Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Nem ironikus hogy D. Klára...

Nem ironikus hogy D. Klára diktatúrázik?

Figyelt kérdés
Pont ő akinek a férje szemeket lövetett ki..

2023. okt. 5. 06:22
1 2 3 4
 21/37 anonim ***** válasza:
100%
13. Nem ilyen ocd-sen történt, nyilván, hogy direkte a szemekre céloztak, szerintem ezt mindenki érti, de az eldurvult helyzetben bizony egy-két szem is bekerült a golyó röppályájába. Ami pedig a túlkapás eredménye.
2023. okt. 5. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/37 anonim ***** válasza:
36%
20. Már megbocsáss, ezt a szemkilövetés dolgot nem én találtam ki, én csak elhittem, amit a tévében mondtak! Kérlek fordulj a médiához és ott verd az asztalt hamisítás ügyben, jó?
2023. okt. 5. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/37 anonim ***** válasza:
74%
21, 1 db szem, 1 db szem lett kilőve véletlenül és az egész jobboldal erre épitett fel egy kamu képet az akkori miniszterelnökről.
2023. okt. 5. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/37 anonim ***** válasza:
54%
22, én nem haragszom, nem az én szemem lett kilőve, nem én lőttem ki szemet és nem én adtam rá engedélyt sem, de viszont, még a média sajtópert veszithet, addig te rágalmazásit, ha valaki úgy dönt, hogy valótlan állitásért beperel.
2023. okt. 5. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/37 anonim ***** válasza:
63%

#17

"anem hogy miután kilődözték az emberek szemét, UTÁNA tiltották be a gumilövedéket."

Ez még ígyis óvodás, mivel ők nem lövöldözték ki senkinek. Több bírósági ítélet is kimondta, hogy ehhez Gyurcsánynak semmi köze nem volt.

És ennek ellenére is betiltották.


Amúgy gondolom, akkor a fidesz álláspontján vagy, hogy éleslőszerrel kellett volna lőni.


#18

"Te vagy az óvodás, hogy egy egyszerű mondatot nem tudsz értelmezni. Bár, ez a politika rovat...mit is vártam..."

Milyen mondatot? Erre még általánosban is egyes járna. Kb. 2-szer megismételte, amit írtam. Ez nulla jelentéssel bír.

2023. okt. 5. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/37 anonim ***** válasza:
36%

24. :DDDDD


Menj fel bármilyen politikai fórumra, emberek százai-ezrei használják a "szemkilövetés" fogalmát. MIről besézlsz? :DDDDD

2023. okt. 5. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/37 anonim ***** válasza:
0%

26, én a következőkről beszélek:

én nem haragszom, nem az én szemem lett kilőve, nem én lőttem ki szemet és nem én adtam rá engedélyt sem, de viszont, még a média sajtópert veszithet, addig te rágalmazásit, ha valaki úgy dönt, hogy valótlan állitásért beperel.


én erről beszéltem

2023. okt. 5. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/37 anonim ***** válasza:
18%
27. Bmeg, te autista vagy? :D
2023. okt. 5. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/37 anonim ***** válasza:
0%
28, lehet, hogy az vagyok, vagy lehet, hogy csak herótom van attól, ha egy érthető mondantra az a válasz, hogy miről beszél a másik?!
2023. okt. 5. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/37 anonim ***** válasza:
31%

29. A "miről beszélsz" tudod nem azt jelenti, hogy arra kérlek, hogy ismételd meg azt, amit már egyszer leírtál. Ez így nagyon autisztikus... öüööüüeeeöüüöööüüüüeee

Ez egy költői kérdés, tudod, olyan kérdés, ami a mondanivalód abszurditására utal és arra, hogy azokra valamilyen magyaráztatot várok.


De tudod mit? Meguntam. Szia!

2023. okt. 5. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!