Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A németeknél már tényleg...

A németeknél már tényleg annyira durva a migránshelyzet, hogy az emberek fele stranda sem mer menni, vagy butaságokat beszél ez a lány?

Figyelt kérdés
[link]

2023. júl. 26. 07:10
A kérdező szavazást indított:
Igen, tényleg ennyire durva a migránshelyzet
Butaságokat beszél ez a lány
49 szavazat
1 2 3 4
 1/39 anonim ***** válasza:
76%

Nem, ez hazugság, hiszen ugye tudjuk, hogy Németország már 2. télen fagyott meg és egyébként sem létezik.

Gondolkozzatok már emberek! Milyen migránshelyzet lehet egy nemlétező, megfagyott országban?

2023. júl. 26. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/39 anonim ***** válasza:
21%
Igen, annyira.
2023. júl. 26. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/39 anonim ***** válasza:
76%
2, de akkor most már tényleg elkéne dönteni, hogy létező hely-e Németország?!
2023. júl. 26. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/39 anonim ***** válasza:
16%
GenderMigránsNépköztársaság🤣
2023. júl. 26. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/39 anonim ***** válasza:
78%
Én azt hallottam, hogy a magyar ne lopj táblák jöttek újra divatba... nem tudom, hogy ez valós-e?!
2023. júl. 26. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/39 anonim ***** válasza:
83%

Ez egy tavalyi eset:

https://www.youtube.com/watch?v=9RVUwA_-cNw


Viszont hallom a német rádióban, hogy vannak gondok, de a magyar cikknek kicsit propagandaszaga van, és kicsit eltúlozza.

2023. júl. 26. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/39 anonim ***** válasza:
84%
Majd megkérdezem a Németországban élő unokatesómat, hogy megfagyott-e, éhezik-e, retteg-e a migránsoktól, és megbuzult-e. Bár legutóbb azt mondta, hogy még össze is haverkodott néhány csúnya rossz migránssal és együtt el is mentek Törökországba a migráns haverok családjához kirándulni. (A magyar az természetesen nem migráns, csak a barna bőrű.)
2023. júl. 26. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/39 anonim ***** válasza:
89%

Látom magam elött, ahogy az egyszeri fideszes meglátja a kérdés alatti válaszokat és már le is csap mint gyöngytyúk a takonyra!!!

Hát persze, hogy igaz!!! Erről beszélt orbán!


Ha jobban megnézzük a videót, én átlag fiatalokat látok, semmi nem utal arra, hogy illegális migráns bevándorlók lennének, különben eddig úgy tudtam, azok feketék nem? Gondolom a belépőt sem vették meg, elfoglalták a strandot :D


És a tökkelütött buta fideszes komolyan el is hiszi, el akarja hinni, hogy ez az igazság. Mindezt úgy, hogy semmi nyelvtudása nincs, az országhatárt is max térképen látta a szerencsétlen

2023. júl. 26. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/39 anonim ***** válasza:
78%

Nincs az a propaganda, ami megállitja az elvándorlást és a népességfogyást.

Kijön az ember Németországba és azt látja, hogy itt még az utolsó csövest is emberibb ellátásban részesitik és jobb életet biztositanak neki, mint otthon bárkinek. Nem véletlenül dolgozik itt lassan fél Magyarország, a másikfele, meg tervezi, hogy kijöjjön.

2023. júl. 26. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/39 anonim ***** válasza:
21%

8,

Neckar folyó melletti német városban élnek a lányomék.

Évekig soha semmi probléma nem volt, nyugodtan mehettek strandolni..még nudista része is volt.

Ma már egyetlen német nem megy le fürdeni..a migránsok elviselhetetlen viselkedései miatt!

2023. júl. 26. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!