Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Meghalt Ted Kaczynski. A...

Meghalt Ted Kaczynski. A gondolatai helytállóak a mai baloldalról?

Figyelt kérdés

Szerintem eléggé tetten érhető amit leír a mai woke-ban, LMBTQ-ban, BLM-ben, feminizmusban és ki tudja mi jön még:


"A baloldali statisztikai egyenlőséget akar a kisebbségek eredményeiben. Ha ez megtörtént, statisztikai egyenlőség véghezviteléhez ragaszkodik. És addig, amíg bárki egyetlen negatív gondolatot is hordoz elméje távoli zugában a kisebbségekről, a baloldalinak újra kell nevelnie őt.

Nem áll meg az etnikai kisebbségeknél; senki sem vélekedhet rosszallóan a homoszexuálisokról, fogyatékkal élőkről, kövérekről, öregekről, csúnyákról és így tovább és tovább. Nem elég az embereket tájékoztatni a dohányzás ártalmairól; a figyelmeztetést minden egyes doboz cigarettára ki kell helyezni. Majd a dohánytermékek hirdetését szigorítani, ha nem betiltani kell. Az aktivisták nem nyugszanak, amíg a dohányt törvényen kívül nem helyezik, aztán mennek tovább az alkoholra, a gyorséttermi kajára, stb.

Az aktivisták jó okkal átfogóan harcoltak a gyermekbántalmazás ellen. Most viszont minden fajta testi fenyítést be akarnak szüntetni. Ha ez megtörtént, be akarnak majd tiltani valami mást, amit egészségtelennek találnak, aztán még egy dolgot, és még egyet. Nem elégednek meg addig, amíg nem szereznek teljes ellenőrzést mindennemű gyermeknevelési technika felett. Aztán továbblépnek egy másik okra."



2023. jún. 11. 19:00
1 2 3 4 5 6
 51/53 anonim ***** válasza:

Az a kérdés, hogy látsz e összefüggést azok az emberek között, akik veled úgy bánnak, mint a kutyával és azok között, akik elakarják tüntetni a keresztény szimbólumokat.


"Amúgy engem leginkább a kettős mérce zavar. Vagy minden vallás szimbólumait engedélyezzék, vagy mindet tiltsák, ne csak a keresztet."


Dettó, csak nekem nehezemre esik elhinni, hogy olyan országokban, ahol vállás szabadság a törvénybe benni van, ilyet megengedne.

2023. jún. 16. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/53 anonim ***** válasza:

"Az a kérdés, hogy látsz e összefüggést azok az emberek között, akik veled úgy bánnak, mint a kutyával és azok között, akik elakarják tüntetni a keresztény szimbólumokat."

Van összefüggés. A keresztényellenes közbeszédet a média generálja, az pedig azoknak a zsebében van, akikében a politikusok. Ők akarják eltüntetni a kereszténységet, mert az egy összetartó erő a fehér nemzetek (többsége) között.


"Dettó, csak nekem nehezemre esik elhinni, hogy olyan országokban, ahol vállás szabadság a törvénybe benni van, ilyet megengedne."

Pedig láthatod, hogy létezik ilyen, csak nyisd meg a linkjeimet!

2023. jún. 16. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/53 anonim ***** válasza:
78%

"Van összefüggés. A keresztényellenes közbeszédet a média generálja, az pedig azoknak a zsebében van, akikében a politikusok. Ők akarják eltüntetni a kereszténységet, mert az egy összetartó erő a fehér nemzetek (többsége) között."


Régebben én is egy radikális ateista voktam, de nem a média, miatt, hanem mert olyan dabatelord-okat néztem, mint Richard Dawkins vagy Sam Harris, ők sokszor vitatták, hogy a kereszténységnek/iszlámnak már nincs helye a mai világban, mert több kárt okoznak, mint hasznot. Szerintem az ilyen emberek okozzák ezt a megosztottságot és a keresztények között sok ilyen van.

2023. jún. 16. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!