Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Karácsony nak igaza volt...

Karácsony nak igaza volt Vitézy-vel kapcsolatban? Csak most kezdi mindenki észrevenni.

Figyelt kérdés

Szentkirályi Alexandra június 10-től megy a süllyesztőbe. Orbán így akart tőle megszabadulni, hogy egy ellenzéki fővárosban indítják a gagyi lejáratásnak is gyenge kampányávql.


Karácsony többször is jelezte, hogy vitázna, ha meglesz a Fidesz végleges jelöltje, Vitézy vagy Szentkirályi. Szerinte Szentkirályit vissza fogják léptetni, erre a hölgyike még semmit sem reagált. Szerintetek?


A szememben ezek után nagyot nőtt Karácsony, valszeg tényleg Vitézy lesz a Fidesz jelöltje.



ápr. 8. 18:02
A kérdező szavazást indított:
Igaza volt, Vitézy a Fidesz valós jelöltje
Nem volt igaza, Vitézy annyira független, mint az őt jelölő Ungár Péter és és édesanyja
12 szavazat
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
28%
Mert Karácsony független Gyurcsánytól? Mennyivel jobb az mintha fideszes lenne??
ápr. 8. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
33%

Ekkora logikátlan hülyeséget rég olvastam a témával kapcsolatban. :D


Bírom, hogy Vitézy ellen normális ellenérvet nem tudtok írni, csak ilyen bullshit dumát, hogy "a fidesz jelöltje" XDDDDDDDD


Idáig süllyedt a magyar politizálás, nagyon szomorú.


Nem fog visszalépni Szentkirályi és nyer a DK. Örülhettek majd neki, nem kell izgulni Budapest menni fog tovább a süllyesztőbe. Ne aggódjatok, hogy változás lesz, nem kell félni.

ápr. 8. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
65%
Töviről hegyire benyaltad a propagandát, kedves előttem válaszoló.
ápr. 8. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
32%
#3 Ti gyurcsányisták nyaltátok be a propagandát. Nem tűnik fel, hogy mindenki fideszesnek van bélyegezve, aki nem gyurcsány alattvalója? 🤡
ápr. 8. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
63%
És nektek nem tűnik fel, hogy aki nem ért egyet a Fidesszel az egyből dollárbaloldalinak van beállítva?
ápr. 8. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
42%

#4 :D igen, elnézést, hogy én nem párt szektákban gondolkodok, hanem jelöltek mondanivalójára, elképzeléseire, munkáira figyelek és az alapján döntöm el hova teszem az X-et. Igen, ez az agymosottság, tudom.


Az intelligens szavazó (ész, gondolkodás nélkül) így szavaz: "Inkább DK, de ne Fidesz!"

ápr. 8. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
85%

Törökországban is bevett technika. Egy kamu független, egy pártból. 25/25/50

Majd a pártod képviselője viszzalép a kamu független javára és bezsebeli a szavazatokat, amit egyébként nem is kapott volna, hiszen te nem rá szavaztál. Így kell a kamu függetlent potyaszavazathoz jutattni.

ápr. 8. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
28%

Aki Karácsonyra szavaz az sajnos Gyurcsányra szavaz.


Innentől meg kell azt kérdezni hogy mi a jobb a városnak?


Az hogy frontvonal legyen és ne történjen semmi, vagy hogy jöjjön egy fideszhez közeli, sokak számára konszenzusos szakember és akkor lehetne jutni az egyről a kettőre.

ápr. 8. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a kormánynak amúgy rosszabb,ha Vitézy nyer, mert akkor kénytelenek lesznek csinálni is valamit, és forrásokat tenni a fővárosba. Sztem nekik a Karácsony is megfelel,mert tökéletes bűnbak,akire tudnak mutogatni.
ápr. 8. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
76%
Akkor Karácsony most mégsem Soros embere? Teljesen össze vagyok már zavarodva.
ápr. 8. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!