Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Azahriah NER gyerek ?

Azahriah NER gyerek ?

Figyelt kérdés
Olvastam egy Tankcsapdás poszt alatt hogy tuti valami NER lovag gyereke és azért sikerült neki a duplázás a Puskásban

2023. okt. 13. 04:48
1 2 3 4 5
 41/47 anonim ***** válasza:
100%
Lehet. Mindenesetre a zenének véleményformáló hatása van akárhogy is nézzük. Jelenthetne rá veszélyt.
2023. okt. 14. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/47 anonim ***** válasza:
100%

41) akkor Krúbi meg tudom is én még kik bajban lennének. A népnek így is megvan a véleménye a kormányról. Egy más országban lehet egyik napról a másikra volt-nincs Krúbi (és valami szibériai táborban töltené élete hátralévő részét).

Nemrég olvastam, hogy Szaudiban egy csávót 20 évre börtönbe tettek, mert felszólalt az emberi/női jogokért… szerintem van akikre lényegesen nagyobb baj leselkedik..

2023. okt. 14. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/47 anonim ***** válasza:
96%

Nos akár ner gyerek akár nem, ennyi embert nem lehet pénzel megvenni. Egyébként teljesen magától építette fel magát kezdve a youtube-tól.


De megkérdezném a sok károgót hogy mégis mit gondolnak? Én se szeretem Ati zenéjét. De attól még el lehet ismerni hogy népszerű, sőt talán a legnépszerűbb itthon. Első magyar aki puskásba lép fel tripla koncertel teltházzal, mikor pár éve még egy közepesen ismert youtuber volt.

Eladott 150k jegyet pár nap alatt, nos lehet utálni, lehet szeretni de le a kalappal előtte.

Akik meg itt jönnek összeesküvés elméletekkel azok gondolkodjanak egy picikét.

2023. okt. 15. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/47 anonim ***** válasza:
0%
Nem egy Kasza Tibi annyi szent.
2023. okt. 15. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/47 anonim ***** válasza:
96%

Azahriah-t 700 ezer ember halgatta

Kasza Tibit 37 ezer. (Spotify)

Szerintem ez sokat elmond.

2023. okt. 15. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/47 anonim ***** válasza:
0%
Békásmegyeri csórók csak. Valami ügynökség nyomja ami ügyesen csinált belőle eladható zenei terméket. Majd ha kiszedték belőle a pénzt ott hagyjak a francba.
2023. okt. 17. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/47 anonim ***** válasza:
100%

Nem hiszem

[link]

2023. okt. 21. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!