Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Fideszesek, szerintetek...

Fideszesek, szerintetek enyhébb bűncselekmény, ha egy kislány ellen követ el szexuális erőszakot egy férfi, mintha egy kisfiú ellen?

Figyelt kérdés

Adminoknak üzenném, hogy értelmezzék már a kérdést, mielőtt megint bannolják. Nem én találtam ki ezt a közvélemény kutatást, hanem Rogán Antal, és ő szervezte ezeket a telefonos közvélemény kutatásokat, amikben ez a potenciális törvényjavaslat is szerepel, én csak idéztem a közvélemény kutatást, máshogy megfogalmazva. 12 év alatt egyszer se szegtem meg az oldal szabályzatát.

A tervezés alatt álló javaslat szerint súlyosító körülmény lenne ha a sértett azonos nemű.



ápr. 6. 01:12
1 2 3 4 5
 41/41 everlight ***** válasza:

A fidesz tűrte 14 évig a pedofíliát.A bicskei igazgató 26 évig erőszakolta a gyerekeket és jogerősen 8 évet kapott,ékszer rablásért meg 12 év jár.


Vagy Kaleta aki 19000 pedofil képért 500 ezer ft pénzbírságot kapott és nem indult ellene további nyomozás hogy rontott e meg gyerekeket.

ápr. 24. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!