Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ha olyan nagy az elégedetlensé...

Ha olyan nagy az elégedetlenség a kormánnyal kapcsolatban, akkor miért kap kétharmadot a szavazásnál?

Figyelt kérdés
A különböző internetes fórumokon, de még az utcákon, munkahelyen is, arról beszélnek az emberek, hogy mennyire nem jó irányba haladunk, így az infláció, úgy az Uniós pénzek elvesztése, és mégis mindig kétharmaddal nyer a Fidesz. Miért? Mi ennek az oka?

2023. szept. 11. 09:09
1 2 3 4 5 6
 21/57 anonim ***** válasza:
12%

Ki elégedetlen?

Nem látom.

2023. szept. 11. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/57 anonim ***** válasza:
40%

Én pl soha az életemben nem szavaztam, és nem is fogok. Egész egyszerűen az egész pártosdi egy színjáték, valójában mindegyikük együtt van, kapcsolatok, rokonság alapján. Nincs ellenzék, nincs semmi, csak álca mind.


35F

2023. szept. 11. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/57 anonim ***** válasza:
71%
Munkahelyen nyilván mindenki utálja őket. Ahogy az egyetemeken is. De ha bemész egy falusi kocsmába, ott senki sincs tudatában, hogy mennyire ostoba állat a miniszterelnök. A putrikban ugyanígy.
2023. szept. 11. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/57 anonim ***** válasza:
78%
Ha valaki, én biztos, hogy nem vagyok a NER része és még a szagától is rosszul vagyok, de Orbánt ostobának hivni... ez az ember hazudik, gonosz, alpári, néha, már a barbár kifejezés is eszembe jut, sokszor összefüggéstelenül beszél de ezt teljesen tudatosan használja, ő minden, csak nem ostoba és ezért gáz ez. Egy ekkora birodalmat egy Lölő sosem tudna egyben tartani.
2023. szept. 11. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/57 anonim ***** válasza:
85%

#20

"Nagyon jó kis kormányzás volt a háborús inflációig."

Ez a helyzet, hogy nem. Amennyi EU-s pénzt kaptunk, úgy sokkal közelebb kellene lennünk a nyugathoz.

A fidesznek úgy sikerült elhiresztelni, hogy nálunk 4%-os GDP növekedés volt, miközben az EU átlag 2%, hogy mi minden évben 4-5%-nyi EU-s pénzt kaptunk.


Ha az EU-s pénzek 100%-a GDP növekedésbe ment volna, már akkor magasabb lenne a GDP-nk mint most.

És akkor nem beszéltünk arról, hogy még konjunktúra is volt.


Reálisan a fidesznek minimum 6%-os GDP növekedést kellett volna összehozni ÉVENTE, hogy átlagosnak lehessen nevezni és nem jónak (EU átlag 2% + EUs pénzek 4%). A jót évi 8%-os növekedéstől számoljuk abban a gazdasági helyzetben, amiben mi voltunk.


A fidesz szar eredményt ért el és ez tény. Ha nem kaptunk volna semmi EU-s pénzt, akkor lehetne jóról beszélni 4%-os növekedéssel.

2023. szept. 11. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/57 A kérdező kommentje:
Sokan olyan marhaságokat is elhisznek, mint nemváltó óvodások, meg, hogy az ellenzék háborúba vinné Magyarországot, legalizálnák a pedofíliát meg ilyeneket. És képes ezért leszavazni Orbánra. Persze Kaletáról egy szó sem esik, aki bizonyíthatóan 19000 pedofil képet birtokolt, és üzletelt vele, Fideszes, és nagyon olcsón megúszta a dolgot, vagy a homofob propagandájukat hogyan tudják összeegyeztetni, a meleg bárból meztelenül az ereszen menekülő Szájer Józsival, vagy a példás családapájuk Borkai, aki luxus jachton prostikkal múlatta az idejét... Ezek valahogy nem összegyeztethetőek azzal, amit a propagandában állami milliárdokból lehoznak.
2023. szept. 11. 10:13
 27/57 anonim ***** válasza:
82%
23-as, azt sem kell gondolni, hogy Orbánt mindenki imádja az egyszerű emberek között. Én voltam egyszer egy ipari válságövezetben munkásemberek között. Egymással beszélgettek sok mindenről, a politika is szóba került. Egyikük gúnyosan "Orsós Viktort" emlegette, márpedig aki így emlegeti őt, az általában nem szokta kedvelni. És a többiek sem háborodtak fel, hogy Szent Királyunkat miért ilyen csúfnéven emlegeti.
2023. szept. 11. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/57 anonim ***** válasza:
21%
Hámmer a "Határon innen és túl"-ról is szavaznak, akik aztán kapják Viktortától a manikát.
2023. szept. 11. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/57 anonim ***** válasza:
84%

A fidesz a leadott szavazatok 57%-at kapta a legutobb es igy lett 2/3-os tobbsege a parlamanetben



A tobbseg rajuk szavazott, de nem az emberek 2/3-a

2023. szept. 11. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/57 anonim ***** válasza:
14%

Na, elég megnézni a kérdést, ugyan az a 2-3 bohóc veri magát.

Ez pont azt jelenti, hogy nincs elégedetlenség.

2023. szept. 11. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!