Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Meghalt Ted Kaczynski. A...

Meghalt Ted Kaczynski. A gondolatai helytállóak a mai baloldalról?

Figyelt kérdés

Szerintem eléggé tetten érhető amit leír a mai woke-ban, LMBTQ-ban, BLM-ben, feminizmusban és ki tudja mi jön még:


"A baloldali statisztikai egyenlőséget akar a kisebbségek eredményeiben. Ha ez megtörtént, statisztikai egyenlőség véghezviteléhez ragaszkodik. És addig, amíg bárki egyetlen negatív gondolatot is hordoz elméje távoli zugában a kisebbségekről, a baloldalinak újra kell nevelnie őt.

Nem áll meg az etnikai kisebbségeknél; senki sem vélekedhet rosszallóan a homoszexuálisokról, fogyatékkal élőkről, kövérekről, öregekről, csúnyákról és így tovább és tovább. Nem elég az embereket tájékoztatni a dohányzás ártalmairól; a figyelmeztetést minden egyes doboz cigarettára ki kell helyezni. Majd a dohánytermékek hirdetését szigorítani, ha nem betiltani kell. Az aktivisták nem nyugszanak, amíg a dohányt törvényen kívül nem helyezik, aztán mennek tovább az alkoholra, a gyorséttermi kajára, stb.

Az aktivisták jó okkal átfogóan harcoltak a gyermekbántalmazás ellen. Most viszont minden fajta testi fenyítést be akarnak szüntetni. Ha ez megtörtént, be akarnak majd tiltani valami mást, amit egészségtelennek találnak, aztán még egy dolgot, és még egyet. Nem elégednek meg addig, amíg nem szereznek teljes ellenőrzést mindennemű gyermeknevelési technika felett. Aztán továbblépnek egy másik okra."



2023. jún. 11. 19:00
1 2 3 4 5 6
 31/53 anonim ***** válasza:
57%

És hogyan nyilvánul meg ez a diszkrimináció szegény fehér, heteró, keresztény sorstársaink esetében?


Erre még mindig nem kaptam választ, pedig hajlandó vagyok elhullatni pár könnycseppet értük.

2023. jún. 15. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/53 anonim ***** válasza:
56%

#31 Számos olyan (elsősorban anyagi) támogatás van, amit fehér ember nem kaphat meg, csak cigányok, illetve négerek.

A keresztényüldözés egyik megnyilvánulása pl. az, hogy egyre több helyen levetetik a kereszteket, egyes nyugat-európai országokban még a templomokról is. Más vallási szimbólumokkal érdekes módon nincs baj.

Heterók elleni diszkriminációról nem írtam, de egyébként azon se lepődnék meg, ha intézményesülne. Már most vannak, akik kirekesztik a heterókat azért, mert "transz nőkkel" - azaz magukat nőnek képzelő férfiakkal - nem hajlandók összejönni.

2023. jún. 15. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/53 anonim ***** válasza:
64%

"#31 Számos olyan (elsősorban anyagi) támogatás van, amit fehér ember nem kaphat meg, csak cigányok, illetve négerek."


Az kis pénz nem kompenzálja, ahogy sok cigány felnő (tanulatlan szülők, ócska iskolák, bűnözés stb.)


"A keresztényüldözés egyik megnyilvánulása pl. az, hogy egyre több helyen levetetik a kereszteket, egyes nyugat-európai országokban még a templomokról is. Más vallási szimbólumokkal érdekes módon nincs baj."


Na az jó, a kereszténység nem érdemel több tekintélyt egyik világnézetnél sem. Mit szólnál, ha mi ateisták szét plakátolnánk az iskolákat ateista szimbólumokkal?


"Heterók elleni diszkriminációról nem írtam, de egyébként azon se lepődnék meg, ha intézményesülne. Már most vannak, akik kirekesztik a heterókat azért, mert "transz" nőkkel - azaz magukat nőnek képzelő férfiakkal - nem hajlandók összejönni."


Még ha ez a transz dolog olyan nagy számban is lenne jelen, minek mondanál ilyet? Kit érdekel, hogy kivel vagy együtt? Valamint a heterók száma mindig jelentősen magasabb lesz bármelyik másik szexuális orientációnál.

2023. jún. 15. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/53 anonim ***** válasza:
14%

"Az kis pénz nem kompenzálja, ahogy sok cigány felnő (tanulatlan szülők, ócska iskolák, bűnözés stb.)"

Fehér ember gyereke is nőhet fel hasonló körülmények között, mégsem kaphatja meg még azt a kis pénzt sem.


"Na az jó, a kereszténység nem érdemel több tekintélyt egyik világnézetnél sem."

De kevesebbet sem. Mégis az összes vallás közül csak a kereszténységet üldözik a nyugati világban.


"Még ha ez a transz dolog olyan nagy számban is lenne jelen, minek mondanál ilyet? Kit érdekel, hogy kivel vagy együtt?"

Egyes szélsőséges LMBTQP-aktivistákat. Ami ma még szélsőség, az lesz holnap a mainstream.

2023. jún. 15. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/53 anonim ***** válasza:

"Fehér ember gyereke is nőhet fel hasonló körülmények között, mégsem kaphatja meg még azt a kis pénzt sem."


Dehogy nem, én halmozottan hátrányos családban nőttem fel szóval tudom milyen támogatásokat kapunk.


"De kevesebbet sem. Mégis az összes vallás közül csak a kereszténységet üldözik a nyugati világban."


Nincs üldözve, csak kritizálva, mert a keresztényeknek nem tetszik, hogy az ő világnézetüket nem tudják a torvényekbe beleerőltetni többé.


"Egyes szélsőséges LMBTQP-aktivistákat. Ami ma még szélsőség, az lesz holnap a mainstream."


Statisztikailag a heterók ellen elkövetett bűncselekmények, amely a szexualitásuk miatt történt sehol sincs. És ahogy mondtam a heterók mindig többségben lesznek. A legelfogadóbb országokban is 10% körül mozog az LMBTQ-s emberek száma.

2023. jún. 15. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/53 anonim ***** válasza:
56%

"Dehogy nem, én halmozottan hátrányos családban nőttem fel szóval tudom milyen támogatásokat kapunk."

Nem azt mondom, hogy fehér ember semmilyen támogatást nem kaphat, hanem hogy a cigányok és a négerek kaphatnak olyan támogatásokat is, amiket fehérek nem.


"Nincs üldözve, csak kritizálva, mert a keresztényeknek nem tetszik, hogy az ő világnézetüket nem tudják a torvényekbe beleerőltetni többé."

Akkor mivel magyarázod, hogy egyedül a keresztet tiltják, más vallások szimbólumait nem?


"Statisztikailag a heterók ellen elkövetett bűncselekmények, amely a szexualitásuk miatt történt sehol sincs."

Ahogy a búzik ellen sem, legalábbis a világ civilizált felében.

2023. jún. 15. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/53 anonim ***** válasza:
64%

"Akkor mivel magyarázod, hogy egyedül a keresztet tiltják, más vallások szimbólumait nem?"


Hol van olyan, hogy csak a keresztet tíltják, ezt honnan szeded? Van vmi forrásod.


"Ahogy a búzik ellen sem, legalábbis a világ civilizált felében."


Hát...pl.


[link]

2023. jún. 15. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/53 anonim ***** válasza:
56%

"Hol van olyan, hogy csak a keresztet tíltják, ezt honnan szeded? Van vmi forrásod."

[link]

[link]

[link]


A linkelt cikk pedig önbevalláson alapul. A búzik szeretik azt hazudni, hogy a ferde hajlamaik miatt támadták meg őket, Magyarországon is volt már erre példa.

2023. jún. 16. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/53 anonim ***** válasza:
64%

Nem olyan párt által pénzelt propagandát kértem, akik elakarják hitetni, hogy a muszlimok felzabálják Európát.


"A búzik szeretik azt hazudni, hogy a ferde hajlamaik miatt támadták meg őket"


Mindenki hazudik, aki nem a te világnézeted szerint vall, a Bibliában mit ír az alaptalan vádaskodásról?


A melegbárokban is ők lövöldöznek.


[link]

2023. jún. 16. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/53 anonim ***** válasza:
56%

"Nem olyan párt által pénzelt propagandát kértem, akik elakarják hitetni, hogy a muszlimok felzabálják Európát."

Ja, szóval az igazság nem érdekel.


"A melegbárokban is ők lövöldöznek."

Nem tudok részleteket az esetről, de könnyen lehet, hogy ez is olyan, felsőbb körök által megrendelt akció volt, mint itthon a cigányölések.

2023. jún. 16. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!