Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Hogy ha a "nem-bináris"...

Hogy ha a "nem-bináris" identitásból indulunk ki, akkor bármilyen nemű lehetek, amit éppen kitalálok?

Figyelt kérdés

Pl. én kitaláltam azt, hogy biológiai férfiként az identitásom is férfi, de csak addig, amíg be nem megyek a női wc-be: akkor ugyanis nővé változom.

Mivel létezik ilyen "genderfluid" identitás is (tehát egyik nap fickó vagyok, másik nap csaj), ez annak a rokona. Lehetne a neve mondjuk WC-fluid nemi identitás.

Tehát ha a nők ezek után felsikítanak a női wc-ben, amikor belépek és hívják a szekuritit, akkor mindenki WC-fluid-fób és jöjjön az Anmesty meg a 444, hogy elnyomás van.


Mielőtt bárki azt hinné, hogy viccelek, nem, ez nem vicc. Én komolyan ezt érzem, sőt követelem az 50%-os kvótát a felsővezetői helyekre a WC-fluid embereknek, és a személyi igazolványomban is ez szerepeljen. Gyűlölöm a megbélyegzést és azt, hogy minden nap egy heteró nap... ELÉG VOLT!!!


Mit gondoltok, igazam van?



2023. aug. 9. 18:33
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:

"Tetszik hogy a nác… jobberek ennyire unatkoznak, mint a kérdező. Felfogni persze nem sikerült a társadalmi nemeket és azok működését, de gyűlölködni tud probléma nélkül."


De én felfogtam, hogy a társadalmi nemem WC-fluid, és szeretnék magamnak ehhez tartozó jogokat.

Ezen te gúnyolódsz és megvonnád tőlem? Elvitatod a nemi identitásomat?

Ki is akkor kettőnk közül a náci?..

2023. aug. 10. 15:26
 12/12 anonim ***** válasza:
100%

"Ki is akkor kettőnk közül a náci?"

Kérdezi az, aki többletjogokat akar magának egy általa kitalált "eszme" alapján :D

2023. aug. 10. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!