Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Fideszesek, szerintetek...

Fideszesek, szerintetek enyhébb bűncselekmény, ha egy kislány ellen követ el szexuális erőszakot egy férfi, mintha egy kisfiú ellen?

Figyelt kérdés

Adminoknak üzenném, hogy értelmezzék már a kérdést, mielőtt megint bannolják. Nem én találtam ki ezt a közvélemény kutatást, hanem Rogán Antal, és ő szervezte ezeket a telefonos közvélemény kutatásokat, amikben ez a potenciális törvényjavaslat is szerepel, én csak idéztem a közvélemény kutatást, máshogy megfogalmazva. 12 év alatt egyszer se szegtem meg az oldal szabályzatát.

A tervezés alatt álló javaslat szerint súlyosító körülmény lenne ha a sértett azonos nemű.



ápr. 6. 01:12
1 2 3 4 5
 31/41 anonim ***** válasza:
100%

#28 Na, akkor fussunk neki a kereslet oldaláról, mert ha nem lenne kereslet (idióták nem akarnának kisgyerekekről ilyen képeket nézegetni és tárolni) nem lenne kínálat (másik idióták nem bántalmaznának, és kényszerítenének ilyen helyzetekbe gyerekeket).

Szóval nem semmi miatt "lett tönkretéve az élete", de ahogy most így megvédted, még a szemem is könnybe lábadt, szegény, szerencsétlen, csak képeket nézegetett :( Jaj de kár... (hogy ennyivel megúszta).

ápr. 7. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/41 anonim ***** válasza:
0%

Gondolom mennyire sajnálsz "másokat" mert meghurcolják őket pedofília miatt.


Az ilyen LMBTQP propagandát tartogasd a rendőrségnek

ápr. 7. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/41 anonim ***** válasza:

#32 Miért, szerinted a pedofília nem bűn? Simogassuk meg a kis buksijukat, hogy jól csinálják?

Legalábbis ha kislányokról néznek felnőtt férfiak képeket, videókat, mert ha fiúkról akkor fúúúúj...

Ja, hogy az összes LMBTQ pedofil, de a pedofil nem pedofil, pláne ha Fideszes? Végül is, keresztényi szeretetből tették, tuti, jól megvédték a gyerekeket...

ápr. 7. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/41 anonim ***** válasza:
A 30. hozzászólónak írtam nem neked
ápr. 7. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/41 anonim ***** válasza:
#34 Bocsánat akkor.
ápr. 7. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/41 anonim ***** válasza:
5%
31: Ugyanmár nincs semmilyen kényszerítés, ezek csak hazug legendák. A gyerekek ezer milliárdszámra küldik csinálják magukról, egymásról a képeket videókat, és legfeljebb ezek, meg rajzolt, vagy évtizedekkel ezelőtt készített képek terjednek. Tehát valójában senkinek semmilyen baja nem lesz ha bárki akárhol lát ilyen képet. Ennek semmilyen valós veszélye sincs amiért ilyen halálosan üldözni kéne.
ápr. 9. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/41 Pintér László ***** válasza:
100%

Ahaaaaa. 36-os: Mutass akkor már milliárdszámnyi képet meztelen 8-10 éves gyerekekről akik maguk csinálták a képeket! Eléggé gyanús vagy Te nekem...

A pedofílok nem a tiktokos instás 15-16 éves Zsebibaba ribikre gerjed, hanem az ártatlan 8-10 évesekre, azokról meg ne add be Nekem hogy úgy szerzik be a képeket, hogy a kisgyerek magától tölti fel. Egyáltalán hova tölti fel? Nehezen tudom elképzelni,hogy ilyen korú gyerekek akik még a pubertásba sem léptek be, önként, felnőtt befolyásolása nélkül ilyenre vetemedjen.

Te hol és hogyan akadtál ilyen tartalmakra milliárdszám?

ápr. 10. 05:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/41 anonim ***** válasza:
0%
Hát pedig biztos lehetsz benne, hogy a gyerekeknél lévő több milliárd telefonnal, fényképezőgéppel, vebkamerával, laptoppal, táblagéppel, okosorával, amivel napi 16 orában szorakoznak, milliárd számra fényképezik, videozák magukat egymást szorakozásból. És észnélkül küldik osztják egymásközt a képeket. Szervizekben javításra beadott eszközökön gyakran találnak a gyerekek egymástközt készült szexuális képeit, mert nekik ez természetes, a játék a szorakozás része. Ezenkivűl, egy rakás digitális csatornán élőben közvetitenek bármít ami történik velük, többek között szexuális dolgokat. Döntően így készülnek terjednek ezek a anyagok. Az kb extrém ritka lehet, hogy bárkít ilyenre kényszerítenek, és ha mégis, akkor is a tíltás a hibás. Ha legálisan lehetne ilyen képeket készíteni terjeszteni, akkor felsem merülne, hogy ezért bárkit is kényszeríthetnek.
ápr. 14. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/41 Pintér László ***** válasza:
100%

Hát Én is voltam gyerek, de ilyenről akkoriban sem hallottam. Az első pucérkép ismerősről az 15 éves korom körül volt, meg kb Én is innentől szórakoztam ilyenekkel, de ez úgy gondolom, hogy egy KAMASZNÁL természetes, dolgoznak a hormonok,a kíváncsiság, de azt kizártnak tartom, hogy 10 éves gyerekek magukról készítsenek olyan beállított pózokban képeket, amik csak egy felnőtt ember fejében vannak.

Kíváncsiságból próbáltam ilyen képeket találni a neten,nem lelsz meg Thorral sem, az internet eléggé eldugott, jelszóval, regisztrációval védett helyeken van ahova nem könnyű és nem ingyenes a bejutás és felnőttek üzemeltetik.

Hogy jut el az a több milliárd neten forgó 10 éves gyerekekről készült kép ezekre az oldalakra úgy, hogy semmilyen más oldalon nincsenek fent? Ez csak úgy elképzelhető, ha eleve egy felnőtt ember vesz rá ilyenre egy gyereket, majd a felnőtt ember tölti fel ilyen helyekre.


De egyre inkább kíváncsibbá tettél, hogy hogy lehet, hogy Te milliárd ilyen képpel találkoztál, mentegeted a felnőttek szerepét ebben,minden hiba a gyerekek hibája, miközben Én keresve sem találok nem hogy milliárdnyi, de egy képet sem.

Pedig lefejezős, kivégzős, drog kartelles kínzós videók Google első találat.

Én van, hogy lemerészkedem az internet sötét bugyraiba, de még ott sem lelek ilyen tartalmakat, Neked meg hogy-hogy az öledbe pottyannak akarva akaratlanul is?

ápr. 14. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/41 anonim ***** válasza:

#38 Aláírom a TikTok-ot, a Youtube-ot, meg a hasonló hülyeségeket, iskolában volt balhé belőle, hogy egy kamasz (!!!!!!!) lány a "barátjának" küldött képet, az meg azt hitte, hogy mennyire jófej lesz a haverokkal, ha egynek-kettőnek elküldi, aztán kicsúszott a kezéből az irányítás.

Nem a közösség részére küldte a lány, hanem egyetlen embernek, akiben megbízott.

Kemény lecke volt, de egy éltre megtanulta ő is, és a többi osztálytársa is, hogy intim képet soha, senkinek, semmilyen körülmények között, és vannak következményei a cselekedteknek.

ápr. 14. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!