Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A balosok miért nem ismerik...

A balosok miért nem ismerik el, hogy a kormány sok mindenben téved, de LMBTQ ügyekben igaza van?

Figyelt kérdés
Én is egyetértek az ellenzék sok kritikájával, ami az oktatás, egészségügy helyzetére vagy a kormányközeli oligarchák gazdagodására vonatkozik, de LMBTQ ügyekben igazat kell adnom nekik. Az az igazság, hogy az egész nyugati mainstream poltika annyira beállt emögé a lobbi mögé, hogy az már tényleg kínos és az ilyent határozottan vissza kell utasítani. Nem létezik 66 féle nem és gyermeket is csak férfi és nő tud létrehozni, ezek a temészet törvényei, amiket nem lehet átírni, akármennyi pénzt is költenek el érzékenyítő kampányokra. Persze lehet azt mondani, hogy ez nem is fontos dolog, de mégis sok felületről szivárog be a téma és nem lehet örökké semlegesnek maradni, ki kell állni a normalitás mellett.

2023. jún. 5. 13:14
1 2 3 4 5
 21/43 anonim ***** válasza:
75%

Ilyeneken problémázik ez a tetves kormány, hogy férfiak ne szülhessenek, közben lassan ott tartunk, hogy a nők se szülhetnek, mert nem lesz hol. Esetleg 8-tól 4-ig ha szerencséjük van összejöhet. Azon izgulnak, hogy át akarják operálni az óvodásokat, mikor felnőtt meg idős emberek hónapokat várnak életmentő műtétekre, nem életmentőre meg még többet.

Nincs orvos, nincs tanár, nincs rendőr, de legalább a b_ziknak hősiesen ellenállunk. Köszönjük viktor!

2023. jún. 5. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/43 anonim ***** válasza:
23%

Szerintem se ezzel kéne a kormánynak foglalkozni, mert sokkal nagyobb problémák vannak, de ha már a témáról beszélünk:


#7: "Gyermeket csak nő tud szülni, de vannak olyan nők, akik teljes mértékben férfinak érzik magukat, férfinak néznek ki és jogilag is férfiakká váltak"


Ha ez igaz, miért akarnak szülni? A férfiak nem szülnek.


#20: "A kormány e témában valóban nem téved, ugyanis tudatosan hazudik, megosztási, bűnbakkeresési céllal. Egyik legmocskosabb tette, hogy orvosi problémából társadalmi problémát csinált."


Eddig arról volt szó, hogy társadalmi nemről beszélünk, akkor az most hogy lett hirtelen orvosi probléma?

2023. jún. 5. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/43 anonim ***** válasza:
75%

"Ha ez igaz, miért akarnak szülni? A férfiak nem szülnek."


A férfiak azért nem szülnek, mert nem tudnak, nem azért mert nem akarnak. Ez nem része a társadalmi nemi berendezkedésnek szerintem. Ezzel most nem amellett érvelek, hogy a világ legtermészetesebb dolga az, hogy férfiak szüljenek, csak azt mondom, hogy logikai értelemben nem ellentmondás.


"Eddig arról volt szó, hogy társadalmi nemről beszélünk, akkor az most hogy lett hirtelen orvosi probléma?"


Szerintem rosszul fogalmazott a hozzászóló. A gender társadalmi és orvosi kérdés is egyszerre, szerintem a hozzászóló azt akarta mondani, hogy a kutatási területből politikai témát csinált, és arra használta fel, hogy ellentétet szítson.

2023. jún. 5. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/43 Fero89 ***** válasza:
42%

#8 Mondjuk szólíthatod a nevén.

Mellesleg, nemfüggő személyes névmások egyes szám harmadik személyben vannak, amiket nem használsz mikor az adott személyhez beszélsz.

2023. jún. 5. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/43 anonim ***** válasza:
16%
Van LMBTQ propaganda, de ettől még Magyarország nem léesz kevésbé pöcegödör!
2023. jún. 5. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/43 anonim ***** válasza:
90%
Ha a kormány agymenése legalább a tudományos álláspontot elfogadná, akár a homoszexualitás, vagy a transzneműség szempontjából, és nem álszentkedve tenné őket másodrendű állampolgárokká, ha ezzel együtt jogegyenlőséget biztosítana nekik is, akkor lenne jogos a kritika. Viszont a pride ellen felszólalni pl azért nem érdemes, mivel szabad gyülekezési jogot azért nem olyan jófejség elvitatni (elvileg) egyenlő állampolgároktól.
2023. jún. 5. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/43 anonim ***** válasza:
80%

Nem értek egyet a transz témában. Egy bizonyos személyazonosság mindenképpen szubjektív, míg a pl. a biológiai nem egy objektív tény, senki sem vitatja ezt.


Nem értek egyet azzal sem, hogy az azonos neműek nem házasodhatnak, mert a házasság lényege szerintem nem a gyermeknemzés, hanem az elkötelezettség egymás iránt (ebből is látszik, hogy a házasság fogalma teljesen szubjektív).


Nem értek azzal sem egyet, hogy egy meleg pár ne adoptálhasson, hiszen két szülő (szerintem) általában jobb mint egy szülő és két szülő jobb egy nevelőotthonál is. Van elég nehéz sorsú gyermek az országban.

2023. jún. 7. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/43 anonim ***** válasza:
100%

27-es vagyok, elírtam a valaszomat


E helyett


"míg a pl. a biológiai nem egy objektív tény, senki sem vitatja ezt."


Azt akartam írni, hogy


"míg a pl. a biológiai egy objektív tény, senki sem vitatja ezt."

2023. jún. 7. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/43 anonim ***** válasza:
82%

Nyugaton élek, azon belül is egy eléggé liberális városban.

Nem találkoztam soha 66 féle nemmel, és senki sem kérte rajtam számon, hogy nem a megfelelő "pronoun"t használtam megszólításnál. Senki sem akarja átoperáltatni az óvodás korú gyerekeket, nem járnak melegek az iskolákba melegpropagandát tolni, és nem szülnek a férfiak.

Látni lehet kézen fogva sétáló párokat akik azonos neműek, de senkit sem érdekel. Transzneműek is biztos vannak, nekem kifejezetten sosem szúrt szemet egy sem, valószínűleg azért, mert ők is csak emberek, akik élik az életüket, és semmiben nem okoznak nekem kellemetlenséget.


A fidesz propagandával az a baj, hogy úgy akarja beállítani ezt a kérdést, mintha nyugaton már hordanák százával a gyerekeket nemátalakító műtétre, csak úgy ok nélkül passzióból, az utcán melegek tartanának százfős orgiákat, és közben szakállas férfiak ordibálnának, hogy hívd őket hölgyemnek :D

A valóság az, hogy mindenki csak élni szeretné az életét úgy, ahogy ő a legjobban ki tud teljesedni, és amíg ezzel senkinek sem árt, addig nem is kéne ez téma legyen.

2023. jún. 7. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/43 anonim ***** válasza:
74%
Kissé hiteltelennek tűnik egy olyan párt LMBTQ ellenessége amelnyek EU parlamenti képviselője - aki egyben a magyar alkotmány megírója is - egy brüsszeli ereszcsatornán menekült a rendőrök elől egy homoszexuális orgiázást követően, drogokkal a táskájában. Vagy egyik nagykövete pedofilia vádja miatt lett kimeneítve az adott oszágból. Ha van is értelme valójában elhatárolódni az LMBTQ propagandától a fidesznek ez nem valós célja, nekik csak figyelemelterelésre jó.
2023. jún. 8. 03:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!