Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Az igaz, hogy Magyarországon...

Az igaz, hogy Magyarországon olyan mértékű az elvándorlás és a halálozás aránya, hogy az már az ország működését veszélyezteti?

Figyelt kérdés

#Magyarország #elvándorlás #összedőltország
2023. aug. 16. 07:39
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
72%
Próbálj mev villanyszerelőt, gázszerelőt, burkolót keresni, majd meglátod. De elég ha orvoshoz akarsz menni és 5 hónapra kapsz időpontot.
2023. aug. 16. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
12%
Nem ez veszélyezteti az ország működését. De nem kell izgulni van ennek az országban kormány is.
2023. aug. 16. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 A kérdező kommentje:
2 Én nem izgulok, mivel engem ez nem érint, de hallottam egy olyat, hogy akkora már a munkaerőhiány otthon, hogy az kezelhetetlen és kormány legyen a talpán, aki képes ezt kontrollálni.
2023. aug. 16. 07:42
 4/22 anonim ***** válasza:
29%

1#


Érdekes, én gond nélkül tudok orvoshoz menni.

Persze, nem államiban.


A magánhelyeken, nincs hiány orvosokból.

2023. aug. 16. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 A kérdező kommentje:
4, akkor miért fizeted a TB-t? feleslegesen?
2023. aug. 16. 07:47
 6/22 anonim ***** válasza:
29%

5#


Hidd el, ha lehetne nem fizetném, vagy csak a felét, ami sürgősségi ellátást biztosít.


Csak, nincs lehetőség lemondani.

2023. aug. 16. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 A kérdező kommentje:
Dehogynincs, ugyanúgy ki tudsz menni külföldre dolgozni, mint mindenki más, De igazából ma már ki se kell menni ahhoz, hogy külföldön dolgozzon valaki.
2023. aug. 16. 07:52
 8/22 anonim ***** válasza:
78%

#1


Gázszerelő van, csak ő most nem dolgozik, hanem jachtozik.


Orvoshoz nem (csak) azért kapsz 5 hónapra időpontot, mert kevés orvos van, hanem azért, mert a nagy ember tönkretette az állami egészségügyet.

2023. aug. 16. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
84%
Ez így ebben a formában azért nem igaz, inkább bizonyos szektorok vannak komolyabb veszélyben. Leginkább az oktatás. Ami elég szórakoztató, tekintve, hogy a Fidesz évek óta önti a szaporodópénzt, aztán a CSOK-os purgyét meg nem lesz aki tanítsa. Például én is elhagytam a pályát, mert nem fogok magyar irodalom címszó alatt Nyírő-féle rongyembereket tanítani.
2023. aug. 16. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
21%
egyáltalán nem, főleg hogy bevándorlási többlet van
2023. aug. 16. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!