Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Fideszesek, szerintetek...

Fideszesek, szerintetek enyhébb bűncselekmény, ha egy kislány ellen követ el szexuális erőszakot egy férfi, mintha egy kisfiú ellen?

Figyelt kérdés

Adminoknak üzenném, hogy értelmezzék már a kérdést, mielőtt megint bannolják. Nem én találtam ki ezt a közvélemény kutatást, hanem Rogán Antal, és ő szervezte ezeket a telefonos közvélemény kutatásokat, amikben ez a potenciális törvényjavaslat is szerepel, én csak idéztem a közvélemény kutatást, máshogy megfogalmazva. 12 év alatt egyszer se szegtem meg az oldal szabályzatát.

A tervezés alatt álló javaslat szerint súlyosító körülmény lenne ha a sértett azonos nemű.



ápr. 6. 01:12
A kérdező szavazást indított:
Enyhébb
Ugyanolyan súlyos
28 szavazat
1 2 3 4 5
 1/41 anonim ***** válasza:
7%
Ne haragudj de ez egyértelműen kitaláció. Ez trágár. Nem hiteles összemérni kér pedofil bűncselekményt. Te ezt azért írtad, hogy gusztustalankodj. Itt élvezkedj. Undorító
ápr. 6. 02:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/41 anonim ***** válasza:
17%
Forrást kérek arra, hogy ezt találta ki Rogán Antal.
ápr. 6. 02:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/41 anonim ***** válasza:
92%
Es ettol vajon azt varjak, hogy az aberraltak ezentul csak kislanyokat fognak kefelgetni? 🤔
ápr. 6. 02:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/41 anonim ***** válasza:
7%
A kérdés eleve férfigyűlőlő.
ápr. 6. 02:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/41 anonim ***** válasza:
74%
Ki az a 3 elmeháborodott aki szerint enyhébb?
ápr. 6. 02:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/41 A kérdező kommentje:

[link]

itt a forrás. Egy hónappal ezelőtt rengeteg embert kérdeztek meg erről.

ápr. 6. 02:36
 7/41 A kérdező kommentje:
Az influenszer tüntetésen a színpadon is elhangzott konkrétan ez a hír, hozzátéve, hogy valószínűleg a melegekkel próbálják elvitetni a bicskei balhét
ápr. 6. 02:40
 8/41 anonim ***** válasza:
0%
Igen. Fidesznek teljesen igaza van abban, hogy a fiúk elleni erőszak rosszabb, hiszen akkor ők is melegek lesznek, így kevesebb magyar fog születni, ezáltal semmi értelme nem lesz a jelenlegi gazdaságpolitikánknak, hogy halomnyi összeszerelő üzemeket csinálunk a jövő nemzedékének. Vendégmunkásokat nem kedvelem, de ezek a vendégmunkások, akik jönnek keletről ezek jók, mert jól végzik el a munkájukat!
ápr. 6. 03:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/41 anonim ***** válasza:
0%
A fő probléma az, ami a kérdésből is kitünik, hogy a nők kevésbbé erőszakoskodnak. A nők egyenjoguságáért küzdöknek ezen kéne változtatni, fejleszteni. Fontos elérendő cél, hogy a nők is legalább annyi erőszakot de inkább többet kövesenek el mint a férfiak.
ápr. 6. 04:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/41 anonim ***** válasza:
33%
És a nem fideszeseknek mi a véleménye?
ápr. 6. 05:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!