Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A magyarok, miért más országok...

A magyarok, miért más országok kultúráját támadják ahelyett, hogy a sajátjukkal foglalkoznának és azt csinálnák meg úgy, ahogy, nekik tetszik?

Figyelt kérdés

2023. júl. 31. 07:27
 141/194 anonim ***** válasza:
21%

"Petőfi nem mondaná azt, hogy ne füvezhessenek az emberek, vagy ne lehessenek melegek."

Petőfi korában elképzelhetetlen volt, hogy ezt valaki tolerálja, szóval de, mondaná. Nemcsak a kultúráról, a történelemről sincs semmi fogalmad. Amúgy sem kellene Petőfiről kioktatnod minket magyarokat külföldiként.


"A szabadság maga a liberalizmus"

Aha, azért üldözitek az ellenvéleményt.

2023. júl. 31. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 142/194 anonim ***** válasza:
32%

"

Ha úgy gondolod, hogy a politikai kurzus és az egyén álláspontja értelmezhető külön, akkor nem hivatkozhatnál Petőfire, hogy mentegetsd a mai liberálisokat és nem azonosíthatnál engem olyan állásponttal, amit nem is mondtam. Ha viszont nem így gondolod, akkor képmutatás azzal kibújnod más liberálisok tettei alól, hogy neked ahhoz nincs közöd, te önálló vagy. Akkor vagy másokat is eszerint kéne megítélned, vagy magadat se. Szokásos kettős mérce. :)"


Én nem mentegetem őket. Én arra hívtam fel a figyelmed, hogy a liberális eszmét szidod, miközben liberálisok tették le országod mai identitásának alapjait, sőt, szinte az egészét. Amikor a liberalizmust szidod, akkor őket szidod. A nagy magyar. ;)

2023. júl. 31. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 143/194 anonim ***** válasza:
32%

"Aha, azért üldözitek az ellenvéleményt."

NEm az ellenvéleményt üldözzük, hanem az intoleranciát.

2023. júl. 31. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 144/194 anonim ***** válasza:
21%

"NEm az ellenvéleményt üldözzük, hanem az intoleranciát."

Hazugság. Tényeket is tilos kimondani, ha azok ellenkeznek a dogmáitokkal.

2023. júl. 31. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 145/194 anonim ***** válasza:
5%
Simán hazudsz :) Óriasi szakadék tátong az akkori és a mostani liberalizmus között. Komoly ertelmisegi lehetsz, ha erről se tudsz semmit. :D Viszont akkor alkalmazzuk már a saját logikádat rád is: Amikor a külsőségekből levezetett identitásra mondtal rosszat, akkor mindenkire rosszat mondtál, aki szivárványos cuccokat hord. Tudom, az mááás 🤡
2023. júl. 31. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 146/194 anonim ***** válasza:
5%
Intoleranciát könyvégetéssel üldözni zseniális. :D
2023. júl. 31. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 147/194 A kérdező kommentje:
144, én simán engedném, hogy legyen olyan magyar kultúrátok, ahol az igazságot ki lehetne mondani, de a tények azt mutatják, hogy nincs ilyen kultúrája a magyarságnak jelenleg.
2023. júl. 31. 11:16
 148/194 anonim ***** válasza:
32%
Milyen tényeket? Azt, amit összehazudtok? Azok nem tények. Amikor azt állítjátok, hogy a gyerekek bebumzulnak attól, ha elmondják nekik, hogy a melegeket nem szabad bántani, akkor nem tényekről beszéltek, hanem a szélsőjobbos propaganda gyárnak a mantráit toljátok.
2023. júl. 31. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 149/194 anonim ***** válasza:
21%

"Amikor azt állítjátok, hogy a gyerekek bebumzulnak attól, ha elmondják nekik, hogy a melegeket nem szabad bántani, akkor nem tényekről beszéltek, hanem a szélsőjobbos propaganda gyárnak a mantráit toljátok."

Nem állítottunk semmi ilyesmit.

2023. júl. 31. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 150/194 A kérdező kommentje:
145, téged meggátol bármi is benne, hogy olyan kultúrát csinálj, ahol kimondhatod a saját igazad? Miért nem csinálod meg te, ahelyett, hogy másokra mutogatsz, vagy mások ellen harcolsz? Folyamatosan bizonygatot, hogy nem lehet beszélni, próbáljuk ki és csinálj egy filmet, irj egy könyvet, vagy egy szindarabot. Miért nem csinálod, ahelyett, hogy másokra háritod a felelőséget?
2023. júl. 31. 11:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!