Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Reális ez a jövő? Élnél benne?

Reális ez a jövő? Élnél benne?

Figyelt kérdés

2035-öt írunk, még mindig a Fidesz van hatalmon.

Az ország kilépett az EU-ból és Európa 3. Legszegényebb országa lett Moldova és Koszovó után.

3500 forint egy Euró, az infláció átlagosan 10% körül van.

Az oktatás és az egészségügy katasztrofális állapotban van. Alig vannak tanárok, orvosok, ápolók, sok kórházat bezártak mert nem volt elég dolgozó. A megmaradt kórházakban Afrikai állapotok uralkodnak, gyakorlatilag jó hogy azok sem omlanak össze.

A tanterv és maga az oktatás ugyanott tart mint 2021-ben, csak alig vannak tanárok, azok is mind nyugdíj közelében vannak.

A lakosság 5 millió körüli mert amellett hogy továbbra is kevés a születés, az elvandorlás brutálisan megerősödött, és már mindenfelé menekülnek a magyarok még Ukrajna felé is.

A gazdaság haldoklik a minimálbér alig nagyobb mint 2021-ben, és jól fizető munkahelyek csak Budapesten ill. az osztrák határ közvetlen közelében vannak, máshol örülnek ha a minimálbér másfélszeresét megkeresik az emberek.

A gazdaságot pár külföldi multi összeszerelő üzemei tartják életben, azokon kívül minden más 4-5 Fidesz közeli oligarchia kezében van.


Az országban a demokrácia a 2021-es Fehéroroszországra hasonlít. Vannak ugyan választások de nyíltan elcsalják őket, az ellenzék esélyes embereit rendszerint bebörtönzik a választások előtt.


A kormány azonban továbbra is migránsozik, és Sorosozik attól függetlenül hogy Soros visszavonult minden olyan tevékenységtől aminek köze van a politikához, és egy idősotthonban él.

A kormány Gyurcsányozik is, pedig Gyurcsány annyira szétitta az ágyat hogy súlyos demenciában szenved és nem emlékszik semmire szinte.



Mennyire reális ez a jövő? Élnél benne, vagy menekülnél?



2021. jan. 28. 09:00
A kérdező szavazást indított:
Reális de menekülnék ebből az országból.
Reális és tetszene is.
Nem reális.
39 szavazat
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:
Ja azt elfelejtettem hogy a kormány 5 évente minden állampolgárnak ad egy wartburgot amit szerelgethet.
2021. jan. 28. 09:01
 2/14 anonim ***** válasza:
47%
A kérdező milyen megfontolásból gondolja azt, hogy ilyen állapotoknál a fidesz 2031-ben is nyerne? Egyébként jól jönne egy olyan kérdés is, ami az ellenzék által elképzelt jövőt mutatja meg: kereszténység felszámolva, számos kultúrális ünnep betiltva, határok megnyitva bárki előtt, a közműveket pedig sikeresen újra külföldiek kezére juttatták, a családtámogatási rendszer pedig felszámolásra került, minden nemzeti döntést átadtunk Brüsszelnek.
2021. jan. 28. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:

Ez csak kitaláció.

Belegondoltam MILYEN LENNE ha a Fidesz maradna hatalmon egészen a kérdésben szereplő időpontig.

2021. jan. 28. 09:16
 4/14 anonim ***** válasza:
59%
#3 Én is kitalálok egy jövőt. Mi lenne ha baromságok helyett mondjuk megnéznéd a valóságot? Talán akkor rájönnél hogy az emberek nem mind olyan ostobák, mint te és nem véletlenül zavarták el 2010-ben azokat a politikusokat, pártokat, akiket te most vissza akarnál tapsolni a hatalomba - ahogyan nem véletlenül szavaztak 10 éven keresztül újra meg újra erre a politikusi gárdára, hanem mert most jól csinálják. Az országnak, az embereknek jól.
2021. jan. 28. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
84%
És ha már belegondoltál kedves kérdező ebbe, az nem jutott eszedbe, hogy ilyen teljesítménytelenség után a Fidesznek semmi esélye nem maradt volna a 2031-es választásokra? Meg úgy alapból, hogy ez az egész gondolatmenet totál el van rugaszkodva a realitás talajától? Gondolkozz...
2021. jan. 28. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
43%
Unalmas....
2021. jan. 28. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
28%
A kérdező már már nevetségesen Orbán fóbiás, nagyon káros ez a hozzáálás, hogy váltsuk le a Fideszt mindegy hogy kire. Simán el merném képzelni, hogy léteznek annyira Orbán fóbiásak, akik annyira gyülölik Orbán, hogy akár egy Sztálin tipiusú emberre is lecserélnék...
2021. jan. 28. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
79%
#7 Azért ez nem csak az emberekről, hanem Orbánról is sokat elmond.
2021. jan. 28. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
35%

8-as

Nem mond el sokat Orbánról, mivel tök mindegy milyen oldali kormányunk van, az emberek gyülölni fogják, igazából ezek az Orbán karaktereket arra használjuk, hogyha valami rossz dolog történik az életünkben legyen kire mutogatni, úgyanez volt Gyurcsány idejében is... Az emberek képtelenek beletörödni, hogy a saját életük kovácsa csakis saját maguk, képtelenek elviselni, ha valami rossz történik azért akár őnmaguk is hibásak lehetnek, mindig próbálják elháritani a felelöséget.

2021. jan. 28. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
0%
Tehát mi, kisemberek vagyunk a hibásak, és mi tehetünk arról, hogy ők szétlopnak mindent? Értem én, hogy nem tanultam eleget és nem lettem mérnök vagy programozó ezért nem keresek milliókat, csak egy nyamvadék kétkezi melós vagyok, és ezt el is fogadom, rendben van, de itt ennél többről van szó. Simán lehetne ez egy sokkal élhetőbb ország, és ők se halnának bele ha nem lennének ezermilliárdjaik csak százmilliárdjaik.
2021. jan. 28. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!