.Nem olvastam végig az itteni kommenteket a véleményemet írom le ami vagy tetszik vagy nem.Ez van.


Kezdem sajnálni az itthoni baloldalt,hogy társadalmi támogatottság nélküli ügyekre pazarolják az idejüket sőt megkockáztatom a társadalom többségét nem érdekli az LMBTQ vagy éppen ellenszenves nekik,de hát ők tudják.

Azt gondolom nem véletlenül került itthon a történelem szemétdombjára a baloldal egyszerúen nem értik az embereket.

2023. jún. 8. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/43 anonim ***** válasza:
72%

"a véleményemet írom le ami vagy tetszik vagy nem.Ez van."


Én is a véleményemet írtam le a te kommentedről. Itt az volt a kérdés, hogy az itthoni balosok miért nem értenek egyet azzal, ahogy a kormány bánik ezzel az LMBTQ témával, nem arról volt szó, hogy az LMBTQ mozagalmat támogatjuk e vagy sem.


Sokan konkrétan válaszoltak a kérdésre, te meg idejössz a saját elméleteddel, hogy mi igazából csak a nyugati baloldalt követjük és kész.

2023. jún. 8. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/43 anonim ***** válasza:
10%

Sokan konkrétan válaszoltak a kérdésre, te meg idejössz a saját elméleteddel, hogy mi igazából csak a nyugati baloldalt követjük és kész.


Fáj az igazság mi?Ti tényleg a nyugati baloldalt követitek.A prájdon is ott menetelnek a baloldali pártok és baloldali közéleti szereplők ez tény.

Most vagy nem veszitek észre magatokat vagy megint tudatosan hazudtok.

2023. jún. 9. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/43 anonim ***** válasza:
92%

36-os, cáfold meg az érveinket és ne üresen rágalmazz minket.


Tudom, hogy egy radikális jobbosnak nehéz átgondolni, hogy a másik oldal miért gondolja, amit, de így csak paranoiásnak tűnsz és nem racionálisnak.

2023. jún. 9. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/43 anonim ***** válasza:
22%

37-es nem vagy tisztában a rágalmazás fogalmával.

Mondok jobbat inkább te cáfold,hogy nem vagytok nyugati baloldal zsebében és nem támogatjátok az LMBTQ-t.

Erre válaszolj személyeskedés helyett,már ha sikerül.

2023. jún. 9. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/43 anonim ***** válasza:
68%
Én éppen a házamban vagyok, senkinek sem vagyok a zsebében. Cáfolva. Menjél aludni.
2023. jún. 9. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/43 anonim ***** válasza:
84%

"37-es nem vagy tisztában a rágalmazás fogalmával."


De, hiszen te anélkül állítasz dolgokat rólunk, hogy el sem olvasod, hogy miket írtunk.



"Mondok jobbat inkább te cáfold,hogy nem vagytok nyugati baloldal zsebében és nem támogatjátok az LMBTQ-t."


Hogy tudok egy ilyen állítást, a képernyőn keresztül megcáfolni? És te allítasz egy dolgot, szóval neked kell bizonyítani, hogy amit allítasz az igaz.


Nem mondtam azt se, hogy nem támogatom az LMBTQ-t, de még egyszer elmondom, hogy nem arról szólt a kérdés, hogy támogatom e őket vagy sem, hanem hogy miben nem értek egyet a kormánnyal e tekintetben.


Tanulj meg olvasni és ha ez meg van, akkor próbálj meg vitatkozni


Én nem fogok veled foglalkozni többé.

2023. jún. 9. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!