Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A fideszesek miért mindig az...

A fideszesek miért mindig az ellenzéki politikusok hitelességét firtatják, de egyszer nem kezdik el kritizalni a vezérüket?

Figyelt kérdés
Novák Katalin is kb szentté akarják avatni.

márc. 1. 11:14
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:

"Ezt alapvetően sokkal gerinctelenebb féreg magatartás, mintha valaki a szemembe mondta volna, hogy hülyének tart."


Bocs, de én innen nem is olvasom tovább... Akkor legyen úgy, hogy hülye vagy, és menjünk haza békében.

márc. 4. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:

#21

"Bocs, de én innen nem is olvasom tovább... Akkor legyen úgy, hogy hülye vagy, és menjünk haza békében."

Persze, hogy nem, mivel nem tudtál cáfolni, ezért nem sikerült az előbb se.

Csak kerestél egy óvodás kifogást, hogy ne kelljen beégned. :)

Szánalmas... :)

márc. 4. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:

"Persze, hogy nem, mivel nem tudtál cáfolni, ezért nem sikerült az előbb se."


Nézd, éppen most közölted, hogy ha vitatkozom veled, akkor az rosszabb, mintha szemtől szemben lehülyéznélek. A frászkarika fogja törni magát, akkor legyen az, hogy hülye, vagy aztán menjünk haza.


Ha neked jobb azt hinni, hogy igazad van, akkor még azt is magdom neked: legyen igazad, leszarom. Annál értékesebb már az időm, hogy reménytelen cicaharcokban égessem.

márc. 4. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
47%

#23

"Nézd, éppen most közölted, hogy ha vitatkozom veled, akkor az rosszabb, mintha szemtől szemben lehülyéznélek"

Uhh, bocs, el is felejtettem, hogy szar a szövegértésed.

Nem, azt mondtam, hogy ha sértegetni akarsz, ahogy megtetted, akkor legyen gerinced nyíltan tenni. Ennyit mondtam.


De alapvetően pont a vita lenne a cél, aminek nem része a sértegetés. Én is pont azt írtam le, hogy azért hülyéztelek le, mert te elkezdtél sértegetni. Ez simán elkerülhető lett volna, ha ténylegesen vitázol.


"Annál értékesebb már az időm, hogy reménytelen cicaharcokban égessem."

Csak akkor reménytelen, ha te vakhittel hiszed amit, hiszel, mert én veled ellentétben kizárólag adatok, kutatások alapján döntök.

márc. 4. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:

"ha sértegetni akarsz, ahogy megtetted"


Beidéznéd a szövegemnek a számodra sértő részét?

márc. 4. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!