Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Nem ironikus hogy D. Klára...

Nem ironikus hogy D. Klára diktatúrázik?

Figyelt kérdés
Pont ő akinek a férje szemeket lövetett ki..

2023. okt. 5. 06:22
1 2 3 4
 31/37 anonim ***** válasza:
81%
#21 Hát akkor jelen esetben a "szemkilövetés" elég félrevezető kifejezés, sőt ferdítés.
2023. okt. 5. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/37 anonim ***** válasza:
77%
31. Lehetséges, de tudod, annyiszor mondták nekem a médiában ezt a sZeMkIlöVeTés (ööüüeee) dolgot, hogy a végén beadtam a derekam és elhittem sajnos ezt a propagandát. Igen, valószínűleg ferdítés, sőt 99%, hogy az. De most mit csináljak, ha ilyen autisták (bocsánat, nem azok!) állnak belém, csak mert végigvezetek egy gondolatot.. EBBEN A ROVATBAN! Elnézést kívánok érte!
2023. okt. 5. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/37 anonim ***** válasza:
84%
#32 Én anno Gyurcsánypárti voltam, és én is gyorsan kiábrándultam belőle. Csak azért lovagolok a témán, hogy legalább azzal ne vádoljuk, amit nem követett el.
2023. okt. 5. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/37 anonim ***** válasza:
90%

33. Én egyik párti sem voltam/vagyok, vádaskodni én sem szeretnék, fingom sincs mi az igazság, mert egyik oldal A-t mond, a másik B-t, a kritikus meg C-t és mindegyik tök ellentmond egymásnak. Ja és bármit mondasz, az éppen annak ellentmondó oldal szét fog szedni...

Alig van már közös halmaz a kurzusok között.

2023. okt. 5. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/37 anonim ***** válasza:
17%
A szemkilövetésnél ironikusabb az, hogy D. Klára már harmadik generációs diktatúra-haszonélvező volt, nem csoda, hogy szeretne visszakerülni a pikszisbe.
2023. okt. 5. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/37 anonim ***** válasza:
71%
Semmi baj nincs vele. Én szeretem.
2023. okt. 7. 03:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/37 anonim ***** válasza:
100%
A gumilövedék ki tudja hány évtizede rendszeresítve volt a rendőrségnél,megvoltak a szabályai a használatának.Ha 10 méterrel a tömeg fölé céloznak vele hatástalan,ha egy méterrel fölé akkor nem az első sorban lévőket találja "szemen" hanem az x méterrel hátrébb állókat akik talán nem is vesznek részt aktívan az eseményen,ha a lábuk elé akkor meg nyilván megpattan és ugyanúgy szemen találhat valakit.És eleve rosszabbul lehet velük célozni mint egy hagyományos lövedékkel,úgyhogy szándékosan "szemeket kilövetni"szerintem eléggé alkalmatlan eszköz.
2023. okt. 8. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!