Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Meghalt Ted Kaczynski. A...

Meghalt Ted Kaczynski. A gondolatai helytállóak a mai baloldalról?

Figyelt kérdés

Szerintem eléggé tetten érhető amit leír a mai woke-ban, LMBTQ-ban, BLM-ben, feminizmusban és ki tudja mi jön még:


"A baloldali statisztikai egyenlőséget akar a kisebbségek eredményeiben. Ha ez megtörtént, statisztikai egyenlőség véghezviteléhez ragaszkodik. És addig, amíg bárki egyetlen negatív gondolatot is hordoz elméje távoli zugában a kisebbségekről, a baloldalinak újra kell nevelnie őt.

Nem áll meg az etnikai kisebbségeknél; senki sem vélekedhet rosszallóan a homoszexuálisokról, fogyatékkal élőkről, kövérekről, öregekről, csúnyákról és így tovább és tovább. Nem elég az embereket tájékoztatni a dohányzás ártalmairól; a figyelmeztetést minden egyes doboz cigarettára ki kell helyezni. Majd a dohánytermékek hirdetését szigorítani, ha nem betiltani kell. Az aktivisták nem nyugszanak, amíg a dohányt törvényen kívül nem helyezik, aztán mennek tovább az alkoholra, a gyorséttermi kajára, stb.

Az aktivisták jó okkal átfogóan harcoltak a gyermekbántalmazás ellen. Most viszont minden fajta testi fenyítést be akarnak szüntetni. Ha ez megtörtént, be akarnak majd tiltani valami mást, amit egészségtelennek találnak, aztán még egy dolgot, és még egyet. Nem elégednek meg addig, amíg nem szereznek teljes ellenőrzést mindennemű gyermeknevelési technika felett. Aztán továbblépnek egy másik okra."



2023. jún. 11. 19:00
1 2 3 4 5 6
 41/53 anonim ***** válasza:
64%

"Ja, szóval az igazság nem érdekel"


De érdekel. Pls. küldj független hírportált.

2023. jún. 16. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/53 anonim ***** válasza:
56%
#41 Független hírportál nem létezik. Ugye nem a négynégynégy meg a telegz a függetlenek szerinted? :DDDDD
2023. jún. 16. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/53 anonim ***** válasza:

"41 Független hírportál nem létezik. Ugye nem a négynégynégy meg a telegz a függetlenek szerinted? :DDDDD"


Nem, de vmilyen szinten igazad van, 100%-ra független hírportál nincs, mert mindent emberek írnak, viszont vannak olyanok, amelyek objektívebben írják le a tényeket.

2023. jún. 16. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/53 anonim ***** válasza:
100%

"Nem, de vmilyen szinten igazad van, 100%-ra független hírportál nincs, mert mindent emberek írnak, viszont vannak olyanok, amelyek objektívebben írják le a tényeket."

Ez így van. Tapasztalataim szerint a kuruc.info ilyen. Egyedül ott szoktak mindent megírni, bármelyik oldalnak is kellemetlen.

2023. jún. 16. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/53 anonim ***** válasza:
64%

"Ez így van. Tapasztalataim szerint a kuruc.info ilyen. Egyedül ott szoktak mindent megírni, bármelyik oldalnak is kellemetlen."


Értem. És hogy látod ezt a keresztény elnyomást, mármint való életben is tapasztalod, vagy csak egy jövőbeli fenyegető jelenséget látsz benne? Magyarországon mennyire gondolod elterjedtnek?

2023. jún. 16. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/53 anonim ***** válasza:
100%
Igen, a való életben is tapasztalom. Nem egy ismerősöm beszél a keresztényekről úgy, mint a kutyákról. Én csak olyannak merem elmondani, hogy keresztény vagyok, akiben már megbízom.
2023. jún. 16. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/53 anonim ***** válasza:

"Igen, a való életben is tapasztalom. Nem egy ismerősöm beszél a keresztényekről úgy, mint a kutyákról. Én csak olyannak merem elmondani, hogy keresztény vagyok, akiben már megbízom"


Nekem nincs olyan nagy keresztény ismerősöm, ezért voltam kíváncsi. Én úgy képzeltem ezt el, hogy mondjuk egy gyerek a suliban olvassgatja a Bibliát és belékötnek, "mert gáz".


Akkor gondolom úgy látod, hogy elég erős az összefüggés a keresztény szimbólumok betíltásában és az ilyen emberek között. Mert én pl. azért támogatom ezt, mert szerintem nem érdemel prioritást egyik világnézet sem.


De amúgy keresztényeket egy spektrumon keresztül látom. Azt is észrevettem, ahogy a két oldal egyes híressebb képviselői (vallásos és ateista) próbálják radikalizálni a befolyásolhatóbb embereket.

2023. jún. 16. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/53 anonim ***** válasza:
100%
Én se vagyok egy szentfazék, nehogy azt hidd. Nem járok templomba, nőtlen létemre szexelek, és egy kezemen meg tudom számolni, hányszor imádkoztam gyerekkorom óta. De a megbélyegzéshez már az is elég, ha az ember kereszténynek vallja magát.
2023. jún. 16. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/53 anonim ***** válasza:

"Én se vagyok egy szentfazék, nehogy azt hidd. Nem járok templomba, nőtlen létemre szexelek, és egy kezemen meg tudom számolni, hányszor imádkoztam gyerekkorom óta. De a megbélyegzéshez már az is elég, ha az ember kereszténynek vallja magát."


Akkor a Jehova tanúi pl. nem túlzottan kedvelnének pl.


"Akkor gondolom úgy látod, hogy elég erős az összefüggés a keresztény szimbólumok betíltásában és az ilyen emberek között."


De inkább arra voltam kíváncsi, hogy ez az idézett kijelentésem mennyire igaz rád

2023. jún. 16. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/53 anonim ***** válasza:
Nem igazán világos, hogy milyen emberekre gondolsz. Amúgy engem leginkább a kettős mérce zavar. Vagy minden vallás szimbólumait engedélyezzék, vagy mindet tiltsák, ne csak a keresztet.
2023. jún. 16. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!